trusiaa Re: A to dla naszej 19.07.15, 20:43 Bardzo dziękuję, Damo Kochana! :D W rewanżu pozwolę sobie na odrobinę prywaty, wręczając Ci Medal Najedzonego i Szczęśliwego Królyka Odpowiedz Link
damakier1 Re: A to dla naszej 19.07.15, 22:28 Alesz..., alesz...! Nie trzeba było... Dziękuję ze wzruszeniem wielkim i serdeczne przesyłam ukłony ------------- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) Wrona i inne zwierzaki Odpowiedz Link
ave.duce Re: A to dla naszej 20.07.15, 08:10 damakier1 napisała: > Kochanej Trusieńkii - przestroga, żeby się nie przemęczała ... Odpowiedz Link
ave.duce Re: A to dla naszej 21.07.15, 18:04 Ja?! To królyk pyha! ps. a co to za biała maszkarada? Odpowiedz Link
trusiaa Re: A to dla naszej 21.07.15, 19:28 Królyk picha jeeees, no ba! P.S. Źwierzątek podobny do tamtego futrzaczka, tylko ma piórka bardziej. Odpowiedz Link
ave.duce Re: A to dla naszej 21.07.15, 19:36 Będzie pik nik i znik? images.forwallpaper.com/files/thumbs/preview/69/693575__forest-picnic-cow-pig-chicken-rabbit-owl-duck_p.jpg ps. a jedną nóżkę bardziej już w galarecie? Odpowiedz Link
trusiaa Re: A to dla naszej 21.07.15, 19:57 Chiba tak, skoro towarzystwo już wszamało jednego biesiadnika. Kogo?! Odpowiedz Link
trusiaa Re: A to dla naszej 21.07.15, 23:36 No nie przy jedzeniu! Przypomniały mi się przysłowia o rybach :( Odpowiedz Link
ave.duce Re: A to dla naszej 22.07.15, 08:41 No coś podobnego - truś morska! ????????????????????2014/03/28 wyborcza.pl/1,75400,18402240.html#MTstream Odpowiedz Link
trusiaa Re: A to dla naszej 22.07.15, 12:11 Dużo nas. Mam nadzieję, że ta truś jest chociaż jadowita. Odpowiedz Link
ave.duce Re: A to dla naszej 22.07.15, 15:46 Tego nie wiem na 100%, ale są i ryże - a wiadomo, że ryże to wredne. Stąd do jadowitości jeden hyc. Odpowiedz Link
trusiaa Re: A to dla naszej 22.07.15, 22:28 Ale zaraz zaraz... czy mię się w oczach ćmi? Baranek?! Odpowiedz Link
ave.duce Re: A to dla naszej 22.07.15, 23:07 No to postawmy odpowiedniego motylka nad "i" - Odpowiedz Link
trusiaa Re: A to dla naszej 22.07.15, 23:18 Technika, Pani. Technika? Invitro, dżędergieemo?! Ave! To jest: apage! Odpowiedz Link
trusiaa Re: A to dla naszej 22.07.15, 12:09 Ryba psuje się (ekhm...) od głowy i trzeciego dnia cuchnie (tak jak i gość zresztą). Przypadek? Nie sądzę. Odpowiedz Link
damakier1 Re: ps. 22.07.15, 17:11 No jakby można było pomylić, skoro Magdolotek wciąż je pierze? Odpowiedz Link
ave.duce Re: ps. 22.07.15, 17:54 damakier1 napisała: > No jakby można było pomylić, skoro Magdolotek wciąż je pierze? Teraz trzeba dmuchać na zimne, nigdy nie wiadomo, czy ktoś ich nie zajumie... Odpowiedz Link
magdolot Re: A to dla naszej 21.07.15, 14:54 Niech żyje żyje Truśś! Nieeech żyyyyje naaam! - zwyła miłośnie Żyrafa wyszedfszy z kszak, bo tak. Z najlepszymi życzeniami i BES pomówień. Odpowiedz Link
trusiaa Re: A to dla naszej 21.07.15, 15:49 Buzi! Ale ten, bo na sffoje usprawiedliwienie mam, że królyk nie działał sam. Odpowiedz Link