ave.duce Re: Lecę :) 16.02.10, 12:42 Gdyby się znalazł, to byłoby napisane: PODlecę ;) :p Odpowiedz Link
humbak Re: Lecę :) 16.02.10, 12:51 Od podlotów się zaczyna. Potem są loty, a na końcu zaloty;P Odpowiedz Link
ave.duce A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:03 Jestem na etapie LOTÓW. Pierwszy etap był tak dawno, że nawet Zi0br0 z Nerwuskiem & co. niczego ze mnie nie wydobędą. Naprawdę sądzisz, że trzeci etap to ZALOTY? Po ilu lotach? :p Odpowiedz Link
humbak Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:09 Rana? Od rany to może jeszcze, choć nie zauważyłem żadnej kontuzji, ale rana? Ja chyba w jakiej innej strefie czasowej przebywam (wygląda za okno). A co do meritum- oj, nie da się tego określić tak arbitralnie. To cza na każdym jednym luckim osobniku wyznaczyć drogą obserwacji. Odpowiedz Link
ave.duce Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:17 Empiria górą, a przecie wieszczył wieszcz ... "Czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko" ... & ... "Miej serce i patrzaj w serce"... I co Pan na to, Panie Humbaku? ps. mieszkam w strefie, gdzie CZAS jest pod specjalnym nadzorem. :p Odpowiedz Link
humbak Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:24 Trudno zaglądać w serce cudze. Wiąże się to z czynem karalnym, lub zdobyciem odpowiedniego wykształcenia (dochodzimy do empirii). Czuje że niczyja wiara nie ma w zwyczaju mawiać o lotach i zalotach:) AD PS Odpowiedz Link
ave.duce Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:33 I tak doszliśmy do cudu w Sokółce, ŁOmatko! ... jest to kawałek serca Jezusa ... Piękna maszyneria. Gdzie kukułka i lis? :p Odpowiedz Link
humbak Re: A co Ty taki dowcipny od rana? :))) 16.02.10, 13:42 Zakładam że na końcu onych drucików które to ku górze zmierzają z rozlicznych lokalizacji. A z Sokółką to wiesz:) Odpowiedz Link
blind_as_a_bat Re: Lecę :) 16.02.10, 03:10 Śpiewaj, Ave => Szczęśliwe chwile to motyle, Miłość wieczna tęsknota. Odpowiedz Link