wydrwiwdowigrosz
16.01.15, 18:52
Co to ma być ta "Ida"? Jest o niczym, no może o obsesji na punkcie lamperii we wnętrzach, chorych planach i pokłosiu "Pokłosia". Ni ma pointy, ni ma spójnego pomysła, ni ma fajerwerków, ni ma dialogów. Wolę "Lewiatana" i uj.