sakral 10.05.12, 21:33 temu dziadostwu chodzi o inną sprawę opublikowanie na łamach "Newsweeku" rozmowy Teresy Torańskiej godzi w wysublimowany smak posła Bielana nie treść,a miejsce tygodnik "Newsweek" Tomasza Lisa nie jest godzien Adama Bielana Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brzmski chwat przywołuje... 10.05.12, 22:15 pełne filozoficznej zadumy słowa słynnej myślicielki - nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody; czym potwierdza znany skądinąd fakt, że czerskie gazettśrodowisko odkleiło się od realu zasadniczo, i trwale; wystarczy bowiem udzielać się społecznie, by skonstatować - w polskiej rodzinie dotkniętej kryzysem, do wody, tej samej, chadza się po trzykroć (gdy doma brak ojca) według wzoru: młodsze, starsze, i matka; Odpowiedz Link Zgłoś
asperamanka Re: chwat przywołuje... 10.05.12, 22:30 Jasne. I zapomniałaś dodac, że zapałki dzieli się na czworo, a kartofle gotuje przez tydzień w tej samej wodzie, żeby nie marnowac soli. Ale za to Wodza ogląda się na 42-calowym ekranie w 3D, póki co wziętym na kredyt, ale Wódz już przygotował 60-calowy Volksempfänger nastawiony fabrycznie na stację Rydzyksender, tylko jeszcze ona musi dostac to miejsce na multipleksie ;-) A co do Bielana, to nieźle gośc ściemnia. Albo ściemniał Torańskiej, albo ściemnia Karnowskim, a najprawdopodobniej i tu, i tu. Odpowiedz Link Zgłoś
antobojar u brzmski'ego ta sama woda, już mocno stęchła 10.05.12, 22:42 .. pod sklepieniem czaszki chlupoce.. chlup, chlup.. ku chwale wodza i ePiSkopatu.. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr.ryka Mlaskanie 10.05.12, 22:15 A co z jąkaniem? Znasz pan kogoś takiego co stale się jąka, a pan przed nim klęka i się lęka? Odpowiedz Link Zgłoś
antobojar ja jaak mó..mówi z se z sensem, to dlaczego nie? 10.05.12, 22:46 .. dupku... tu jest różnica.. Odpowiedz Link Zgłoś
gazo-ropo-mozgi Re: Mlaskanie 11.05.12, 01:24 A tak na marginesie, moze to nie na temat, ale jak myslicie- kto oddał ostatni kał życia nad Smolenskiem? Czy to co pisze to juz profanacja, czy raczej profanacja jest Wawel ? Odpowiedz Link Zgłoś
antobojar U Jarka to fascynacja Rosją sowiecką, gdyby w.. 10.05.12, 22:37 .. młodych latach poświęcił więcej czasu dziewczynom lub przynajmniej masturbacji, albo n.p. zbieraniu znaczków, niż przysłuchiwaniu się rozmowom tatusia o spiskach na Kremlu i podjazdowej walce Puławian z Natolińczykami.. to może nie mielibyśmy takiego wrzoda - psychopaty na karku przez tyle lat... Straszna jest zemsta SB.. I więcej takich "prezentów" zostawiła komuna.. jak n.p. prefesura-ciecia Ryszarda Bendera.. Po co walczyć z kimkolwiek.. pozwolić działać Kaczyńskim, Benderom.. oraz nie zgłaszanie zastrzeżeń do awansów wybranych duchownych.. i można z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć że te "elity naukowo-kościelne", zostały zaprogramowane przez SB już w latach 80-tych.. Odpowiedz Link Zgłoś
gazo-ropo-mozgi mlaskał ,mlaskał i sie domlaskał. 11.05.12, 01:19 Pozdrawiamy mlaskacza z tej strony ,czyli "tam gdzie stało ZOMO" {czyli 90% Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
costa3500 Re: U Jarka to fascynacja Rosją sowiecką, gdyby w 11.05.12, 13:13 Kaczemu bękartowi w dzieciństwie zamiast bajek zawartych w biblii tatuś czytał wybrane cytaty z Lenina któremu wiernie służył. Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Mlaskanie 11.05.12, 06:16 To ma być polityka? Gangsterskie porachunki mnie nie interesują. Niech się powybijają. Krzyż im na drogę. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_busters Karnowscy golą się nawzajem. By nie patrzeć w lust 11.05.12, 07:37 Karnowscy golą się nawzajem. By nie patrzeć w lustro... Odpowiedz Link Zgłoś
swistakonline uwaga łrze 11.05.12, 09:26 Bielan przypomina ministranta masturbanta złapanego na grzesznym uczynku. Trudno się wyprzeć, że robił co robił, ale zastrzega, że bez przyjemności, nie z własnej woli, wręcz pod przymusem. Typowy pisdzie...ec. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Mlaskanie 11.05.12, 10:06 Ja bym się nie pastwił nad "mentally challenged" z PiSsu, bo to jak strojenie sobie żartów z uczniów klasy integracyjnej. Odpowiedz Link Zgłoś
costa3500 Mlaskanie 11.05.12, 13:08 Czy ci Karnowscy to też jakieś bliźniaki z wodogłowiem,namiętnie mlaskające,czy ich tatuś też był komunistycznym kapusiem. Odpowiedz Link Zgłoś
helguera kiedy mlaskaja na czerskiej///? 11.05.12, 14:06 Bielan dal ciala ze z kims takim jak toranska rozmawiał.A to co powiedział,czy nie ,ale wydrukowali w lisowej gazecie ,na temat kaczynskiego to bylo to na co lewicowe media czekaly.A że czekaly i mlaskaly z zadowolenia to widac chocby po tym co w temacie -co bielan nagadal toranskiej-wypisywala chocby wyborcza.Tam wszyscy na takie rewelacje czekali.Tam gdy Kaczyński jeszcze zyl to stale go dyskredytowano a zamieszczane zdjecia przedstawialy prezydenta jak gdyby przed chwila wyszedl z izby wytrzezwien,albo ledwo co skonczyl walke na macie.Takie przedstawianie prezydenta to bylo to w czym gazeta [polityka.przeglad,TVn]się lubowala.Co innego jesli chodzi o innego prezydenta,ten gdy schlany chodzil po cmentarzu polskich ofiar komunizmu to nikt o tym[oprocz lisa] nie wspominal a naczelny pewnej gazety w ostatniej chwili ''zapobiegl''temu by bratnia gazeta o zachowaniu prezydenta napisala. Odpowiedz Link Zgłoś
lechujarek_wolski Re: kiedy mlaskaja na czerskiej///? 11.05.12, 14:34 > zamieszczane zdjecia przedstawialy prezydenta jak gdyby przed chwila wyszedl z izby > wytrzezwien Sugerujesz, że te zdjęcia to był fotomontaż? Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: kiedy mlaskaja na czerskiej///? 11.05.12, 14:43 helguera napisał: > wszyscy na takie rewelacje czekali.Tam gdy Kaczyński jeszcze zyl to stale go dy > skredytowano a zamieszczane zdjecia przedstawialy prezydenta jak gdyby przed ch > wila wyszedl z izby wytrzezwien Niestety, wybór był niewielki. Odpowiedz Link Zgłoś
hieronim_kowalski Re: Polecam wywiad Torańskiej z Jarkaczem z 1994 o 11.05.12, 14:44 Polecam wywiad Torańskiej z Jarkaczem z 1994 opublikowany w książce "My". Tam dopiero Jaruś pojechał ! Odpowiedz Link Zgłoś