man_sapiens 10.09.13, 21:52 Pani Conchita Wurst (w tłumaczeniu "Muszelka Kiełbasa", primo voto Thomas Neuwirth, transwestyta) będzie reprezentować Austrię w tegorocznym konkursie Eurowizji. Jestem pod wrażeniem. Eurovision 2012 - Austria: Conchita Wurst - "That's What I Am" [;2nd Place]; Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
damakier1 Re: Conchita Wurst 10.09.13, 22:28 Co to się, panie dziejku, porobiło.... ? Sodomia z gomorią! Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Conchita Wurst 10.09.13, 22:34 Trochę mnie ta Muszelka omamia wzrokowo, ale nazwisko ma smaczne ;) Odpowiedz Link
magdolot Re: Conchita Wurst 10.09.13, 22:50 Nareszcie Eurowizja stanie się wydarzeniem w jakimkolwiek znaczeniu, bo dotąd ziała nudą jako ta biurokracja rodem z Unii Ropejskiej. Sieczka z suszonej nuuudy na 140 sposobuf, a fszystkie takie same... Teraz przynajmniej jedna z tych wdzienczoncych się sieczek ma brodę i kieckę i jeszcze kiełbasę. W dodatku poetyczną jakże, bo nie zwyczajnie w... ino we... muszelce. I to wydarzenie przebija niestety te, jakże wiekopomne, ganzuropejskie kłaki Michała Wiśniewskiego na cześć Schengen keine grenzen, ale transmitowania Muszelki z Kiełbasą i tak oglądała nie będę, bo mi uszy miłe. Odpowiedz Link
dorlor Re: Conchita Wurst 11.09.13, 00:00 Rozmawiają dwaj kumple: - Wiesz, dziś zaczepił mnie facet na ulicy i zaczął wyzywać od transwestytów - mówi jeden. - I co zrobiłeś? - A co miałem zrobić? Walnąłem go torebką. Odpowiedz Link
dzidzia_bojowa Re: Conchita Wurst 11.09.13, 08:39 Ja tu widzę, że wy nie znacie historii konkursów Eurowizji albowiem w przeszłości występowała już jedna taka pani, która nazywała się Dana International i nawet ten konkurs wygrała. To było w roku 1998. Tak, że to żaden precedens, proszę Państwa;) Odpowiedz Link
ave.duce Re: Conchita Wurst 11.09.13, 09:31 Bez zarostu się ma nijak do Muszelki Kiełbasy! Odpowiedz Link
damakier1 Re: Conchita Wurst 11.09.13, 10:34 No nie wiem... A co na tę Muszelkę powiesz? (1969 r. - IX MFP w Sopocie): Conchita Bautista - Popurri de éxitos (Quédate con la copla 3/3) Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Conchita Wurst 11.09.13, 11:20 Byłam wtedy w pierwszej liceum i przy jakiejś imprezie u kumpeli jeden z gości, strasznie stary zgred, tak ciutkę po czterdziestce, stwierdził, ze tej muszelki z łózka by nie wypuscił. Strasznie z kumpelą byłyśmy zgorszone, ze temu starcowi jeszcze takie rzeczy w głowie! Wolałam ją w tej kiecce z frędzelkami pod biustem ;) Odpowiedz Link
magdolot Re: Conchita Wurst 11.09.13, 11:56 No, ta Muszelka się RUSZA, a Kiełbasa sterczy. By posmarować musztardą? Odpowiedz Link
ploniekocica Re: Conchita Wurst 11.09.13, 12:53 Apropo niemiecka kiełbasa i musztrik to dziecko moje było w sierpniu w Berlinie i przywiozło stamtąd li i jedynie cztery litry niemieckiego keczapu kary. I nie dość, że ffffszystko nim polewa to na dodatek jak nie paczę pije go z gwinta. Musi być jakiś uzależniający keczap to. Przez zuą Merkel specjalnie, coby kondominijnego młodzieńca uzaleznić, zaprawiony! Odpowiedz Link
magdolot Re: Conchita Wurst 11.09.13, 23:08 Keczap kary, siwy, jabłkowity... Pszekleństfa bywają różne. Szaciu przywiózł z Australii kumpel kiedyś keczapa, co ani torby na brzuchu, ani buzi jak dziobak... No, niby nic specjalnego. A Szaćka tak fcięło na pomidora z antypoda, że on go sobie oszczędzał, no f końcu ten pomidor rósł do góry nogami, to szacun. Chyba ze dwa lata to fstrętne badziewie wyskakiwało mi na ryj z lodufki i się czaiło ciągle w innym miejscu, bo miało wyjątkowo nieustawną butlę i fffszystko obśliniało podstępnie wyciekując totutotam, a co zgrzytając zębami usiłowałam wypiździć, to Szaciek zalewał się łzami. Nawet na emigrację się pchał z tym cholernym keczapem, bo jeszcze troszkę zostało, ale juszsz wyszłam z siebie: Ćpaj on the spot, bo butla idzie do kosza!!! Jak chleje z gwinta, to [uff!] go szybko wykończy, tylko obserwuj pilnie czy mu kończyny aby nie zielenieją... Odpowiedz Link
damakier1 Re: Conchita Wurst 11.09.13, 14:10 A ja pamiętam, jak Lucjan Kydryński zapowiadał tę Conchite słowami: u wszystkich mężczyzn w oka mgnieniu 40 stopni w cieniu, co też mi się wtedy wydawało bardzo frywolne. Odpowiedz Link
chateau Re: Wygrał/a ze Słowian/k/ami! Skandal!!! ;) 12.05.14, 17:54 Kończita Wurst? Nie, dopierośmy zaczęli. Nie jestem entuzjastą drag queens, wypielęgnowana bródka (makijaż permanentny) pana, co "se cycki doprawił" też nie rzuca mnie na kolana. A propos kolan - jak na jej perfekcyjność to ma fatalne. Ale to jej/jego sprawa. Jeśli czuje się w tej roli dobrze to czemu nie. Polska ekipa to inna bajka. Na temat Donatana nie będę się wypowiadał (bo go nie lubię za parę rzeczy, które zrobił polskim niszowym zespołom), ale któraś niemiecka gazeta miała świętą rację - soft porno. Cleo jest tak wulgarna, że Wurst przy niej to uosobienie elegancji. A przede wszystkim. To Eurowizja, zabawa cienkich producentów z grubą forsą. Patrząc na wpisy niektórych kandydatów do PE można by odnieść wrażenie, że to była jakaś bitwa pod Cedynią co najmniej. Ja pierdolę... Odpowiedz Link
man_sapiens Re: Wygrał/a ze Słowian/k/ami! Skandal!!! ;) 12.05.14, 23:30 Ełrowizja od dawna nie zasługuje na to, żeby toto oglądać a co dopiero słuchać (to już lepiej piłowanie nożne w wykonaniu naszej reprezentacji oglądać). Ostatni raz widziałem Eurovision kiedy Piasek Piaseczny przepadł z kretesem, a miał bardzo sympatyczną piosenkę. Łatwo mi to przychodzi bo nie mam w domu tiwi. Chodziłbym oglądać do klubokawiarni ale takowej u nas w wiosce nie ma. Odpowiedz Link