sisigma
25.11.11, 12:53
Niedługo odbędzie się obrona mojego dr, zastanawiam się jak to zrobić, żeby wszyscy mieli miłe wspomnienia po tym dniu. Chodzi mi o kłopotliwą kwestię podziękowań 'po'. Czy wręczać kwiaty? Jeśli tak to komu - wszystkim członkom komisji, tylko recenzentom i promotorowi??? Kwiaty są chyba przyjętym gestem wyrażania życzliwości, jednak mogą być też kłopotliwe, trzeba je zabezpieczyć, nosić do domu, lub znaleźć miejsce gdzie będą stały, a w gabinetach nie zawsze jest na to miejsce, bo będą tylko przeszkadzać, poza tym może nie być w czym itp itd. Więc może jednak nie wręczać kwiatów? To w takim razie co? Mój kolega wręczał kazdemu butelke dobrego wina, ale ja chyba jednak wolałabym bezalkoholowo, nie mam tyle tupetu ;) Jak wy to organizowaliście, co się sprawdziło, co nie, jednym słowem, doradźcie :) Dzięki!