15.02.10, 13:07
Obserwuj wątek
    • jola.iza1 Re: Lecę :) 15.02.10, 15:04
      Lotem bliżej, lotem błyskawicy??
      • ave.duce Re: Lecę :) 15.02.10, 16:20
        Lotem swobodnym.

        :p
    • ave.duce Re: Lecę :) Jestem w nastroju łowieckim ;) 15.02.10, 23:00
      https://bestanimations.com/Military/Planes/F-16/F16-01-june.gif

      Bobranocka!

      :p
    • humbak Re: Lecę :) 15.02.10, 23:18
      Znalazł się podlotek:)
      • ave.duce Re: Lecę :) 16.02.10, 12:42
        Gdyby się znalazł, to byłoby napisane: PODlecę ;)

        :p
        • humbak Re: Lecę :) 16.02.10, 12:51
          Od podlotów się zaczyna. Potem są loty, a na końcu zaloty;P
          • ave.duce A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:03
            Jestem na etapie LOTÓW. Pierwszy etap był tak dawno, że nawet Zi0br0 z
            Nerwuskiem & co. niczego ze mnie nie wydobędą. Naprawdę sądzisz, że trzeci etap
            to ZALOTY? Po ilu lotach?

            :p
            • humbak Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:09
              Rana? Od rany to może jeszcze, choć nie zauważyłem żadnej kontuzji, ale rana? Ja chyba w jakiej innej strefie czasowej przebywam (wygląda za okno).
              A co do meritum- oj, nie da się tego określić tak arbitralnie. To cza na każdym jednym luckim osobniku wyznaczyć drogą obserwacji.
              • ave.duce Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:17
                Empiria górą, a przecie wieszczył wieszcz

                ... "Czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko"
                ...


                &

                ... "Miej serce i patrzaj w serce"...

                I co Pan na to, Panie Humbaku?

                ps. mieszkam w strefie, gdzie CZAS jest pod specjalnym nadzorem.

                :p
                • humbak Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:24
                  Trudno zaglądać w serce cudze. Wiąże się to z czynem karalnym, lub zdobyciem odpowiedniego wykształcenia (dochodzimy do empirii). Czuje że niczyja wiara nie ma w zwyczaju mawiać o lotach i zalotach:)
                  AD PS
                  https://www.starocie.enetia.pl/www/zegar%20z%20kukulka%20jasny%20b%20z%20lisem/zegar%20z%20kukulka%20jasny%20b%20z%20lisem%20big17.jpg
                  • ave.duce Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:33
                    I tak doszliśmy do cudu w Sokółce, ŁOmatko!

                    ...
                    jest to kawałek serca Jezusa ...


                    Piękna maszyneria. Gdzie kukułka i lis?

                    :p
                    • humbak Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:42
                      Zakładam że na końcu onych drucików które to ku górze zmierzają z rozlicznych lokalizacji.
                      A z Sokółką to wiesz:)
                      • ave.duce Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:58
                        Nie wiem ;)

                        :p
    • blind_as_a_bat Re: Lecę :) 16.02.10, 03:10
      Śpiewaj, Ave =>

      Szczęśliwe chwile to motyle,
      Miłość wieczna tęsknota.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka