tylko_ja1313
19.01.17, 20:11
Narozrabialam. nie wiem jak wybrnąc prosze opomoc. zerwalam z facetem toksycznym po 5 latach znajomosci poznałam innego.milosc i szal...niestety duzo odstawial. rodzice stwarzali presje ze tamten taki biedny taki zraniony ze najlepiej mi z nim..i zaczol drzwonic. odbieralam i oddzwanialam. z nowym partnerem mielismy krysys. z bylym narzeczonym byl temat nawet zejscia sie... ale w pokorze pojawil sie nowy partner przeprosil i zerwalam kontakt z bylym narzeczonym. zdrady nie bylo w sensie nawet pocalunku ale bardzo mi zle z tym. nie wiem co robic boje sie ze obaj panowie porozmawiaja... kocham obecnego partnera i takiego wyboru dokonalam. co zrobic...dodam ze bardzo duzo wybaczylam nowemu partnerowi ja