bedulek 25.02.05, 10:58 O jakim zadaniu mówi Profesor Francesco? Kolejny SCHIZOL z kupionym tytułem profesora wypływający jak gó.. na falach tragedii ! PO PROSTU KOLEJNY GNÓJ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
werter-6 Agonia!!... 25.02.05, 11:01 jesteśmy świadkami makabrycznego spektaklu agonii starego czlowieka,ów spektakl zafundowal nam Kościól Odpowiedz Link Zgłoś
dianisz Przesadzasz 25.02.05, 11:03 oj przesadzasz. jesteśmy świadkami niejednego makabrycznego spektaklu, chociaż by tego, że ludzie nie miejący zielonego pojęcia o Kościele teraz starają się go "wyleczyć" Odpowiedz Link Zgłoś