Dodaj do ulubionych

Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un...

    • stasi1 to szkoda tylko że kaczory działaja na wszytkich 29.06.07, 09:16
      jak płachta na byka. Inna sprawa czy Merkel wypadało być oburzona na posłańca
      przynoszącego złą wiadomość? A przecież takim był Lech. On i tak nic nie mógł
      decyzje podejmował Jarek a on był w Warszawie.
      <. Duży, pozytywny wpływ na ich przebieg miała na pewno osobowość pani kanclerz
      Angeli Merkel, która w żadnych okolicznościach nie jest osobą rodzącą agresję,
      tylko wręcz odwrotnie".>
    • elve Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un.. 29.06.07, 09:20
      "- Mówić, że nie odnieśliśmy sukcesu, to jakby mieć pretensje do kogoś, kto
      zdobył złoty medal na olimpiadzie, że przy okazji nie pobił rekordu świata,
      który i tak do niego należy"

      naprawdę trudno uwierzyć w aż tak wielkie zaślepienie i megalomanię.
      • wrojoz Kaczyńscy muszą odejść. 29.06.07, 09:36
        To nieodzowne.
    • arek5001 Qr...a NARCYZ.. 29.06.07, 09:36
      - "Mówić, że nie odnieśliśmy sukcesu, to jakby mieć pretensje do kogoś, kto
      zdobył złoty medal na olimpiadzie, że przy okazji nie pobił rekordu świata,
      który i tak do niego należy - uważa prezydent Lech Kaczyński."

      Jaki ja mądry i przystojny i piękny jestem!!..Kupa śmiechu..
      • wrojoz Re: Qr...a NARCYZ.. 29.06.07, 09:37
        arek5001 napisał:

        > - "Mówić, że nie odnieśliśmy sukcesu, to jakby mieć pretensje do kogoś, kto
        > zdobył złoty medal na olimpiadzie, że przy okazji nie pobił rekordu świata,
        > który i tak do niego należy - uważa prezydent Lech Kaczyński."
        >
        > Jaki ja mądry i przystojny i piękny jestem!!..Kupa śmiechu..
    • mike1976 Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un.. 29.06.07, 09:43
      ciekawe: idiota, czy cynik...?
      • darioo_b Re: Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami 29.06.07, 10:00
        to pierwsze
    • jaroslaw_nieomylny Stosunki sa wspaniale takie jak Jarka z Kotem! a 29.06.07, 10:12
      moze i lepsze!
    • adegie "Nikt nas nie przekona, że białe jest białe" 29.06.07, 10:24
      kretyn
    • peer4 Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un.. 29.06.07, 10:27
      To zdanie brzmi tak w calosci.

      Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Unii
      sa lepsze od naszych stosunkow z Rosja ale gorsze
      od stosunkow z Zimbabwe.
    • szasza7 Prezydent pisuarów rżnie głupa i wciska kit 29.06.07, 11:05
      "ciemnemu ludowi"Uważa,ża my nie czytamy gazet,nie słuchamy radia i tv/równiez
      zagranicznych/tylko zdani jesteśmy na to,co on mówi.A to co on mówi nadaje się
      do wytarcia d....Zachód uważa Kaczyńskich za facetów z obsesją i
      zakompleksionych,za nieobytych i prymitywnych.Całe szczęscie,że odróżnia się
      Polaków od rzadzących.Ta zaraza jest przejściowa.
    • qc A strach myslec 29.06.07, 11:11
      jak te stosunki beda wygladac kiedy beda zle.
    • muenster Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un.. 29.06.07, 11:38
      Niekonczace sie pasmo sukcesow braci Kaczynskich.Grunt to
      samozadowolenie.Propaganda tej rzadzacej kliki jako zywo przypomina czasy PRL-u.
      Nieudolnie rzadzacy w Kraju przenosza swoj brak kompetencji na arene
      miedzynarodowa.Sluchac hadko!
    • ar.co Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un.. 29.06.07, 12:00
      Może pan prezydent powinien zmienić tłumaczy? Obecni najwyraźniej nie tłumaczą
      mu wszystkiego...
      • albacor Re: Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami 29.06.07, 14:30
        Spieprzyli negocjacje i teraz już mowa o jakichś regegocjacjach itp. Cyrk jak
        Boga kocham. Kiedy wreszcie ten sfotygowany rząd szlag trafi...
    • rebus9 Slepy Prezydent 02.07.07, 15:26

      Ad. "...zdobył złoty medal na olimpiadzie, że przy okazji nie pobił rekordu
      świata, który i tak do niego należy - uważa prezydent Lech Kaczyński."

      Ja to odebralem jako dobicie do mety na koncu peletonu i to z dodatnim winikiem
      tesu antydopingowego. I nawet jezeli prawda jest gdzies posrodku, to i tak jest
      fatalnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka