27.05.11, 11:19
pająki uwielbiaja jeden kat w mojej kuchni, przyłażą stadami uncertain
teraz wysprzatałam, to pewnie je z norek wypędze i dopiero powychodzą, a ja sie ich strasznie brzydzę

zabijacie takie stworzenia?

moja kolezanka nie zabuja, bo szczęście przynoszą surprised
Obserwuj wątek
    • mearuless Re: pająki 27.05.11, 12:40
      nie zabijam. biore dziada na szufelke i wywalam przez okno.
      • ciepla.kawa Re: pająki 27.05.11, 14:33
        Ja nie zabijam. Wołam na ratunek męża bo cholernie się boję pająków.
        • opium74 Re: pająki 27.05.11, 15:45
          a ja nie pisałam o oooogrooomnym pająku zamieszkującym moją wannę???
          - Kochanie, w wannie jest ooogrooomny pająk, zrób z nim coś
          - OK
          - Kochanie ale miałeś coś z nim zrobić a on nadal tam jest
          - ależ zrobiłem
          - co?!?!
          - nadałem mu imię
          - ?!?!?
          - STEFAN, no przecież kumpla nie wywalę

          Stefan sam opuścił wannę ale pomieszkiwał w salonie...do czasu...aż Mamba się na niego zaczaił i upolował i zjadł big_grin
    • beataj1 Re: pająki 27.05.11, 15:50
      W zeszłym roku na oknie w łazience olbrzymi krzyżak zrobił sobie pajęczynę. Ponieważ nie wykazywał zainteresowania zamieszkaniem w domu zostawiliśmy go w spokoju.
      Nazwaliśmy go Eustachy a na oknie powiesiliśmy post it'a "prosimy nie dokarmiać Eustachego".

      Moja mama jak to zobaczyła mało zawału nie dostała bo ona by już dawno zadała mu śmierć.
      • doral2 Re: pająki 27.05.11, 18:35
        opium big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

        nie zabijam, jako że mieszkam prawie w lesie, to pająków u mnie do cholery i ciut.
        za doniczkami na schodach sobie kokony uwiły.
        póki po mnie nie łażą, to mi nie wadzą.
        • rudamarta4 Re: pająki 27.05.11, 19:27
          Wariatki smile Ja hoduję sześć sztuk smile Pięknych, owłosionych, cudownych ptaszników.
          • stillgrey Re: pająki 28.05.11, 17:05
            ruda, a nie planujesz moze malych? chetnie bym kupila dwasmile masz brachypelma smithi?
            • rudamarta4 Re: pająki 28.05.11, 23:08
              Mam jedną Gienię- czyli ptasznika białokolanowego, trzy kędziory i dwie parahybany. Te ostatnie będą wielkie smile Drugie co do wielkości i masy ciała na świecie. Kochane moje smile
              Zajrzyj na Allegro, tam pełno maleństw jest.
              • stillgrey Re: pająki 29.05.11, 09:01
                juz zajrzalam i jest fajna oferta takich podrosnietych po L8/9
                a kiedys kupie sobie wymarzona t. blondi big_grin

                masz moze jakies fotki swoich terrariow? chetnie bym obejrzalasmile
    • karolina17w Re: pająki 27.05.11, 20:59
      Paskudny wątek ;P

      Jak są malutkie to zabijam, jak ciut większe to z krzykiem lecę po ratunek - boje się pająków jak diabli.
    • jot.em.ka Re: pająki 27.05.11, 21:20
      U nas każdego pająka, który niczego nieświadom wpełznie do naszego domu, mordują oba koty big_grin
      • bryanowa-1 Re: pająki 30.05.11, 23:04
        u mnie są duze,czarne szybkie z nogami grubymi jak zapałki,zabijam encyklopedia.te z cienkimi nogami nie sa straszne niech se łazą

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka