alajna2 27.05.11, 11:19 pająki uwielbiaja jeden kat w mojej kuchni, przyłażą stadami teraz wysprzatałam, to pewnie je z norek wypędze i dopiero powychodzą, a ja sie ich strasznie brzydzę zabijacie takie stworzenia? moja kolezanka nie zabuja, bo szczęście przynoszą Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mearuless Re: pająki 27.05.11, 12:40 nie zabijam. biore dziada na szufelke i wywalam przez okno. Odpowiedz Link
ciepla.kawa Re: pająki 27.05.11, 14:33 Ja nie zabijam. Wołam na ratunek męża bo cholernie się boję pająków. Odpowiedz Link
opium74 Re: pająki 27.05.11, 15:45 a ja nie pisałam o oooogrooomnym pająku zamieszkującym moją wannę??? - Kochanie, w wannie jest ooogrooomny pająk, zrób z nim coś - OK - Kochanie ale miałeś coś z nim zrobić a on nadal tam jest - ależ zrobiłem - co?!?! - nadałem mu imię - ?!?!? - STEFAN, no przecież kumpla nie wywalę Stefan sam opuścił wannę ale pomieszkiwał w salonie...do czasu...aż Mamba się na niego zaczaił i upolował i zjadł Odpowiedz Link
beataj1 Re: pająki 27.05.11, 15:50 W zeszłym roku na oknie w łazience olbrzymi krzyżak zrobił sobie pajęczynę. Ponieważ nie wykazywał zainteresowania zamieszkaniem w domu zostawiliśmy go w spokoju. Nazwaliśmy go Eustachy a na oknie powiesiliśmy post it'a "prosimy nie dokarmiać Eustachego". Moja mama jak to zobaczyła mało zawału nie dostała bo ona by już dawno zadała mu śmierć. Odpowiedz Link
doral2 Re: pająki 27.05.11, 18:35 opium nie zabijam, jako że mieszkam prawie w lesie, to pająków u mnie do cholery i ciut. za doniczkami na schodach sobie kokony uwiły. póki po mnie nie łażą, to mi nie wadzą. Odpowiedz Link
rudamarta4 Re: pająki 27.05.11, 19:27 Wariatki Ja hoduję sześć sztuk Pięknych, owłosionych, cudownych ptaszników. Odpowiedz Link
stillgrey Re: pająki 28.05.11, 17:05 ruda, a nie planujesz moze malych? chetnie bym kupila dwa masz brachypelma smithi? Odpowiedz Link
rudamarta4 Re: pająki 28.05.11, 23:08 Mam jedną Gienię- czyli ptasznika białokolanowego, trzy kędziory i dwie parahybany. Te ostatnie będą wielkie Drugie co do wielkości i masy ciała na świecie. Kochane moje Zajrzyj na Allegro, tam pełno maleństw jest. Odpowiedz Link
stillgrey Re: pająki 29.05.11, 09:01 juz zajrzalam i jest fajna oferta takich podrosnietych po L8/9 a kiedys kupie sobie wymarzona t. blondi masz moze jakies fotki swoich terrariow? chetnie bym obejrzala Odpowiedz Link
karolina17w Re: pająki 27.05.11, 20:59 Paskudny wątek ;P Jak są malutkie to zabijam, jak ciut większe to z krzykiem lecę po ratunek - boje się pająków jak diabli. Odpowiedz Link
jot.em.ka Re: pająki 27.05.11, 21:20 U nas każdego pająka, który niczego nieświadom wpełznie do naszego domu, mordują oba koty Odpowiedz Link
bryanowa-1 Re: pająki 30.05.11, 23:04 u mnie są duze,czarne szybkie z nogami grubymi jak zapałki,zabijam encyklopedia.te z cienkimi nogami nie sa straszne niech se łazą Odpowiedz Link