19.11.09, 16:32
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • nosferaatu Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi 19.11.09, 17:11
      Nieprawda że tor zapewnia całkowitą anonimowość. Trudno namierzyć użytkownika,
      ale jest to wykonalne. Chyba się państwu pomyliło z freenet'em. Tor jest
      nakładką na ff, albo na operę. Surfuje się po sieci www, a freenet nie ma
      stron www.
      • tokida GW radzi - jak zostać bezkarnym pedofilem? 19.11.09, 17:45
        Całe stada przebrzydłych pedofili dziękuje Ci autorze tego tekstu za cenne
        wskazówki jak anonimowo i bezpiecznie dawać upust swoim pedofilskim skłonnościom.

        A tak poza tym to pełna zgoda z resztą forumowiczów. Skończcie drążyć ten
        koszmarnie już przebrzmiały temat. Chcesz skutecznie walczyć z pedofilią? Pilnuj
        swojego dzieciaka!
        Sam jesteś pedofilem? Dzieciak jak dorośnie rozwali Ci łeb!

        I tym optymistycznym akcentem chciałbym temat pedofilii zamknąć.
    • kylax1 Niejaki mahomet, radzil w ksiazce zwanej koranem. 19.11.09, 19:35
      Nic nowego...
    • mati123456789_0 Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 19:44
      Was to nie szokuje?
      To są dzieci do cholery!
      Mam nadzieje, że to rzeczywiście wymysł autora :|
      • absurdello Szokowało na początku ale nastąpił przesyt 19.11.09, 20:03
        Jeżeli następuje przesyt to nawet najgorsze okropności przestają
        szokowaź, po prostu układ nerwowy człowieka się uodparnia na dany
        zestaw bodźców i zamiast reakcji emocjonalnej występuje obojętność a
        nawet znudzenie. Jakby było innaczej, to lekarze nie mogli by
        leczyć, chirurdzy operować a technicy policyjni zabezpieczać miejsca
        ze zwłokami odkrytymi po miesiącu od śmierci albo by się zachlali
        albo wyskoczyli przez okno.

        Ja się zastanawiam inną rzecz, co autor artykułu robił na tym forum,
        bo jeżeli ono istnieje to pewnie się trzeba go zdrowo naszukać ?

        Jeżeli to forum istnieje to jaki cel ma nagłaśnienie jego
        istnienia ? By ci pedofile, którzy jeszcze o nim nie wiedzą i nie
        wiedzą jak się chronić przed wykryciem wiedzieli jakiego
        oprogramowania użyć i gdzie szukać ??? Wg mnie to się nie powinno
        informowac wszystkich o tym, tylko szukać metody rozwiązania
        problemu, bo jak na razie to jest anons typu:

        "Odkryto nową metodę otwierania zasuw Gerda, polega ona na tym, na
        tym i na tym, a to oprogramowanie XXX umożliwia dorobienie klucza
        bez informowania o tym władz. Informujemy też, że nie ma metody
        odkrycia kto dorobił klucz i gdzie go użył, a o 12:00 będziemy
        patrolować te ulice a tamtych nie"

        Jeżeli to wymysł autora to "gratuluję" wyobraźni i kierunku jej
        działania :(((((
    • ensiajes Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 20:24
      Po dzisiejsyzm artykule na temat pedofilstwa po prostu nie wiem co powiedziec, jest mi nie dobrze, czuje obrzydzenie do tych ludzi. Totalna masakra, brak mi słów.
    • natalia.gazecka Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 20:35
      Znudziło się wam ??? Jak możecie w ogóle tak mówić ?? Przeciez to jest
      obrzydliwe !!! A gdyby wam się cos takiego przydarzyło albo waszym obecnym lub
      przyszłym dzieciom?? To jest tragedia która ma wpływ na całe przyszłe życie.
      Można nie być na tyle silnym by to udźwignąć. Piszecie że gorzej gdy pozbawia
      się kogoś zycia... te dzieci też są pozbawione życia...- normalnego zdrowego
      życia i dzieciństwa. Poza tym też mogą same się pozbawić życia po czymś takim...
      • absurdello Ale ty nie graj nam na uczuciach, tylko miej pre- 19.11.09, 20:47
        tensje do mediów, że dla zwiększenia oglądalności doprowadziły ludzi
        do stanu zobojętnienia na temat. Podobnie jest z pokazywaniem
        morderstw, rozkopanych grobów czy ciał w rozkładzie w porze posiłków
        (już nie wspomnę o różnych tematach higieny intymnej czy innych
        rzeczy, o których nie rozmawia się przy stole).

        Od ścigania przestępców sa odpowiednie służby, bo z tego, że my się
        tu będziemy epatować obrzydliwościami tego świata to ilość pedofili,
        morderców czy złodziei się nie obniży, za to niektórzy z nich będą
        wiedzieli jak unikać wpadki, bo usłużni a bezmyślni dziennikarze
        podają im informację czego unikać a czego używać, gdzie chodzić a
        gdzie nie i co może Policja a czego jeszcze nie !!!
      • oby.watel Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 22:12
        Dziecko wywróciło się na chodniku. Matki nie ma w pobliżu. Ktoś zlitował się
        podniósł, próbuje uspokoić. Przybiega matka i ryczy, że pedofil, że dziecko
        porwał. Nie czekał aż napatoczy się policja.

        Skoro karać chcą nawet za sprośne myśli o dzieciach, to trudno się dziwić, że
        policja jest "bezradna". Bezradna jest także w wielu poważniejszych sprawach. A
        nawet jak jest radna, to sąd z kolei jest wielce wyrozumiały. I po co ten cały
        szum? Żeby potem petycje w obronie tego czy tamtego "wielkiego człowieka" pisać?
    • lavenders27 Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:11
      A może to ty jesteś pedofilem i nie jest ci to na rekę, żeby problem
      pedofilii był nagłaśniany?


      Nie wierzę w to, że normalny człowiek przechodzi nad tym obojętnie - może dla
      ciebie-pedofila takie zachowania to norma. Dla mnie NIE.

      Bardzo dobrze, że o takich rzeczach się mówi. Może wreszcie ludzie zaczną
      zauważać problem - przecież w tym artykule gwałcono dzieci z rodziny!!!
      To nie był zboczeniec zza rogu! I NIKT NIC nie zauważył. Każda matka myśli,
      przecież mój mąż/brat/wujek/kuzyn/ojciec w życiu by tego nie zrobił. Skąd wiesz,
      czy na przykład i Twojego dziecka ktoś nie krzywdzi, ktoś kto wydaje się bliski
      i zaufany.
      • na_pustyni Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:17
        Wszystko ok, ale ten artykuł nie miał na celu wzmożenia czujności rodziców, prawda?
      • three-gun-max Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:53
        Nikt nie neguje, że to złe i wogóle. Tylko jakoś mam takie dziwne podejrzenie, że ciekawość która każe ludziom czytać tego typu artykuły i się nimi emocjonować to ten sam rodzaj ciekawości, który wykazują ludzie patrzący na człowieka z rozwalonym łbem po wypadku samochodowym.
        • abmiros Re: three-gun-max 19.11.09, 22:15
          three-gun-max napisał:

          > Nikt nie neguje, że to złe i wogóle. Tylko jakoś mam takie dziwne
          podejrzenie,
          > że ciekawość która każe ludziom czytać tego typu artykuły i się
          nimi emocjonowa
          > ć to ten sam rodzaj ciekawości, który wykazują ludzie patrzący na
          człowieka z r
          > ozwalonym łbem po wypadku samochodowym.

          Jezeli widze krew, otwarta rane, to mi sie robi slabo. To jest
          niezalezne ode mnie. Kiedy zobaczylem zjecie przy artykule o
          pedofilach, to ogarnela mnie zlosc. To tez jest niezalene ode mnie,
          i dlatego przeczytalem ten artykul. Po przeczytaniu artykulu, i
          wielu innych wypowiedzi, najbardziej zgadzam sie z czytelnikiem,
          ktory proponuje, aby pedofili odstrzeliwac. Oczywiscie zgodnie z
          odpowiednim prawem ktore trzeba uchwalic, po udowodnieniu im winy, i
          w sposob mozliwie humanitarny.

          Swiat zywy dzieli sie na rzedy rodziny, rodzaje, gatunki i
          podgatunki. Podgatunek pedofile jest grozny dla dzieci podgatunku
          czlowiek seksualnie nie zboczony, a to jest mocny argument za
          odstrzeliwaniem.
          • three-gun-max Re: abmiros 20.11.09, 07:50
            Czyli tak jak myślałem - wzorcowy czytelnik Faktu. Żywi się skandalami i wszelkiego rodzaju brudami.
    • matt_linux Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:13
      Sądzę, że drążenie tematyki pedofilskiej w tak szokujących
      szczegółach przynosi zdecydowanie więcej złego efektu, aniżeli
      dobroci.
      Nie zrobimy tym draniom niczego, bo nie mamy rygoru prawa adekwatnego
      do czynu.
      pierdzielimy o humanizacji w więziennictwie, tymczasem postawa
      osadzonych w "Symetrii" w stosunku do pedofila jest jak najbardziej
      pożądaną i akceptowaną przez lwią częśc rodziców.
      Nakręcamy się i tyle.
      Co do złej roboty, jaką daje rozłożony na czynniki przepis na gwałt
      na dziecku, to weźcie się za łby, panowie dziennikarze i zastanówcie,
      czy nie do końca świadomy pedofil nie otrzymał właśnie wskazówek
      podanych mu przez was na tacy, jak zgwałcić dzieciątko, które
      obserwuje od dni iluś tam.
      Jezusie.., nawet "przepis" na dostanie się do podobnego, lub i tego
      forum podaliście mu pod nos!!!!!!!!!!!
      Po #$%^%$#*& bało was?
    • diabla Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:36
      vogon.jeltz napisał:
      > > (Przeciez to jest obrzydliwe !!! )
      >
      > Nieszczególnie.

      Najwyraźniej nie masz dzieci. Własnych.
      Albo masz, ale, o zgrozo i ku ich nieszczęściu, kochasz je podobnie jak m.in. opisany w artykule misio.

      >Znam bardziej obrzydliwe rzeczy.

      Yhm... niech zgadnę - np. seks z osobą dorosłą?

      Zadziwia mnie poziom obojętności i cynizmu niektórych osób w tym wątku.
    • kgsz Za późno 19.11.09, 21:42
      Obawiam się, że każdy, kto ma coś do ukrycia i ma intelektó, który pozwolił
      mu/jej nie dać się jeszcze złapać od dawna zna wszystkie popularne metody
      ukrywania swojej tożsamości.

      Niczego nie zmnieni informacja, że w parku X po zmroku zbierają się wampiry. Na
      pewno nie dla tych, którzy wampirów unikają - a przynajmniej nie na gorsze, a
      panienka z artykułu wspomniała zresztą, że przymierzają się do TOR-a - zresztą
      Niemcy już pokazali, że możliwe są _skuteczne_ ataki na pseudonimowość
      zapewnianą przez tę sieć.

      Paru zostanie złapanych, reszta przeniesie się gdzie indziej - do innej sieci,
      nad której projektem siedzi już pewnie zdolny student chcący się bezpiecznie
      "wymieniać" muzyką z kumplami z roku.
    • maysun Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:44
      nie wiem co bym zrobila z czlowiekiem ktory gwalci, wykorzystuje ufnosc i
      niewiedze dziecka... :((((((
    • silver.omka Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:47
      To się po prostu w głowie nie mieści...
      Dlaczego nie można odstrzelić ich wszystkich, wyrwać chwasty...
      ...Bo leczyć to nie ma kogo raczej...
      • zinfandel30 możesz zabić 19.11.09, 21:56
        nienarodzone dziecko, ale pedofila już ruszyć nie wolno.
        on ma prawa!
    • three-gun-max Re: Ten artykuł to nie przypadek 19.11.09, 21:55
      Bardzo dziwne, że ten artykuł pojawia się akurat w momencie, kiedy decydują się losy ustawy tzw. antyhazardowej (de facto wprowadzającej cenzurę internetu) popieranej przez wyborczą. Co się robi w takim sytuacjach? Oczywiście straszy pedofilem :-) Teraz każdy przyklaśnie tej ustawie bo przecież władza mówi że to dla ochrony dzieci...
    • vogon.jeltz Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 22:09
      > Ja znalazłam to ich forum bez problemu.

      Głupia krowo, właśnie o to chodziło, żebyś tam wlazła. Odpowiednie służby na
      pewno zainteresują się twoim IP. Lepiej wyczyść pamięć podręczną przeglądarki,
      bo możesz być oskarżona o posiadanie i będziesz musiała udowadniać, że nie
      jesteś wielbłądem.

      A w ogóle to po ch.uj szukałaś tego forum? Chora ciekawość nie mogła wytrzymać, co?
      • zemfira_ Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 22:13
        Nie, głupi chamie. Chciałam zobaczyć jak łatwo dotrzeć do tego gówna
        po instrukcji gazety. Nie wchodziłam w linki. Nie bawi mnie oglądanie
        czyjejś krzywdy. Nie muszę niczego czyścić. Dziękuję za troskę.
    • pierwszy_poruszyciel Dziennikarzom wyborczej rozum odebrało 19.11.09, 22:10
      Po prostu rewelacja. Taki artykuł na stronie jednego z najpopularniejszych
      portali. Ja rozumiem potrzebę otrzymania "wierszówki", ale ciekawe, jak ci,
      którzy napisali ten artykuł będą w nocy spać ze świadomością, że zamieścili
      instruktarz dla pedofili, ale również innych przestępców, jak się kontaktować ze
      sobą żeby ich nie złapano. Brawo! czasem trzeba najpierw myśleć, a potem pisać.
      Dla mnie to zupełny brak moralności i odpowiedzialności. Jak wam się, panowie i
      panie redaktorzy, będzie w nocy spało ze świadomością, że być może dzięki wam
      jakiś degenerat skrzywdzi dziecko?
      • oby.watel Re: Dziennikarzom wyborczej rozum odebrało 19.11.09, 22:42
        Według Ciebie gorsze jest istnienie forum pedofilów, którego policja nie może
        inwigilować od realnego uniewinniania zinwigilowanego i jak najbardziej realnego
        pedofila przez sąd? Większą traumą dla dzieci jest pedofil potencjalny, czy
        realny, ale wolny, pedofil przeniesiony do innej parafii, śmiejący się w twarz?

        Z drugiej strony zauważ, ze jak się z większości obywateli czyni przestępców, to
        ci obywatele zaczynają się bronić. Zlikwidowano Napstera i wiele innych
        serwisów. I piractwo zmalało? TOR miał być odpowiedzią na cenzurę. I jest. Skoro
        nawet myśli pedofilskie są karane, skoro za narysowanie wypiętego dziecka można
        iść do paki, a żadnej pomocy medycznej, żadnej możliwości leczenia, to co
        proponujesz? Pozabijać tych zboków bez sądu nas podstawie wyglądu?

        To nie jest odpowiedź stricte na Twój post. To była odpowiedź na post, który
        zniknął. Ale zanim kompletnie zagotujesz się z oburzenia zerknij łaskawie ilugorliwych obrońców mają pedofile, jak bardzo są winne ofiary i niewinni sprawcy.

        A samo podawanie informacji nie jest naganne. Tęsknisz do czasów minionych? Do
        czasów gdy gazety informowały tylko o niektórych sprawach? Nie wystarczą Ci
        znikające posty na forum? Skoro uważasz, że lepiej nie wiedzieć, to po co czytasz?
    • vogon.jeltz Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 22:16
      > Chyba jednak najgorsi są ludzie Twojego pokroju, sprawiasz wrażenie
      > człowieka, który będzie miał gdzieś, że sąsiad gwałci córkę czy żonę.
      > Mam nadzieję, że się mylę...

      Tak się składa, że już zdarzało mi się interweniować w różnych kwestiach, choć
      nie było wśród nich gwałtu ani przemocy seksualnej. To właśnie anonimowi
      internetowi kastrowacze pedofilów najczęściej są mocni jedynie w gębie, a jak
      przychodzi co do czego, to udają, że nic nie widzą i nic się nie dzieje.
      • enoon Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 22:42
        Good for you.
        Ja nie chce kastrować czy torturować, uważam tylko, że kary za pedofilie i
        gwałty powinny być co najmniej takie same jak za morderstwo, poza tym
        przestępstwa pedofilii są traktowane troszkę po macoszemu w Polsce. Gdzieś
        słyszałem, że w zeszłym roku wykryto 3tys. przestępstw wobec dzieci na tle
        seksualnym, natomiast ponad 7tys. przestępstw korupcyjnych. I powiem Ci, że w
        du.p.ie mam to, że ktoś komuś dał w łapę wobec tego, że jakiś pedofil gwałci
        małe dzieci.
        • antypedofil Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 25.11.09, 15:45
          10 lat cieżkich robót dla takich a potem kula w łeb to i tak bardzo
          liberalny wyrok za to co oni robią. Ja moge strzelac bo mnie Qrwa
          szlag trafia jak sobie tylko pomysle o tym co wyrabiaja z
          dziecmi,potem te biedne dzieciaki sa naznaczone do konca zycia
          czesto nawet przez swoich ojcow i swoje matka dlatego nie mam
          litosci dla takich szmaciarzy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka