Dodaj do ulubionych

SKOK lubi Kaczyńskiego

11.06.10, 11:33
Niech gazeta nie lubi dziury w całym. może niech si wytłumaczy z tego, że
spółka agory AMS sprzedaje powierzchnię reklamowa Kaczyńskiemu.
Pieniądze nie śmierdzą.
Obserwuj wątek
    • antropoid SKOK lubi Kaczyńskiego 11.06.10, 11:47
      "SKOK lubi Kaczyńskiego"

      A Kaczyński lubi skoki, np. na publiczne instytucje i dlatego wciąż pcha się
      do władzy.
      • 2lkad1 To czysty przypadek 11.06.10, 23:39
        Adam Bielan powiedział: "Głównym elementem billboardu wyborczego jest przecież zdjęcie kandydata".
        I ono jest właśnie tragiczne, bo przedstawia faceta, który się wcale nie kryje z mimiką "Czekajcie, już ja wam pokażę".
        Oczywiście, czystym przypadniem jest fakt, że nagle po większych miastach Polski zaczęły jeździć wynejęte samochody osobowe z ogromnymi reklamami "Teraz Polska", po dłuższym zastanowieniu dopiero kojarzącymi się ze SKOK-iem, a od razu z kampanią pana Kaczynskiego.
        Zresztą, na Bogusława może bym i zagłosował...
    • one2be Re: SKOK lubi Kaczyńskiego 11.06.10, 11:47
      Dlaczego miałaby nie sprzedawać mu powierzchni? Taka dyskryminacja
      chyba byłaby niezgodna z prawem.
      I dlaczego pieniądze Kaczyńskiego miałyby śmierdzieć?
      • foruman Re: SKOK lubi Kaczyńskiego 11.06.10, 12:47
        No właśnie!
        To po co dym robią z Kaczyńskim? To hipokryzja. Pieniądze nie śmierdzą -
        rozumieją to.
        Powinni szukać poważniejszych argumentów.
    • lechu733 Tuskostan walczy jak umi!!! 11.06.10, 12:11
      Na stronie internetowego wydania GW, widać też plakat wyborczy
      Komorowskiego do innego artykułu. Jest na nim Komorowski stojący też
      na biało-czerwonym tle. Też jest więcej białego niż czerwonego takie
      samo tło jak u Kaczyskiego. No ale tu już się GW ze SKOKAMI jakoś
      nie skojarzyło.
    • arnika8 Bielan prawdę to chyba powie, jak się pomyli 11.06.10, 12:17
      Bielan prawdę to chyba powie, jak się pomyli.
      Czemu ten PiS jest taki zakłamany, obłudny.
      A Kaczyński daje pisowcom przykład fałszu.
    • pawciu2 SKOK lubi Kaczyńskiego 11.06.10, 12:41
      arykul o tym, ze Szymon Gutkowski nie jest bystry.

      p
    • barakkoobamaa odpowiedź "foruman" 11.06.10, 13:03
      Ty głupku, a niby dlaczego gazeta lub AMS mialyby sie tlumaczyc z
      dzialaności gospodarczej i komu? Tobie palancie???
    • rolex12 zatrudniacie ruskiego do czarnej roboty? 11.06.10, 13:44
      Może lepiej przesuńcie go na "naciski". Będzie bardziej wiarygodny.
    • bogdan331 Kacze podrobie skacze!podróba kaczki dziwaczki:-) 11.06.10, 13:47
      kaczkai dziwaczki dostaja sraczki.20 czerwca poskromienie złośnika.Ratuj Polskę Polaku nie głosuj na kacza zarazę!Nie bądź głupi nie daj się zabić!kaczyści to czekiści!
      clubbing.lodz.pl/forum/viewtopic.php?t=1971
    • rozwado "teraz skok na polske. polska jest najwazniejsza" 11.06.10, 13:47
      Oto moj projekt plakatu wyborczo-reklamowego.
      • mamagon popieram:) 11.06.10, 16:14
        Dobre, oddające charakter JK hasło:)
    • maj16 SKOK PIS na kasę 11.06.10, 16:02
      Nie chodzi tylko o podobieństwo. Te bilboardy ustawiane są jeden za drugim w
      odległości kilkudziesięciu metrów. np. najpierw jest bilboard Kaczyńskiego a
      50 m. dalej prawie identyczny bilboard SKOK np. Słupsk ul. Szczecińska w
      pobliżu hipermarketu REAL.Chyba nikt nie uwierzy ,że kampania SKOK to
      przypadek .No może oprócz przedstawicieli Fundacji Batorego d/s zwalczania
      korupcji - ta cześć fundacji to zwolennicy PiS i zawsze trzymali ich stronę
      np. p. Kopińska.
      Nikomu z tej "Fundacji" nie przeszkadza ,że kampanię Kaczyńskiego finansują
      bez swoje wiedzy i zgody klienci SKOK
    • helguera szmatlawiec na dnie.Maciarewicz tak 11.06.10, 18:44
      krytykowany przez gazete za posadzenia insynuacje i.t..p to aniolek,krysztal w tej dziedzinie w porównaniu z tym co wyprawia gazeta.Mam nadzieję że tam na dnie macie gowno po kostki,
    • opinia-pollpressagency SKOK kochany dla emerytow,chorych,biednych 11.06.10, 19:02
      Na Zachodzie Kasy Oszczednosciowe typu SKOK sa pod ochrona panstwa.
      To chroni pieniadze niezamoznej czesci spoleczenstwa przed
      lichwiarskimi bankami. Swinskie pasibrzuchy bankowe z cygarami w
      mordzie wyja z oburzenia, ze to im psuje biznes. Ludzie uczciwi juz
      nie daja sie nabijac w butelke i swoj jezyk maja. VIVA SKOK, VIVA
      PiS. bONAWENTURA.
    • conrad11 Co za pierdoły wypisuje ta GW... 11.06.10, 19:32
      Przecież, to co widać na billboardach SKOK-u to logo godła promocyjnego "Teraz
      Polska", znane większości Polaków od prawie 20 lat. Nie ma nic dziwnego w tym,
      że firma szczyci się ta nagrodą. Dopatrywanie się w jakimś logo poparcia dla
      Kaczyńskiego, to nawet nie absurd. To po prostu niziny skretynienia...
      • funiaextra Re: do conrada11 11.06.10, 20:28
        Jestes naiwny jak dziecko. To sztab pisu dopasowal sie do bilbordu
        skoku. Nic nie dzieje sie przypadkiem zwlaszcza jesli chodzi o
        kampanie wyborcza Jaroslawa Przekretnego Patrioty Zmieninegonalepsze.
    • dukat3 SKOK lubi Kaczyńskiego 12.06.10, 00:11
      Mąż Marty Kaczyńskiej jest związany ze SKOKIEM .
    • kurelski SKOK lubi Kaczyńskiego 12.06.10, 01:30
      Nie ma czym PIS dokopac to piszemy nic.
      A moze bysmy tak napisali jak GW ulubieniec cham nad chamami Palikot
      sam sie kamieniem walnol.PO sie z DURNOTY dusi a wy lelum polelum
      .Niesiolowski sie poskarzyl na rydzyka -sad(kontrolowany przez PO,
      prawo na komende PO (opieka chamstwa)i mataczenie.
      W Polsce od lat bylo legalne obrazanie SP Prezydenta robil to kazdy
      z PO ,ani prokuratura ani sady nic w tym zlego nie widzialy bo
      chamstwo to polskosc-kretynstwo to stan kulturowy durni przy wladzy.





      z PO ale prawo i sady PO nie rozliczaly nikogo z chamstwa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka