olinka20 10.08.11, 19:03 Zakupiłam wczoraj sorbet z czarnej porzeczki firmy Grycan i nie da sie tego jesc. Słodkie do zerzygu Polećcie jakies lody, ktore będą mało słodkie. Co ja poradze, ze ze słodyczy to ja najbardziej lubie sledzia? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amoreska Re: Mało słodkie lody w pudełku poszukiwane 10.08.11, 19:45 Poszukaj musztardowych Odpowiedz Link
olinka20 Re: Mało słodkie lody w pudełku poszukiwane 10.08.11, 19:50 Amor, ja tu powaznie No bo kto to widziała, zeby nawet sorbet był taaaaki słodki Odpowiedz Link
jkk74 Re: Mało słodkie lody w pudełku poszukiwane 10.08.11, 19:53 proponuję cytrynowe grycana albo zielonej budki Odpowiedz Link
olinka20 Re: Mało słodkie lody w pudełku poszukiwane 10.08.11, 20:02 Grycana to sie teraz juz boje Jak wróce to moze odwaze sie na zieloną budke. Odpowiedz Link
doral2 Re: Mało słodkie lody w pudełku poszukiwane 10.08.11, 20:30 zielona budka należała kiedyś do grycana. jak sprzedał, to następni właściciele skutecznie spieprzyli wypracowany latami przez grycana smak. zatem odradzam. ja jestem fanką lodów waniliowych i rzadko kiedy robię od tego ustępstwo. pomijam już fakt, że ostatni raz lody jadłam jakiś kwartał temu, bo jadam lody rzadko.. Odpowiedz Link
olinka20 Re: Mało słodkie lody w pudełku poszukiwane 10.08.11, 20:33 Ja tez rzadko, ale w zamrazarce mogą sobie stac, co nie? Tylko wkurza mnie to, ze wszystkie są teraz przepotwornie slodkie. Odpowiedz Link
aguacate Re: Mało słodkie lody w pudełku poszukiwane 11.08.11, 01:08 Olinka - zrob je sama Robilam raz w zyciu, roboty od cholery, ale zrobilam je z.... oliwy z oliwek! Smak byl nieziemski!! Niestety, nie mam przepisu pod reka Odpowiedz Link
opium74 Re: Mało słodkie lody w pudełku poszukiwane 11.08.11, 08:04 sorbety niestety wg mnie bywaja przesłodzone Ja lubię Grycana - czekoladowe - na prawdę nie są mdłe, czy tez przesłodzone Pojawiły się teraz lody Movenpick ale do tej pory próbowałam creme brule i tiramisu - więc z zasady dośc słodkie smaki Odpowiedz Link
cudko1 Re: Mało słodkie lody w pudełku poszukiwane 11.08.11, 09:08 jogutowe z owocami leśnymi - tylko firmy nie pamiętam jedyne logy jakie jestem w stanie zjeść i są naprawdę pyszne i nie za słodkie Odpowiedz Link
a-ronka algida -bakaliowe 11.08.11, 09:54 a mega smaczne to zielona budka-sorbet z czerwonych pomarańczy i gruszkowe. Ja też nie lubię słodkich typu czekolada,krówka,tiramisu więc jem sorbety. Odpowiedz Link