17.01.10, 22:12

Zakochalam sie w tym plaszczu
[img]https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/db/oc/c1bt/7kEfppXZKGsabNNHMX.jpg[/img]

Ale ten rowniez mi sie podoba

[img]https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/db/oc/c1bt/E5yK1YPkU7ML58cZuX.jpg[/img]

Co o nich myslicie???
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: Modowo. 17.01.10, 22:16
      żaden. imho.
      pierwszy to skrzyżowanie płaszcza z marynarką ze smokingiem i koszulą nocną.
      drugi skrzyżowanie guzików z kolorem męskich kalesonów...
      • totorotot Re: Modowo. 17.01.10, 23:42
        > kolorem męskich kalesonów..

        nie z tylu, dodajmy
    • annabetka Re: Modowo. 17.01.10, 23:05
      Pierwszy jak dla mnie,totalna porażka i jakieś nieporozumienie........nie wiem
      czemu z eleganckim strojem do trumny mi się skojarzyłsmilesmile Drugi jest jak
      najbardziej ok,kolor mi nie pasuje....lubię niebieski ale konkretny głeboki a
      nie jakieś mieszanki..ale fason płaszcza jest fajny i mogłabym go nosić.
    • bluemadlen-1 Re: Modowo. 18.01.10, 09:34
      drugi jest extraaa, mogłabym taki mieć a gdyby był czarny to fiu fiu.
    • ib_k Re: Modowo. 18.01.10, 09:42
      czarny piękny ale na przyjęcie nie na ulicę, niebieski taki sobie, pełno ich na ulicach
      • joanna266 Re: Modowo. 18.01.10, 10:04
        dokładnie taki jak numer 2 mam tylko ze czerwony.natomiast 1 wogóle
        mi sie nie podoba.nie lubie falbanek i juz.lubiłam tak do 12 roku
        zyciasmile
        • tysia77 Re: Modowo. 18.01.10, 10:13
          Perwszy mi się nie podoba.Mam taki czerwony jak ten drugi,byłam w nim
          raz.Nie czuję się w nim za dobrze,może dlatego,że bardzo się gniecie.
          • grave_digger Re: Modowo. 18.01.10, 18:03
            a ja bym chciała taki!
            https://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/881/27/28/881272837

            ale urodziłam za dużo dzieci i na razie mnie na niego nie stać tongue_out wink
            • ceres9 Re: Modowo. 18.01.10, 19:36
              ooo extra
              szary wymiata
              • grave_digger Re: Modowo. 18.01.10, 19:39
                to ty bierz szary a ja czarny wink
    • ceres9 Re: Modowo. 18.01.10, 19:30
      drugi super
      pierwszy beznadzieja;/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka