parafrazy 18.01.11, 15:23 Dlaczego GW prezentuje tylko jeden punkt widzenia, a nie dopuszcza innego, prezentowanego chociażby tu?: smolensk-2010.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rockville Deresz: Presja była, ale po co tam lądowali? 18.01.11, 15:27 Jest dobra wiadomosc : beda odszkodowania ! Dubieniecki juz kupil Porshe za smierc tescia, po wyplacie odszkiodowan dilerzy spodziewaja sie sprzedac grubo ponad 100 tych wysmienitych samochodow !!! Odpowiedz Link Zgłoś
mnbvcx roznica miedzy naciskami 18.01.11, 15:44 rosjanie pod wplywem naciskow odgraniczyli sie do postepowania scisle wedlug przepisow, nasi pod wplywem presji przepisy lamali. Odpowiedz Link Zgłoś
rodzaj_konta Re: roznica miedzy naciskami 18.01.11, 15:57 A o których rosjanach mówimy, bo nie o obsłudze lotniska w Smoleńsku Odpowiedz Link Zgłoś
makar4 Re: roznica miedzy naciskami 18.01.11, 15:57 I to jest właśnie sedno wzajemnych pretensji. Można sprawę rozpatrywać w kategoriach moralnych i wtedy słuszne bedą pretensje, że nie zmusili samolotu do odlotu. Ale to sprawy moralne. Natomiast z punktu widzenia przepisów, grubych zarzutów im postawić nie można i nie można się dziwić dylematom jakie mieli. Nasza ekipa popełniła błędy karygodne i tu i tam, to czego my się czepiamy? Im wiecej to rozdmuchujemy tym większy wstyd że doszło do tego wypadku i nie potrafimy się zachować po nim. Odpowiedz Link Zgłoś
eryn_7 Re: roznica miedzy naciskami 18.01.11, 19:59 mnbvcx napisał: rosjanie pod wplywem naciskow odgraniczyli sie do postepowania scisle wedlug przepisow, nasi pod wplywem presji przepisy lamali. O jakich przepisach piszesz? Chyba nie o tych, które dotyczyły lotnictwa cywilnego, bo jak słyszymy od ICAO, nie miały one tu zastosowania. Poza tym na lotniskach działania kontroli lotu mają na celu utrzymanie bezpieczeństwa. (Wręcz nie ma innego celu istnienia kontroli lotów). Jakie przepisy mogą zmuszać kontrolera do łamania tej podstawowej zasady? Odpowiedz Link Zgłoś
mnbvcx Re: roznica miedzy naciskami 18.01.11, 20:34 mial prawo zezwolic na zejscie na wysokosc decyzji tj 100m i kontynuowanie podejscia do ladowania o ile bedzie widoczny prog pasa. Odpowiedz Link Zgłoś
eryn_7 Re: roznica miedzy naciskami 20.01.11, 00:18 mnbvcx napisał: mial prawo zezwolic na zejscie na wysokosc decyzji tj 100m i kontynuowanie podejscia do ladowania o ile bedzie widoczny prog pasa. Właśnie, więc dlaczego pozwolił na zejście poniżej poziomu pasa i dopiero wtedy wołał "horyzont"? Wieża postąpiła wbrew przepisom. Odpowiedz Link Zgłoś
rozenek_taki Deresz - jaki koń jest każdy widzi :) 22.01.11, 15:13 Nawet we mgle, seńor Deresz! Odpowiedz Link Zgłoś
to.ja.michal Re: Deresz: Presja była, ale po co tam lądowali? 18.01.11, 15:58 parafrazy napisał: > Dlaczego GW prezentuje tylko jeden punkt widzenia, a nie dopuszcza innego, prezentowanego chociażby tu?: smolensk-2010.pl/ Z tego samego powodu, z którego nie cytuje się Faktu. Odpowiedz Link Zgłoś
3miastowy Tusk do dymisji i przed Trybunal Stanu 18.01.11, 16:14 za kłamstwa o 'konwencji chicagowskiej' - ten cudak calkowicie sie skompromitowal. idzie na pasku ruskich - zgodzil sie na wszystko co mu proponowali - przez 9 miesiecy oklamywal obywateli powtarzajac zaklecia o 'konwencji chicagowskiej'. To nie jest polski premier ... Odpowiedz Link Zgłoś
g00sman Re: Kaczyński do dymisji i przed Trybunal Stanu 18.01.11, 16:29 za kłamstwa o 'możliwości zamachu' - ten cudak całkowicie się skompromitował. Idzie na pasku Macierewicza - godzi się na wszystko, co wymyśli - przez 9 miesięcy okłamywał obywateli powtarzając zaklęcia o "możliwości zamachu". To nie jest polski polityk... Zobacz - użyłem argumentacji równie dobrej jak Twoja. Odpowiedz Link Zgłoś
oghana7 Re: Kaczyński do dymisji i przed Trybunal Stanu 18.01.11, 20:15 winnego katastrofy wykopac z WAWELU! Odpowiedz Link Zgłoś
gownos Agenturalne dno 18.01.11, 16:31 Wstyd, hanba - tu przeciez chodzi o smierc panskiej zony. Do kiedy jest pan oplacany? To juz nawet Tusk sie przyzna do winy Rosjan a pan bedzie dalej udawal uzytecznego idiote. Przeciez my wszyscy mamy komorki mozgowe i co gorsze pamiec - bedziemy pamietac i panska rodzina takze. Przeciez pan sie juz w ogole nie maskuje - jest pan moim zdaniem agentem wplywu. Poniewaz mamy niestety wielu przykladow zbrodniczyc, cynicznych dzialan komunistow - nie dziwi mnie pana postawa, choc trudna do przelkniecia dla katolika. Po przeczytaniu dzisiejszych komentarzy, jestem pewna ze duza czesc blogerow jest oplacana. To niemozliwe by tak mysleli Polacy. Gaeztao Wybiorcza - konczysz sie a z toba Michnikowszczyzna. Polak madry po szkodzie - nie wcisniecie nam drugiego Okraglego Stolu i Nocy Teczek - ta Mgla sie rozwiewa i to nie za 20, 10 lat ale juz teraz na dniach. dzieckonmp.wordpress.com/2011/01/12/tym-co-wplacali-na-wielka-orkiestre-swiatecznej-pomocy/ Odpowiedz Link Zgłoś
tylko1wpis Re: Intelektualne dno 18.01.11, 16:34 Przeciez pan sie juz w ogole nie maskuje - jest pan moim zdaniem kretynem. Odpowiedz Link Zgłoś
pyrlan287 Re: Agenturalne dno 18.01.11, 19:22 Szanowny Panie, z ust mi Pan te slowa wyjal. Ze tez takich polska ziemia nosi - odrazajacy typ. Z kazdego jego slowa wyziera agenturalnosc. Gratuluje Panu trafnosci oceny. Takim to tylko splunac w twarz. gownos napisał: > Wstyd, hanba - tu przeciez chodzi o smierc panskiej zony. Do kiedy jest pan opl > acany? To juz nawet Tusk sie przyzna do winy Rosjan a pan bedzie dalej udawal u > zytecznego idiote. Przeciez my wszyscy mamy komorki mozgowe i co gorsze pamiec > - bedziemy pamietac i panska rodzina takze. Przeciez pan sie juz w ogole nie ma > skuje - jest pan moim zdaniem agentem wplywu. > > Poniewaz mamy niestety wielu przykladow zbrodniczyc, cynicznych dzialan komunis > tow - nie dziwi mnie pana postawa, choc trudna do przelkniecia dla katolika. > > Po przeczytaniu dzisiejszych komentarzy, jestem pewna ze duza czesc blogerow je > st oplacana. To niemozliwe by tak mysleli Polacy. Gaeztao Wybiorcza - konczysz > sie a z toba Michnikowszczyzna. Polak madry po szkodzie - nie wcisniecie nam dr > ugiego Okraglego Stolu i Nocy Teczek - ta Mgla sie rozwiewa i to nie za 20, 10 > lat ale juz teraz na dniach. Odpowiedz Link Zgłoś
jogar Re: Agenturalne dno 18.01.11, 20:12 Dobrego sobie nicka przybrałeś- gownos- w sam raz dla ciebie i twoich wywodów. Z tych wywodów jasno wynika, ze ci którzy mają inne myslenie niż "zamach"- są dla was nie do przełknięcia. I to jest tragiczne gownosie- czy gó... w nosie, nie wiem. A moze w d..ie. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Deresz: Presja była, ale po co tam lądowali? 18.01.11, 17:20 parafrazy napisał: > Dlaczego GW prezentuje tylko jeden punkt widzenia, a nie dopuszcza innego, prezentowanego chociażby tu?: rel="nofollow">smolensk-2010.pl/ Idź do księdza i zapytaj się dlaczego w ramach wolności słowa nie pozwoli raz na jakiś czas głosić kazania satanistom. Odpowiedz Link Zgłoś
leniuch102 Re: Deresz: Presja była, ale po co tam lądowali? 18.01.11, 17:25 maaac napisał: > parafrazy napisał: > > > Dlaczego GW prezentuje tylko jeden punkt widzenia, a nie dopuszcza innego > , prezentowanego chociażby tu?: rel="nofollow">smolensk-2010.pl/ > > Idź do księdza i zapytaj się dlaczego w ramach wolności słowa nie pozwoli raz n > a jakiś czas głosić kazania satanistom. Ha ha, nareszcie jakiś lemming przyznał, ze wyborcza to taka sekta, który nie podaje informacji, tylko głosi kazania. Dziękujemy ci maaac za szczerość. Wrzuć hojnie Michnikowi, jak zapuka po kolędzie. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Deresz: Presja była, ale po co tam lądowali? 18.01.11, 20:03 > Ha ha, nareszcie jakiś lemming przyznał, ze wyborcza to taka sekta, który nie p > odaje informacji, tylko głosi kazania. O czyżby Kościół Katolicki był sektą? Genialne odkrycie!!! > Dziękujemy ci maaac za szczerość. > Wrzuć hojnie Michnikowi, jak zapuka po kolędzie. Ależ robaczku lemingaczku - akurat Michnikowi się płaci znacznie częściej niż księżom. Robią to zainteresowani kupując jego gazetę. Ty też mu płacisz poświęcając swój czas na wyświetlanie reklam na jego portalu za co on kasiorkę zwija. Nie głupio ci? A jak rozumiem, jeśli Michnik-Kościół Katolicki to zwolennicy PiS to Sataniści? Sięganie w porównaniach za daleko boli. Odpowiedz Link Zgłoś
leniuch102 Re: Deresz: Presja była, ale po co tam lądowali? 18.01.11, 21:00 maaac napisał: > > Ha ha, nareszcie jakiś lemming przyznał, ze wyborcza to taka sekta, który > nie p > > odaje informacji, tylko głosi kazania. > O czyżby Kościół Katolicki był sektą? Genialne odkrycie!!! > > > Dziękujemy ci maaac za szczerość. > > Wrzuć hojnie Michnikowi, jak zapuka po kolędzie. > Ależ robaczku lemingaczku - akurat Michnikowi się płaci znacznie częściej niż k > siężom. Robią to zainteresowani kupując jego gazetę. Ty też mu płacisz poświęca > jąc swój czas na wyświetlanie reklam na jego portalu za co on kasiorkę zwija. N > ie głupio ci? Hmm, widzę że w wyborczej nie napisali jeszcze o adblocku. > > A jak rozumiem, jeśli Michnik-Kościół Katolicki to zwolennicy PiS to Sataniści? > Sięganie w porównaniach za daleko boli. To nie sięgaj za daleko, skoro Cię boli. Mnie nie boli, tylko bawi. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Deresz: Presja była, ale po co tam lądowali? 18.01.11, 21:29 > Hmm, widzę że w wyborczej nie napisali jeszcze o adblocku. Za to napisali w poradniku genialnego leminga PiSowca. > To nie sięgaj za daleko, skoro Cię boli. Mnie nie boli, tylko bawi. Bawi cię nazywanie stanistą? No to miłej zabawy. Czyli wersja cynik? Już nie patriota i katolik? Odpowiedz Link Zgłoś
1.stanley Deresz: Presja była, ale po co tam lądowali? 18.01.11, 18:06 Ale ten facet się lansuje.Lansuje się na potęgę.On chyba nie śpi,tylko udziela wywiadów Wszędzie Go pełno.Już każdą gazetę zaliczył po kilka razy.O TV nie wspomnę.Miał sexowną żonę,prawniczkę.Nie lubię ludzi związanych z policyjno-sądowniczą nomenklaturą,żeby była jasność.Ale patrzeć na niego i na nią,"kobita "musiała być nieszczęśliwa z nim.I pewnie była.Bo to taki kiep,nie męzczyzna.Wyczuł koniukturę i myśli ze na mogile swojej żony wjedzie do polityki.Obwieś jeden. Odpowiedz Link Zgłoś
rozenek_taki Deresz, tylko bez komentarzy, proszę! 22.01.11, 15:29 Paweł Deresz, który w katastrofie stracił żonę Jolantę Szymanek-Deresz, kilka miesięcy temu odwoływał się do komentarzy internautów: – Pytają, czy skoro ja mam dostać 100 tys., milion czy 1,5 mln zł odszkodowania za śmierć żony, oni także dostaną tyle za śmierć teściowej, która zginęła w wypadku ulicznym? Nie chcę publicznie wypowiadać się na temat odszkodowań, żeby nie wyszło, że jesteśmy strasznie pazerni na pieniądze. Ale nie ukrywam, dzięki żonie, która zarabiała znacznie więcej niż ja, bardzo przyjemnie mi się żyło. Zbudowaliśmy wspólnie duży dom. Koszty jego utrzymania są znaczne. Pytanie: czy mam go sprzedać i przeprowadzić się do małego mieszkania, czy mogę dożyć w spokoju i jakim takim luksusie resztkę swojego czasu? 100 mln zł – tyle według szacunkowych danych wyda rząd na zadośćuczynienia dla rodzin ofiar katastrofy (ocenia się, że uprawnionych do zadośćuczynienia będzie 300–400 osób, a jedno zadośćuczynienie wyniesie około 300 tys. zł) Posmoleński bilans ok. 28 mln zł – dotychczas wypłacone z budżetu państwa zapomogi oraz koszty pogrzebów, grobów, pomników ok. 100 mln zł – suma przewidywana na zadośćuczynienia 190 tys. zł co miesiąc – renty specjalne – dotychczasowe zobowiązania wobec członków rodzin 3,8 mln zł – jednorazowe zasiłki wypłacone rodzinom Odpowiedz Link Zgłoś
oghana7 Re: Deresz: Presja była, ale po co tam lądowali? 18.01.11, 20:14 odezwal sie bardzo madry czlowiek -pan deresz. ale pytanie jest inne : po co oni tam jechali w 3 dni po wizycie premiera? rosjanie sie smiali ,bo to znaczylo ,ze sa dwie polski .ale prezydencik szykowal sie do wyborow /w zeszlym roku jakos do katynia nie bylo mu po drodze/ i musial zrobic wielki show z czolowka polskiego wojska i waznymi politykami ,bo to mialo przykryc wizyte zaproszonego tuska przez putina .biedny maly ,malostkowy ,pyszny ,zakompleksiony czlowieczek ! Odpowiedz Link Zgłoś
helguera Współczują Dereszoewi,ale jest on jedynym 18.01.11, 20:46 z bliskich ofiar smolenskiej tragedii ktoremu poglady polityczne nie pozwalaja na to by nie krytykowac innych bliskich ofiar,za to że mają inne spojrzenie na tragedie.Inni mówią tylko o swoich racjach ,przypuszczeniach,,często bardzo różnych,ale szanuja odmienne zdania.Deresza ponosi,a to co mowi o samym wyjezdzie[dwa samoloty]to kazdy wie że nie tak powinno być.Ale to nie znaczy że należy przemilczec skandaliczny raport. Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Deresz: Presja na Rosjna była, ale po co Polacy... 18.01.11, 21:08 Moje współczucia dla pana Deresza, miał wspaniałą żonę. Stawiam sobie to samo pytanie co pan. Jedyna odpowiedź jaka mi się narzuca, to autorytaryzm wśród ludzi na stanowiskach zarówno po polskiej jak i rosyjskiej stronie. Obie strony komunę obaliły,ale wielu z nich ma ją nadal w głowie. W cywilizowanym kraju żaden polityk nie odważy się podjąć decyzję ignorując fachowców. Dzisiaj chcemy zrzucić tę odpowiedzialność na tych fachowców minimalizując znaczenie decyzji politycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
gownos Re: Deresz: Presja na Rosjna była, ale po co Pola 24.01.11, 00:14 Swietny tekst Rafala Klimuszko z Chicago smolensk-2010.pl/2010-06-04-zamach-%e2%80%93-ale-putina-czy-przeciw-putinowi.html Wybijane szyby - dlaczego, zeby nie mozna bylo zbadac sily nacisku staryw.blogspot.com/2010/09/om-kontra-oszoom.html Odpowiedz Link Zgłoś
schaffhausen Deresz: Presja na Rosjna była, ale po co Polacy... 22.01.11, 14:32 A katastrofa Casy? Jaki cel mieli Rosjanie,by robic zamach? Na prezydenta kraju,ktory w globalnym swiecie nie ma znaczenia-tak jak Francja,Kanada czy RFN? Spotkanie Chiny-USA w USA, stosunki tych panstw z Rosja to naprawde jest wazne w polityce-i zawsze tak bylo. Nigdy nie bylem "milosnikem" Passenta,ale zalecam wszystkim oszolomom najpierw kubel zimnej wody a potem jego ostatni artykul na dyskutowany temat. Odpowiedz Link Zgłoś
gownos Deresz: Presja na Rosjna była, ale po co Polacy... 24.01.11, 00:15 Do wzdrukowania Kurier Chicagowski Zbrodnia i dowodz www.kuriercodziennychicago.com/Zbrodnia_i_dowody.pdf www.kuriercodziennychicago.com/Zeznania%20Pikus%20i%20co%20dalej.pdf wirtualnapolonia.com/2011/01/10/prof-miroslaw-dakowski-analitycy-zbrodni-smolenskiej-donioslem-na-was-do-prokuratury/ www.kuriercodziennychicago.com/Kto%20wie%20i%20kto%20wiedzial.pdf Odpowiedz Link Zgłoś