mamavinca 17.01.10, 22:12 Zakochalam sie w tym plaszczu [img][/img] Ale ten rowniez mi sie podoba [img][/img] Co o nich myslicie??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
doral2 Re: Modowo. 17.01.10, 22:16 żaden. imho. pierwszy to skrzyżowanie płaszcza z marynarką ze smokingiem i koszulą nocną. drugi skrzyżowanie guzików z kolorem męskich kalesonów... Odpowiedz Link
totorotot Re: Modowo. 17.01.10, 23:42 > kolorem męskich kalesonów.. nie z tylu, dodajmy Odpowiedz Link
annabetka Re: Modowo. 17.01.10, 23:05 Pierwszy jak dla mnie,totalna porażka i jakieś nieporozumienie........nie wiem czemu z eleganckim strojem do trumny mi się skojarzył Drugi jest jak najbardziej ok,kolor mi nie pasuje....lubię niebieski ale konkretny głeboki a nie jakieś mieszanki..ale fason płaszcza jest fajny i mogłabym go nosić. Odpowiedz Link
bluemadlen-1 Re: Modowo. 18.01.10, 09:34 drugi jest extraaa, mogłabym taki mieć a gdyby był czarny to fiu fiu. Odpowiedz Link
ib_k Re: Modowo. 18.01.10, 09:42 czarny piękny ale na przyjęcie nie na ulicę, niebieski taki sobie, pełno ich na ulicach Odpowiedz Link
joanna266 Re: Modowo. 18.01.10, 10:04 dokładnie taki jak numer 2 mam tylko ze czerwony.natomiast 1 wogóle mi sie nie podoba.nie lubie falbanek i juz.lubiłam tak do 12 roku zycia Odpowiedz Link
tysia77 Re: Modowo. 18.01.10, 10:13 Perwszy mi się nie podoba.Mam taki czerwony jak ten drugi,byłam w nim raz.Nie czuję się w nim za dobrze,może dlatego,że bardzo się gniecie. Odpowiedz Link
grave_digger Re: Modowo. 18.01.10, 18:03 a ja bym chciała taki! ale urodziłam za dużo dzieci i na razie mnie na niego nie stać Odpowiedz Link