stasi1 to szkoda tylko że kaczory działaja na wszytkich 29.06.07, 09:16 jak płachta na byka. Inna sprawa czy Merkel wypadało być oburzona na posłańca przynoszącego złą wiadomość? A przecież takim był Lech. On i tak nic nie mógł decyzje podejmował Jarek a on był w Warszawie. <. Duży, pozytywny wpływ na ich przebieg miała na pewno osobowość pani kanclerz Angeli Merkel, która w żadnych okolicznościach nie jest osobą rodzącą agresję, tylko wręcz odwrotnie".> Odpowiedz Link Zgłoś
elve Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un.. 29.06.07, 09:20 "- Mówić, że nie odnieśliśmy sukcesu, to jakby mieć pretensje do kogoś, kto zdobył złoty medal na olimpiadzie, że przy okazji nie pobił rekordu świata, który i tak do niego należy" naprawdę trudno uwierzyć w aż tak wielkie zaślepienie i megalomanię. Odpowiedz Link Zgłoś
arek5001 Qr...a NARCYZ.. 29.06.07, 09:36 - "Mówić, że nie odnieśliśmy sukcesu, to jakby mieć pretensje do kogoś, kto zdobył złoty medal na olimpiadzie, że przy okazji nie pobił rekordu świata, który i tak do niego należy - uważa prezydent Lech Kaczyński." Jaki ja mądry i przystojny i piękny jestem!!..Kupa śmiechu.. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Qr...a NARCYZ.. 29.06.07, 09:37 arek5001 napisał: > - "Mówić, że nie odnieśliśmy sukcesu, to jakby mieć pretensje do kogoś, kto > zdobył złoty medal na olimpiadzie, że przy okazji nie pobił rekordu świata, > który i tak do niego należy - uważa prezydent Lech Kaczyński." > > Jaki ja mądry i przystojny i piękny jestem!!..Kupa śmiechu.. Odpowiedz Link Zgłoś
mike1976 Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un.. 29.06.07, 09:43 ciekawe: idiota, czy cynik...? Odpowiedz Link Zgłoś
darioo_b Re: Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami 29.06.07, 10:00 to pierwsze Odpowiedz Link Zgłoś
jaroslaw_nieomylny Stosunki sa wspaniale takie jak Jarka z Kotem! a 29.06.07, 10:12 moze i lepsze! Odpowiedz Link Zgłoś
peer4 Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un.. 29.06.07, 10:27 To zdanie brzmi tak w calosci. Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Unii sa lepsze od naszych stosunkow z Rosja ale gorsze od stosunkow z Zimbabwe. Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Prezydent pisuarów rżnie głupa i wciska kit 29.06.07, 11:05 "ciemnemu ludowi"Uważa,ża my nie czytamy gazet,nie słuchamy radia i tv/równiez zagranicznych/tylko zdani jesteśmy na to,co on mówi.A to co on mówi nadaje się do wytarcia d....Zachód uważa Kaczyńskich za facetów z obsesją i zakompleksionych,za nieobytych i prymitywnych.Całe szczęscie,że odróżnia się Polaków od rzadzących.Ta zaraza jest przejściowa. Odpowiedz Link Zgłoś
qc A strach myslec 29.06.07, 11:11 jak te stosunki beda wygladac kiedy beda zle. Odpowiedz Link Zgłoś
muenster Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un.. 29.06.07, 11:38 Niekonczace sie pasmo sukcesow braci Kaczynskich.Grunt to samozadowolenie.Propaganda tej rzadzacej kliki jako zywo przypomina czasy PRL-u. Nieudolnie rzadzacy w Kraju przenosza swoj brak kompetencji na arene miedzynarodowa.Sluchac hadko! Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami Un.. 29.06.07, 12:00 Może pan prezydent powinien zmienić tłumaczy? Obecni najwyraźniej nie tłumaczą mu wszystkiego... Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: Prezydent: Nasze stosunki ze starymi krajami 29.06.07, 14:30 Spieprzyli negocjacje i teraz już mowa o jakichś regegocjacjach itp. Cyrk jak Boga kocham. Kiedy wreszcie ten sfotygowany rząd szlag trafi... Odpowiedz Link Zgłoś
rebus9 Slepy Prezydent 02.07.07, 15:26 Ad. "...zdobył złoty medal na olimpiadzie, że przy okazji nie pobił rekordu świata, który i tak do niego należy - uważa prezydent Lech Kaczyński." Ja to odebralem jako dobicie do mety na koncu peletonu i to z dodatnim winikiem tesu antydopingowego. I nawet jezeli prawda jest gdzies posrodku, to i tak jest fatalnie. Odpowiedz Link Zgłoś