foruman 11.06.10, 11:33 Niech gazeta nie lubi dziury w całym. może niech si wytłumaczy z tego, że spółka agory AMS sprzedaje powierzchnię reklamowa Kaczyńskiemu. Pieniądze nie śmierdzą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antropoid SKOK lubi Kaczyńskiego 11.06.10, 11:47 "SKOK lubi Kaczyńskiego" A Kaczyński lubi skoki, np. na publiczne instytucje i dlatego wciąż pcha się do władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 To czysty przypadek 11.06.10, 23:39 Adam Bielan powiedział: "Głównym elementem billboardu wyborczego jest przecież zdjęcie kandydata". I ono jest właśnie tragiczne, bo przedstawia faceta, który się wcale nie kryje z mimiką "Czekajcie, już ja wam pokażę". Oczywiście, czystym przypadniem jest fakt, że nagle po większych miastach Polski zaczęły jeździć wynejęte samochody osobowe z ogromnymi reklamami "Teraz Polska", po dłuższym zastanowieniu dopiero kojarzącymi się ze SKOK-iem, a od razu z kampanią pana Kaczynskiego. Zresztą, na Bogusława może bym i zagłosował... Odpowiedz Link Zgłoś
one2be Re: SKOK lubi Kaczyńskiego 11.06.10, 11:47 Dlaczego miałaby nie sprzedawać mu powierzchni? Taka dyskryminacja chyba byłaby niezgodna z prawem. I dlaczego pieniądze Kaczyńskiego miałyby śmierdzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
foruman Re: SKOK lubi Kaczyńskiego 11.06.10, 12:47 No właśnie! To po co dym robią z Kaczyńskim? To hipokryzja. Pieniądze nie śmierdzą - rozumieją to. Powinni szukać poważniejszych argumentów. Odpowiedz Link Zgłoś
lechu733 Tuskostan walczy jak umi!!! 11.06.10, 12:11 Na stronie internetowego wydania GW, widać też plakat wyborczy Komorowskiego do innego artykułu. Jest na nim Komorowski stojący też na biało-czerwonym tle. Też jest więcej białego niż czerwonego takie samo tło jak u Kaczyskiego. No ale tu już się GW ze SKOKAMI jakoś nie skojarzyło. Odpowiedz Link Zgłoś
arnika8 Bielan prawdę to chyba powie, jak się pomyli 11.06.10, 12:17 Bielan prawdę to chyba powie, jak się pomyli. Czemu ten PiS jest taki zakłamany, obłudny. A Kaczyński daje pisowcom przykład fałszu. Odpowiedz Link Zgłoś
pawciu2 SKOK lubi Kaczyńskiego 11.06.10, 12:41 arykul o tym, ze Szymon Gutkowski nie jest bystry. p Odpowiedz Link Zgłoś
barakkoobamaa odpowiedź "foruman" 11.06.10, 13:03 Ty głupku, a niby dlaczego gazeta lub AMS mialyby sie tlumaczyc z dzialaności gospodarczej i komu? Tobie palancie??? Odpowiedz Link Zgłoś
rolex12 zatrudniacie ruskiego do czarnej roboty? 11.06.10, 13:44 Może lepiej przesuńcie go na "naciski". Będzie bardziej wiarygodny. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Kacze podrobie skacze!podróba kaczki dziwaczki:-) 11.06.10, 13:47 kaczkai dziwaczki dostaja sraczki.20 czerwca poskromienie złośnika.Ratuj Polskę Polaku nie głosuj na kacza zarazę!Nie bądź głupi nie daj się zabić!kaczyści to czekiści! clubbing.lodz.pl/forum/viewtopic.php?t=1971 Odpowiedz Link Zgłoś
rozwado "teraz skok na polske. polska jest najwazniejsza" 11.06.10, 13:47 Oto moj projekt plakatu wyborczo-reklamowego. Odpowiedz Link Zgłoś
maj16 SKOK PIS na kasę 11.06.10, 16:02 Nie chodzi tylko o podobieństwo. Te bilboardy ustawiane są jeden za drugim w odległości kilkudziesięciu metrów. np. najpierw jest bilboard Kaczyńskiego a 50 m. dalej prawie identyczny bilboard SKOK np. Słupsk ul. Szczecińska w pobliżu hipermarketu REAL.Chyba nikt nie uwierzy ,że kampania SKOK to przypadek .No może oprócz przedstawicieli Fundacji Batorego d/s zwalczania korupcji - ta cześć fundacji to zwolennicy PiS i zawsze trzymali ich stronę np. p. Kopińska. Nikomu z tej "Fundacji" nie przeszkadza ,że kampanię Kaczyńskiego finansują bez swoje wiedzy i zgody klienci SKOK Odpowiedz Link Zgłoś
helguera szmatlawiec na dnie.Maciarewicz tak 11.06.10, 18:44 krytykowany przez gazete za posadzenia insynuacje i.t..p to aniolek,krysztal w tej dziedzinie w porównaniu z tym co wyprawia gazeta.Mam nadzieję że tam na dnie macie gowno po kostki, Odpowiedz Link Zgłoś
opinia-pollpressagency SKOK kochany dla emerytow,chorych,biednych 11.06.10, 19:02 Na Zachodzie Kasy Oszczednosciowe typu SKOK sa pod ochrona panstwa. To chroni pieniadze niezamoznej czesci spoleczenstwa przed lichwiarskimi bankami. Swinskie pasibrzuchy bankowe z cygarami w mordzie wyja z oburzenia, ze to im psuje biznes. Ludzie uczciwi juz nie daja sie nabijac w butelke i swoj jezyk maja. VIVA SKOK, VIVA PiS. bONAWENTURA. Odpowiedz Link Zgłoś
conrad11 Co za pierdoły wypisuje ta GW... 11.06.10, 19:32 Przecież, to co widać na billboardach SKOK-u to logo godła promocyjnego "Teraz Polska", znane większości Polaków od prawie 20 lat. Nie ma nic dziwnego w tym, że firma szczyci się ta nagrodą. Dopatrywanie się w jakimś logo poparcia dla Kaczyńskiego, to nawet nie absurd. To po prostu niziny skretynienia... Odpowiedz Link Zgłoś
funiaextra Re: do conrada11 11.06.10, 20:28 Jestes naiwny jak dziecko. To sztab pisu dopasowal sie do bilbordu skoku. Nic nie dzieje sie przypadkiem zwlaszcza jesli chodzi o kampanie wyborcza Jaroslawa Przekretnego Patrioty Zmieninegonalepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
dukat3 SKOK lubi Kaczyńskiego 12.06.10, 00:11 Mąż Marty Kaczyńskiej jest związany ze SKOKIEM . Odpowiedz Link Zgłoś
kurelski SKOK lubi Kaczyńskiego 12.06.10, 01:30 Nie ma czym PIS dokopac to piszemy nic. A moze bysmy tak napisali jak GW ulubieniec cham nad chamami Palikot sam sie kamieniem walnol.PO sie z DURNOTY dusi a wy lelum polelum .Niesiolowski sie poskarzyl na rydzyka -sad(kontrolowany przez PO, prawo na komende PO (opieka chamstwa)i mataczenie. W Polsce od lat bylo legalne obrazanie SP Prezydenta robil to kazdy z PO ,ani prokuratura ani sady nic w tym zlego nie widzialy bo chamstwo to polskosc-kretynstwo to stan kulturowy durni przy wladzy. z PO ale prawo i sady PO nie rozliczaly nikogo z chamstwa Odpowiedz Link Zgłoś