Dodaj do ulubionych

A to dla naszej

19.07.15, 18:28

Kochanej Trusieńkii
Obserwuj wątek
    • trusiaa Re: A to dla naszej 19.07.15, 20:43
      Bardzo dziękuję, Damo Kochana! :D
      W rewanżu pozwolę sobie na odrobinę prywaty, wręczając Ci Medal Najedzonego i Szczęśliwego Królyka

      https://img1.etsystatic.com/011/0/5828965/il_570xN.430799237_c8mz.jpg
      • damakier1 Re: A to dla naszej 19.07.15, 22:28
        Alesz..., alesz...! Nie trzeba było...
        Dziękuję ze wzruszeniem wielkim i serdeczne przesyłam ukłony

        -------------
        "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
        (aut.: ToJaJurek)

        Wrona i inne zwierzaki
    • ave.duce Re: A to dla naszej 20.07.15, 08:10
      damakier1 napisała:

      > Kochanej Trusieńkii

      - przestroga, żeby się nie przemęczała ...
      • trusiaa Re: A to dla naszej 20.07.15, 19:17
        Alesz nałóg nie męczy mię ffcale

        https://behance.vo.llnwd.net/profiles/56249/projects/52279/562491197661074.jpg
        • ave.duce Re: A to dla naszej 20.07.15, 21:05
          No nie wiem ;)
          • trusiaa Re: A to dla naszej 20.07.15, 21:41
            Pani chyba żartuje?
            To są pomówienia!

            https://i.imgur.com/j5TY7.gif
            • ave.duce Re: A to dla naszej 21.07.15, 08:28
              POmówienia?!
              Phi! Też coś...
              • trusiaa Re: A to dla naszej 21.07.15, 15:50
                Pani pyhi? To ja pyhi!

                https://th.interia.pl/30,g0e222dbb4917714/i1353302.jpg
                • ave.duce Re: A to dla naszej 21.07.15, 18:04
                  Ja?! To królyk pyha!

                  ps. a co to za biała maszkarada?
                  • trusiaa Re: A to dla naszej 21.07.15, 19:28
                    Królyk picha jeeees, no ba!

                    P.S. Źwierzątek podobny do tamtego futrzaczka, tylko ma piórka bardziej.
                    • ave.duce Re: A to dla naszej 21.07.15, 19:36
                      Będzie pik nik i znik?

                      images.forwallpaper.com/files/thumbs/preview/69/693575__forest-picnic-cow-pig-chicken-rabbit-owl-duck_p.jpg
                      ps. a jedną nóżkę bardziej już w galarecie?
                      • trusiaa Re: A to dla naszej 21.07.15, 19:57
                        Chiba tak, skoro towarzystwo już wszamało jednego biesiadnika. Kogo?!
                        • ave.duce Re: A to dla naszej 21.07.15, 20:09
                          Hmmm... zabawnego słowotokującego rybka?
                          • trusiaa Re: A to dla naszej 21.07.15, 23:36
                            No nie przy jedzeniu! Przypomniały mi się przysłowia o rybach :(
                            • ave.duce Re: A to dla naszej 21.07.15, 23:47
                              Dawaj!
                              • ave.duce Re: A to dla naszej 22.07.15, 08:41
                                No coś podobnego - truś morska!



                                wyborcza.pl/1,75400,18402240.html#MTstream
                                • trusiaa Re: A to dla naszej 22.07.15, 12:11
                                  Dużo nas.

                                  Mam nadzieję, że ta truś jest chociaż jadowita.
                                  • ave.duce Re: A to dla naszej 22.07.15, 15:46
                                    Tego nie wiem na 100%, ale są i ryże -

                                    https://farm8.static.flickr.com/7458/12900251725_7304f9a89e_m.jpg

                                    a wiadomo, że ryże to wredne. Stąd do jadowitości jeden hyc.
                                    • trusiaa Re: A to dla naszej 22.07.15, 22:28
                                      Ale zaraz zaraz... czy mię się w oczach ćmi?

                                      Baranek?!
                                      • ave.duce Re: A to dla naszej 22.07.15, 22:33
                                        ... bieży baranek ... ?!
                                        • trusiaa Re: A to dla naszej 22.07.15, 22:51
                                          W sumie by się zgadzało:

                                          https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/7e/88/22/7e882218dc0ddd94b47d03e4108c98a0.jpg
                                          • ave.duce Re: A to dla naszej 22.07.15, 23:07
                                            No to postawmy odpowiedniego motylka nad "i" -
                                            https://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/motyle/motyle27.gif
                                            https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/7e/88/22/7e882218dc0ddd94b47d03e4108c98a0.jpg
                                            • trusiaa Re: A to dla naszej 22.07.15, 23:18
                                              Technika, Pani.

                                              Technika? Invitro, dżędergieemo?! Ave! To jest: apage!
                              • trusiaa Re: A to dla naszej 22.07.15, 12:09
                                Ryba psuje się (ekhm...) od głowy i trzeciego dnia cuchnie (tak jak i gość zresztą).


                                Przypadek?
                                Nie sądzę.
                                • ave.duce Re: A to dla naszej 22.07.15, 15:47
                                  A cuch nie idzie u gościa od skarpetek?
                                  • ave.duce ps. 22.07.15, 15:48
                                    nie mylić ze skarpetkami Sapiensa!!!
                                    • damakier1 Re: ps. 22.07.15, 17:11
                                      No jakby można było pomylić, skoro Magdolotek wciąż je pierze?
                                      • ave.duce Re: ps. 22.07.15, 17:54
                                        damakier1 napisała:

                                        > No jakby można było pomylić, skoro Magdolotek wciąż je pierze?

                                        Teraz trzeba dmuchać na zimne, nigdy nie wiadomo, czy ktoś ich nie zajumie...
    • magdolot Re: A to dla naszej 21.07.15, 14:54

      Niech żyje żyje Truśś! Nieeech żyyyyje naaam! - zwyła miłośnie Żyrafa wyszedfszy z kszak, bo tak.

      Z najlepszymi życzeniami i BES pomówień.

      https://pobierak.jeja.pl/images/e/6/c/60_krolik-rozplodnik-zboczeniec.jpg
      • trusiaa Re: A to dla naszej 21.07.15, 15:49
        Buzi!

        Ale ten, bo na sffoje usprawiedliwienie mam, że królyk nie działał sam.

        https://2.bp.blogspot.com/-RCSeDd15ITo/UmGP4aRTagI/AAAAAAAAOa4/EmO5GeYcBjo/s1600/funny-noah-ark-elephant-penguin.jpg
    • inna57 Re: A to dla naszej 21.07.15, 20:59
      Taakiej radości
      • trusiaa Re: A to dla naszej 21.07.15, 21:20
        Bardzo dziękuję i wzajemnie Ci życzę:

        https://i.huffpost.com/gen/2314268/images/n-JOY-large570.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka