Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 16:34 szukam pracy operator,ustawiacz wtryskarki problemem jest słaba znajomość angielskiego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj