majajekukubzdziongvamajaje 19.11.09, 16:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nosferaatu Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi 19.11.09, 17:11 Nieprawda że tor zapewnia całkowitą anonimowość. Trudno namierzyć użytkownika, ale jest to wykonalne. Chyba się państwu pomyliło z freenet'em. Tor jest nakładką na ff, albo na operę. Surfuje się po sieci www, a freenet nie ma stron www. Odpowiedz Link Zgłoś
tokida GW radzi - jak zostać bezkarnym pedofilem? 19.11.09, 17:45 Całe stada przebrzydłych pedofili dziękuje Ci autorze tego tekstu za cenne wskazówki jak anonimowo i bezpiecznie dawać upust swoim pedofilskim skłonnościom. A tak poza tym to pełna zgoda z resztą forumowiczów. Skończcie drążyć ten koszmarnie już przebrzmiały temat. Chcesz skutecznie walczyć z pedofilią? Pilnuj swojego dzieciaka! Sam jesteś pedofilem? Dzieciak jak dorośnie rozwali Ci łeb! I tym optymistycznym akcentem chciałbym temat pedofilii zamknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
kylax1 Niejaki mahomet, radzil w ksiazce zwanej koranem. 19.11.09, 19:35 Nic nowego... Odpowiedz Link Zgłoś
mati123456789_0 Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 19:44 Was to nie szokuje? To są dzieci do cholery! Mam nadzieje, że to rzeczywiście wymysł autora :| Odpowiedz Link Zgłoś
absurdello Szokowało na początku ale nastąpił przesyt 19.11.09, 20:03 Jeżeli następuje przesyt to nawet najgorsze okropności przestają szokowaź, po prostu układ nerwowy człowieka się uodparnia na dany zestaw bodźców i zamiast reakcji emocjonalnej występuje obojętność a nawet znudzenie. Jakby było innaczej, to lekarze nie mogli by leczyć, chirurdzy operować a technicy policyjni zabezpieczać miejsca ze zwłokami odkrytymi po miesiącu od śmierci albo by się zachlali albo wyskoczyli przez okno. Ja się zastanawiam inną rzecz, co autor artykułu robił na tym forum, bo jeżeli ono istnieje to pewnie się trzeba go zdrowo naszukać ? Jeżeli to forum istnieje to jaki cel ma nagłaśnienie jego istnienia ? By ci pedofile, którzy jeszcze o nim nie wiedzą i nie wiedzą jak się chronić przed wykryciem wiedzieli jakiego oprogramowania użyć i gdzie szukać ??? Wg mnie to się nie powinno informowac wszystkich o tym, tylko szukać metody rozwiązania problemu, bo jak na razie to jest anons typu: "Odkryto nową metodę otwierania zasuw Gerda, polega ona na tym, na tym i na tym, a to oprogramowanie XXX umożliwia dorobienie klucza bez informowania o tym władz. Informujemy też, że nie ma metody odkrycia kto dorobił klucz i gdzie go użył, a o 12:00 będziemy patrolować te ulice a tamtych nie" Jeżeli to wymysł autora to "gratuluję" wyobraźni i kierunku jej działania :((((( Odpowiedz Link Zgłoś
ensiajes Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 20:24 Po dzisiejsyzm artykule na temat pedofilstwa po prostu nie wiem co powiedziec, jest mi nie dobrze, czuje obrzydzenie do tych ludzi. Totalna masakra, brak mi słów. Odpowiedz Link Zgłoś
natalia.gazecka Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 20:35 Znudziło się wam ??? Jak możecie w ogóle tak mówić ?? Przeciez to jest obrzydliwe !!! A gdyby wam się cos takiego przydarzyło albo waszym obecnym lub przyszłym dzieciom?? To jest tragedia która ma wpływ na całe przyszłe życie. Można nie być na tyle silnym by to udźwignąć. Piszecie że gorzej gdy pozbawia się kogoś zycia... te dzieci też są pozbawione życia...- normalnego zdrowego życia i dzieciństwa. Poza tym też mogą same się pozbawić życia po czymś takim... Odpowiedz Link Zgłoś
absurdello Ale ty nie graj nam na uczuciach, tylko miej pre- 19.11.09, 20:47 tensje do mediów, że dla zwiększenia oglądalności doprowadziły ludzi do stanu zobojętnienia na temat. Podobnie jest z pokazywaniem morderstw, rozkopanych grobów czy ciał w rozkładzie w porze posiłków (już nie wspomnę o różnych tematach higieny intymnej czy innych rzeczy, o których nie rozmawia się przy stole). Od ścigania przestępców sa odpowiednie służby, bo z tego, że my się tu będziemy epatować obrzydliwościami tego świata to ilość pedofili, morderców czy złodziei się nie obniży, za to niektórzy z nich będą wiedzieli jak unikać wpadki, bo usłużni a bezmyślni dziennikarze podają im informację czego unikać a czego używać, gdzie chodzić a gdzie nie i co może Policja a czego jeszcze nie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
oby.watel Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 22:12 Dziecko wywróciło się na chodniku. Matki nie ma w pobliżu. Ktoś zlitował się podniósł, próbuje uspokoić. Przybiega matka i ryczy, że pedofil, że dziecko porwał. Nie czekał aż napatoczy się policja. Skoro karać chcą nawet za sprośne myśli o dzieciach, to trudno się dziwić, że policja jest "bezradna". Bezradna jest także w wielu poważniejszych sprawach. A nawet jak jest radna, to sąd z kolei jest wielce wyrozumiały. I po co ten cały szum? Żeby potem petycje w obronie tego czy tamtego "wielkiego człowieka" pisać? Odpowiedz Link Zgłoś
lavenders27 Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:11 A może to ty jesteś pedofilem i nie jest ci to na rekę, żeby problem pedofilii był nagłaśniany? Nie wierzę w to, że normalny człowiek przechodzi nad tym obojętnie - może dla ciebie-pedofila takie zachowania to norma. Dla mnie NIE. Bardzo dobrze, że o takich rzeczach się mówi. Może wreszcie ludzie zaczną zauważać problem - przecież w tym artykule gwałcono dzieci z rodziny!!! To nie był zboczeniec zza rogu! I NIKT NIC nie zauważył. Każda matka myśli, przecież mój mąż/brat/wujek/kuzyn/ojciec w życiu by tego nie zrobił. Skąd wiesz, czy na przykład i Twojego dziecka ktoś nie krzywdzi, ktoś kto wydaje się bliski i zaufany. Odpowiedz Link Zgłoś
na_pustyni Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:17 Wszystko ok, ale ten artykuł nie miał na celu wzmożenia czujności rodziców, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
three-gun-max Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:53 Nikt nie neguje, że to złe i wogóle. Tylko jakoś mam takie dziwne podejrzenie, że ciekawość która każe ludziom czytać tego typu artykuły i się nimi emocjonować to ten sam rodzaj ciekawości, który wykazują ludzie patrzący na człowieka z rozwalonym łbem po wypadku samochodowym. Odpowiedz Link Zgłoś
abmiros Re: three-gun-max 19.11.09, 22:15 three-gun-max napisał: > Nikt nie neguje, że to złe i wogóle. Tylko jakoś mam takie dziwne podejrzenie, > że ciekawość która każe ludziom czytać tego typu artykuły i się nimi emocjonowa > ć to ten sam rodzaj ciekawości, który wykazują ludzie patrzący na człowieka z r > ozwalonym łbem po wypadku samochodowym. Jezeli widze krew, otwarta rane, to mi sie robi slabo. To jest niezalezne ode mnie. Kiedy zobaczylem zjecie przy artykule o pedofilach, to ogarnela mnie zlosc. To tez jest niezalene ode mnie, i dlatego przeczytalem ten artykul. Po przeczytaniu artykulu, i wielu innych wypowiedzi, najbardziej zgadzam sie z czytelnikiem, ktory proponuje, aby pedofili odstrzeliwac. Oczywiscie zgodnie z odpowiednim prawem ktore trzeba uchwalic, po udowodnieniu im winy, i w sposob mozliwie humanitarny. Swiat zywy dzieli sie na rzedy rodziny, rodzaje, gatunki i podgatunki. Podgatunek pedofile jest grozny dla dzieci podgatunku czlowiek seksualnie nie zboczony, a to jest mocny argument za odstrzeliwaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
three-gun-max Re: abmiros 20.11.09, 07:50 Czyli tak jak myślałem - wzorcowy czytelnik Faktu. Żywi się skandalami i wszelkiego rodzaju brudami. Odpowiedz Link Zgłoś
matt_linux Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:13 Sądzę, że drążenie tematyki pedofilskiej w tak szokujących szczegółach przynosi zdecydowanie więcej złego efektu, aniżeli dobroci. Nie zrobimy tym draniom niczego, bo nie mamy rygoru prawa adekwatnego do czynu. pierdzielimy o humanizacji w więziennictwie, tymczasem postawa osadzonych w "Symetrii" w stosunku do pedofila jest jak najbardziej pożądaną i akceptowaną przez lwią częśc rodziców. Nakręcamy się i tyle. Co do złej roboty, jaką daje rozłożony na czynniki przepis na gwałt na dziecku, to weźcie się za łby, panowie dziennikarze i zastanówcie, czy nie do końca świadomy pedofil nie otrzymał właśnie wskazówek podanych mu przez was na tacy, jak zgwałcić dzieciątko, które obserwuje od dni iluś tam. Jezusie.., nawet "przepis" na dostanie się do podobnego, lub i tego forum podaliście mu pod nos!!!!!!!!!!! Po #$%^%$#*& bało was? Odpowiedz Link Zgłoś
diabla Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:36 vogon.jeltz napisał: > > (Przeciez to jest obrzydliwe !!! ) > > Nieszczególnie. Najwyraźniej nie masz dzieci. Własnych. Albo masz, ale, o zgrozo i ku ich nieszczęściu, kochasz je podobnie jak m.in. opisany w artykule misio. >Znam bardziej obrzydliwe rzeczy. Yhm... niech zgadnę - np. seks z osobą dorosłą? Zadziwia mnie poziom obojętności i cynizmu niektórych osób w tym wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
kgsz Za późno 19.11.09, 21:42 Obawiam się, że każdy, kto ma coś do ukrycia i ma intelektó, który pozwolił mu/jej nie dać się jeszcze złapać od dawna zna wszystkie popularne metody ukrywania swojej tożsamości. Niczego nie zmnieni informacja, że w parku X po zmroku zbierają się wampiry. Na pewno nie dla tych, którzy wampirów unikają - a przynajmniej nie na gorsze, a panienka z artykułu wspomniała zresztą, że przymierzają się do TOR-a - zresztą Niemcy już pokazali, że możliwe są _skuteczne_ ataki na pseudonimowość zapewnianą przez tę sieć. Paru zostanie złapanych, reszta przeniesie się gdzie indziej - do innej sieci, nad której projektem siedzi już pewnie zdolny student chcący się bezpiecznie "wymieniać" muzyką z kumplami z roku. Odpowiedz Link Zgłoś
maysun Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:44 nie wiem co bym zrobila z czlowiekiem ktory gwalci, wykorzystuje ufnosc i niewiedze dziecka... :(((((( Odpowiedz Link Zgłoś
silver.omka Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 21:47 To się po prostu w głowie nie mieści... Dlaczego nie można odstrzelić ich wszystkich, wyrwać chwasty... ...Bo leczyć to nie ma kogo raczej... Odpowiedz Link Zgłoś
zinfandel30 możesz zabić 19.11.09, 21:56 nienarodzone dziecko, ale pedofila już ruszyć nie wolno. on ma prawa! Odpowiedz Link Zgłoś
three-gun-max Re: Ten artykuł to nie przypadek 19.11.09, 21:55 Bardzo dziwne, że ten artykuł pojawia się akurat w momencie, kiedy decydują się losy ustawy tzw. antyhazardowej (de facto wprowadzającej cenzurę internetu) popieranej przez wyborczą. Co się robi w takim sytuacjach? Oczywiście straszy pedofilem :-) Teraz każdy przyklaśnie tej ustawie bo przecież władza mówi że to dla ochrony dzieci... Odpowiedz Link Zgłoś
vogon.jeltz Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 22:09 > Ja znalazłam to ich forum bez problemu. Głupia krowo, właśnie o to chodziło, żebyś tam wlazła. Odpowiednie służby na pewno zainteresują się twoim IP. Lepiej wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, bo możesz być oskarżona o posiadanie i będziesz musiała udowadniać, że nie jesteś wielbłądem. A w ogóle to po ch.uj szukałaś tego forum? Chora ciekawość nie mogła wytrzymać, co? Odpowiedz Link Zgłoś
zemfira_ Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 22:13 Nie, głupi chamie. Chciałam zobaczyć jak łatwo dotrzeć do tego gówna po instrukcji gazety. Nie wchodziłam w linki. Nie bawi mnie oglądanie czyjejś krzywdy. Nie muszę niczego czyścić. Dziękuję za troskę. Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy_poruszyciel Dziennikarzom wyborczej rozum odebrało 19.11.09, 22:10 Po prostu rewelacja. Taki artykuł na stronie jednego z najpopularniejszych portali. Ja rozumiem potrzebę otrzymania "wierszówki", ale ciekawe, jak ci, którzy napisali ten artykuł będą w nocy spać ze świadomością, że zamieścili instruktarz dla pedofili, ale również innych przestępców, jak się kontaktować ze sobą żeby ich nie złapano. Brawo! czasem trzeba najpierw myśleć, a potem pisać. Dla mnie to zupełny brak moralności i odpowiedzialności. Jak wam się, panowie i panie redaktorzy, będzie w nocy spało ze świadomością, że być może dzięki wam jakiś degenerat skrzywdzi dziecko? Odpowiedz Link Zgłoś
oby.watel Re: Dziennikarzom wyborczej rozum odebrało 19.11.09, 22:42 Według Ciebie gorsze jest istnienie forum pedofilów, którego policja nie może inwigilować od realnego uniewinniania zinwigilowanego i jak najbardziej realnego pedofila przez sąd? Większą traumą dla dzieci jest pedofil potencjalny, czy realny, ale wolny, pedofil przeniesiony do innej parafii, śmiejący się w twarz? Z drugiej strony zauważ, ze jak się z większości obywateli czyni przestępców, to ci obywatele zaczynają się bronić. Zlikwidowano Napstera i wiele innych serwisów. I piractwo zmalało? TOR miał być odpowiedzią na cenzurę. I jest. Skoro nawet myśli pedofilskie są karane, skoro za narysowanie wypiętego dziecka można iść do paki, a żadnej pomocy medycznej, żadnej możliwości leczenia, to co proponujesz? Pozabijać tych zboków bez sądu nas podstawie wyglądu? To nie jest odpowiedź stricte na Twój post. To była odpowiedź na post, który zniknął. Ale zanim kompletnie zagotujesz się z oburzenia zerknij łaskawie ilugorliwych obrońców mają pedofile, jak bardzo są winne ofiary i niewinni sprawcy. A samo podawanie informacji nie jest naganne. Tęsknisz do czasów minionych? Do czasów gdy gazety informowały tylko o niektórych sprawach? Nie wystarczą Ci znikające posty na forum? Skoro uważasz, że lepiej nie wiedzieć, to po co czytasz? Odpowiedz Link Zgłoś
vogon.jeltz Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 22:16 > Chyba jednak najgorsi są ludzie Twojego pokroju, sprawiasz wrażenie > człowieka, który będzie miał gdzieś, że sąsiad gwałci córkę czy żonę. > Mam nadzieję, że się mylę... Tak się składa, że już zdarzało mi się interweniować w różnych kwestiach, choć nie było wśród nich gwałtu ani przemocy seksualnej. To właśnie anonimowi internetowi kastrowacze pedofilów najczęściej są mocni jedynie w gębie, a jak przychodzi co do czego, to udają, że nic nie widzą i nic się nie dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
enoon Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 19.11.09, 22:42 Good for you. Ja nie chce kastrować czy torturować, uważam tylko, że kary za pedofilie i gwałty powinny być co najmniej takie same jak za morderstwo, poza tym przestępstwa pedofilii są traktowane troszkę po macoszemu w Polsce. Gdzieś słyszałem, że w zeszłym roku wykryto 3tys. przestępstw wobec dzieci na tle seksualnym, natomiast ponad 7tys. przestępstw korupcyjnych. I powiem Ci, że w du.p.ie mam to, że ktoś komuś dał w łapę wobec tego, że jakiś pedofil gwałci małe dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
antypedofil Re: Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi w si 25.11.09, 15:45 10 lat cieżkich robót dla takich a potem kula w łeb to i tak bardzo liberalny wyrok za to co oni robią. Ja moge strzelac bo mnie Qrwa szlag trafia jak sobie tylko pomysle o tym co wyrabiaja z dziecmi,potem te biedne dzieciaki sa naznaczone do konca zycia czesto nawet przez swoich ojcow i swoje matka dlatego nie mam litosci dla takich szmaciarzy. Odpowiedz Link Zgłoś