guru133 Wprawdzie PiSuary nie potrafią wyjść poza 22.02.08, 11:57 plebejską sztampę ale mają prawo śmiać się z tego że PO nie potrafi skutecznie pociągnąć do odpowiedzialności pisowskich łajdaków a jedynie odgraża się że to zrobi. Odpowiedz Link Zgłoś
teraz.k.wy Re: PiS atakuje rząd: Tworzycie polityczny Matrix 22.02.08, 12:02 Żałośni,mali słudzy Jarosława.Polski język jest im obcy...Mówi sie "to zdjęcie",a nie "te".Douczyć sie trzeba,zanim stanie się przed mikrofonem p.Kamiński. Odpowiedz Link Zgłoś
nierzucekamieniem widac ze nie ogladali Matrixa hehehe 22.02.08, 12:04 przeciez te postacie walczyly z Matrixem ech :))) Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik Śmieszą mnie niewykształciuchy, które nawet tak 22.02.08, 13:30 prostego przekazu nie potrafią zrozumieć. Tusek ze swoim kabaretowym dworem WALCZĄ z Matrixem. Z mordercami laptopów i kart SIM po 1 zł/szt. I to było powiedziane w tym materiale. Obejrzeć samemu, bo wyborcza nie Cyganka - prawdy ci nie powie. Odpowiedz Link Zgłoś
gacekemdk Re: Śmieszą mnie niewykształciuchy, które nawet t 22.02.08, 14:59 No właśnie głąbie. Wychodzi na to że Tusk i spółka walczą ze sztuczną rzeczywistością tworzoną przez złe pisuary. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: Śmieszą mnie niewykształciuchy, które nawet t 22.02.08, 18:44 PiSuary próbują zawłaszczyć kolejne słowo. W gwarze włolackiej Matrix będzie teraz oznaczać tyle co "układ" czy też "szara sieć". To symptom pogłębiającej się aberracji tego środowiska, które z maniakalnym uporem próbuje zakłamywać obraz rzeczywistości, po to, aby ciemnymi machinacjami wrogich sił wyjaśniać własną słabość i nieudolność. Odpowiedz Link Zgłoś
percyfaith PiS atakuje rząd: Tworzycie polityczny Matrix 22.02.08, 12:06 Panowie z pisu nie popisali się wnikliwą lekturą filmowego dzieła. Postacie, których twarze zostały zamienione na wizerunki członków rządu, należą ścisłej czołówki grupy, która UWALNIAŁA OD MATRIKSA! Kolejny dowód na to, że pisowska kadra nijak się nadaje do rządzenia, nie potrafią nawet oglądać ze zrozumieniem... samobój pierwsza klasa! Odpowiedz Link Zgłoś
beatas Panie Chlebowski 22.02.08, 12:07 niech Pan ich nie sprowadza na ziemię, są tak genialni w swoim własnym PR, że jeszcze trochę cierpliwości i sami się wyeliminują ze sceny politycznej, możemy im tylko gratulować i życzyć powodzenia w dalszej radosnej twórczości artystycznej Odpowiedz Link Zgłoś
rozweselacz Matrixomatołki! 22.02.08, 12:16 Jesteście wielkie matołki, PiSklaki.... Wszyscy trzej bohaterowie Matrixa są pozytywni i młodzież ich lubi. To agent Smith był złym agentem. Neo, Trinity i Morfeusz walczyli z matrixem-systemem. Oj, kulą w płot. Przestańcie mówić do ludzi jak do dzieci. Dwa lata waszej walki z niemieckim radiem i podmiotami działającymi na rzecz zagranicy już pokazały co jest dla was ważne. Jeszcze parę takich spotów i ludzie przestaną zwracać uwagę na wasze dyrdymały. Odpowiedz Link Zgłoś
domwariatuf haha, ale ci na slajdzie akurat walcza z matrixem 22.02.08, 12:18 czyli poprawna samokrytyka, przez przypadek Odpowiedz Link Zgłoś
lotnoko Zabrac dotacje paritiom! Zabawa za publicz pieniad 22.02.08, 12:25 Zabrac dotacje paritiom! Zabawa za publicze pieniadze!!! SKANDAL!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tukot trafne porównanie :D kadry piSS to... 22.02.08, 12:23 ... taka banda jednakowo bezmózgich i takich samych "smisów", wirusów. namnożyło się tego robactwa i trudno sobie z nimi poradzić. ale Neo da radę :D Odpowiedz Link Zgłoś
simon77.pl Dokladnie !!! :) 22.02.08, 12:33 Jesli Tusk to Neo .. to cale PiSdzielstwo to virus ;) a virusy trzeba tępić !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) hahahaha... ale blazny z tych PiSiorow ;) Odpowiedz Link Zgłoś
scofield Nie lubię PO 22.02.08, 12:26 a przynajmniej najważniejszych postaci czyli Tuska, Pitery, Chlebowskiego, ale w całej PO nie ma takich półgłówków jak Hoffman, Putra, Kamiński, Gosiewski, Ziober, Szczypińska, Suski i cała reszta GWIAZD PISu. Kłamcy karierowicze, zniewoleni przez I GEJA IV RP. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Bo PO nie da się lubić... nawet ciężko tolero 22.02.08, 12:37 a kto ci karze? Zawsze mozesz wyemigrowac! Na Bialorus.... Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Nie lubię PO 22.02.08, 12:36 no, i to jest konkretna odpowiedz. Tez uwazam, ze bez tych bezmozgowcow podporzadkowanych I wszemu Gejowemu IV RP, PIS - jako partia wiele by zyskala! Odpowiedz Link Zgłoś
w28 Re: Nie lubię PO 22.02.08, 19:47 Takich indywiduów jakich ma w swoim składzie PIS, takich typów jakich prezio umieścił w rządzie to ze świcą szukać. Co jeden z drugim gębę otworzy to nie wiesz czy smiać się czy płakać czy lekarza wzywać. Mam nadzieję, że jeśli nie trybunał stanu to przynajmniej historia wystawi im cenzurkę, jako pieniaczom, partaczom, oszołomom, psycholom. Oczka Maciarewicza, usta Ziobry, wzrost... wiadomo czyj, logika Rydzyka. Uważam, że nie mają moralnego prawa otwierać gęby, bo nawet kiepski rząd jest lepszy niż ta zbieranina psychopatów. Odpowiedz Link Zgłoś
maniakon do tego pis sie nadaje - marnego politycznego 22.02.08, 12:26 kabaretu, ciesze sie ze ci oplacani przez rydzyka i faszystow figuranci powoli odchodza do lamusa, niech sobie kopia nozka i machaja pistolecikiem, tego radyjka juz malo kto slucha 2mln - poprzedni prezydent chociaz probowal walczyc z nalogiem Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro PISuarowy Muppet Show......... 22.02.08, 12:33 na tyle kretynow od PISuarowej antyreklamy stac. Cieniasy, oj cieniasy! Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Model rządzenia Tuska jest szodliwy dla Polsk 22.02.08, 12:33 tobie szkodzi wyraznie! To widac! Odpowiedz Link Zgłoś
kerrnit20 Re: Model rządzenia Tuska jest szodliwy dla Polsk 22.02.08, 12:36 Święta racja profesorze. Święta racja. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Model rządzenia Tuska jest szodliwy dla Polsk 22.02.08, 12:38 profesorze od czego?Od rur PISuarowych? Odpowiedz Link Zgłoś
prof.gamon0 Re: Model rządzenia Tuska jest szodliwy dla Polsk 22.02.08, 12:44 Wchodzisz w dosyć trudny obszar ontologii... nie pomyl tylko z onkologią albo z ekologia... Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Model rządzenia Tuska jest szodliwy dla Polsk 22.02.08, 12:46 no wiesz....PISuarowa rurologie ciezko z czyms innym pomylic! Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Model rządzenia Tuska jest szodliwy dla Polsk 22.02.08, 17:20 Pomyliłeś Polskę z Wolską, ale czego można oczekiwać od 0 gamonia? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski011 Co tam Matrix! Ja mam cos lepszego 22.02.08, 12:34 Tuske, Schetyna i Chlebowski, czyli.... "Jozin z Bazin" polskiej polityki . www.tvn24.pl/-1,1538176,wiadomosc.html buhahaha Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Co tam Matrix! Ja mam cos lepszego 22.02.08, 12:39 ucha, ha, ucha, ha, byly sobie kaczory dwa..... Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l jozin polski jest dowcipny, spot pis to zenada 22.02.08, 12:54 ale to nic nowego. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski011 Nie ma w tej chwili wiekszego dowcipu w Polsce 22.02.08, 14:16 niz stwierdzenie, ze Tuske "rzadzi". Te ostatnie 100 dni blazenady, poczawszy od "raportu Pitery", poprzez "przygotowana ustawe o reformie sluzby zdrowia" Kopaczowej, po nieustanne "zabijanie laptota" przez tow. Cwiakalskiego (przy jednoczesnym wypusczaniu gangsterow), swiadcza o tym, ze rudy "Jozin" Tuske pomylil wystepy w cyrku z radzeniem panstwem r0b0l napisał: > ale to nic nowego. > Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Nie ma w tej chwili wiekszego dowcipu w Polsc 22.02.08, 14:42 A post powyżej napisał Joseph Goebbels z Muenchen, tzw. silezjusz. Zawsze Josephie byłęś dobry w kłamliwej propagandzie. Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l a ja mam donosy i raporty z twoim podpisem 22.02.08, 13:05 ubeku pie.r.dolony opozycjonisto na pensji kiszczaka Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Co tam Matrix! Ja mam cos lepszego 22.02.08, 17:23 silesius.monachijski011 napisał: > Tuske, Schetyna i Chlebowski, czyli.... "Jozin z Bazin" polskiej polityki > . > www.tvn24.pl/-1,1538176,wiadomosc.html > Jak każdy ograniczony pisuar nie potrafisz wydumać nic oryginalnego a tylko zrzynasz od innych. A założę się że nawet nie znasz treści tej w gruncie rzeczy sympatycznej piosenki:) > buhahaha Odpowiedz Link Zgłoś
imperator.ck PiS atakuje rząd: Tworzycie polityczny Matrix 22.02.08, 12:35 Tusk i kompanii walczą z układem, który stworzyli dawaj agenci Smith(czytaj Kaczyńscy) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel1803 PiS atakuje rząd: Tworzycie polityczny Matrix 22.02.08, 12:38 A mnie interesuje, czy chłopaki z Pisdu mają zgodę dysponenta praw autorskich, do postaci z MATRIXA ? Oraz zgodę na wykorzystanie najbardziej charakterystycznych elementów z tego filmu? Tło, animacje, ubiory itd... Jeśli nie, to popełnili przestępstwo, za które każdy z nas - gdyby pozwolił sobie _publicznie_ na coś takiego - już byłby ścigany przez wytwórnię WARNER czy inną.. Dalej Panowie z wytwórni, z Zaiksu czy innych tego rodzaju instytucji - w tym prokuratury, żądam sprawdzenia, czy ta prezentacja była legalna, a jak nie, to zaraz donieść na Policję i zabezpieczyć komputery, a także na 3 miesiące do aresztu (żeby nie mataczyli) tych, którzy tego się dopuścili... a potem odszkodowanie z własnej kieszeni niech płacą! Odpowiedz Link Zgłoś
waldi1953 PiS atakuje rząd: Tworzycie polityczny Matrix 22.02.08, 12:39 Widać jak zazarta walka trwa w PISie o miano najwiekszego błazna. Tylko dlaczego za pieniadze podatnika? Odpowiedz Link Zgłoś
ewa1125 prawa autorskie! 22.02.08, 12:39 Ciekawi mnie ogromnie czy politycy,w tym wypadku PiSu,zaplacili za wykorzystanie tla i wizerunkow postaci z 'Matrixa'?Przypuszczam,ze amerykanie zapewnili sobie tantiemy nawet za wizerunki bez glowy.No i czy zgodzili sie na zmiane wizerunku postaci poprzez doklejenie im glowy? Odpowiedz Link Zgłoś
pawel1803 Re: prawa autorskie! 22.02.08, 12:52 No właśnie, szczególnie w aspekcie walki politycznej ! Jak wiadomo, wytwórnie jak ognia unikają takich skojarzeń, więc wątpię, aby tym razem, z wielkiej niewątpliwie miłości do Pis(...) zgodzili się na to. No chyba że chodziło o miłość do "prezydęta" lub "geniusza karpat" Odpowiedz Link Zgłoś
ewa1125 Re: prawa autorskie! 22.02.08, 13:55 A pamietasz Kota Sylwestra w spocie z ousta lodowka?Ciekawe,czy tez mieli zgode na wykorzystanie jego wizerunku?Qrcze,nie pamietam,czy inne partie tez tak swobodnie sobie w spotach hasaly.A o roznych sporach a propos piosenek w spotach wyborczych pamietam vide Giertych i 'Zeby Polska'.Pamietasz moze jakies podobne sytuacje innych partii? Odpowiedz Link Zgłoś
otero PiS atakuje rząd: Tworzycie polityczny Matrix 22.02.08, 12:39 Dobrze ,że rządy PIS już za nami, szkoda, ze sami zainteresowani nie mogą się z tym pogodzić. Ale do tego trzeba mieć klasę albo przynajmniej odrobinę ambicji.O rozumie już nie wspomnę. szkoda gadać! Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro To sa kacze bezmozgowce...... 22.02.08, 12:41 nawet pewnie nie wiedza co to sa prawa autorskie.... Odpowiedz Link Zgłoś
drogba666 Kaczyński to Agent Smith 22.02.08, 12:41 Ale sie chłopcy bawią za nasze pieniądze. Może niech cały PiS zacznie robić teatrzyk kukiełkowy albo animacje komputerowe. Odpowiedz Link Zgłoś
tukot nie kaczyńscy to złe bliźniaki :D 22.02.08, 12:49 a smith w wielu osobach to cała armia bezmózgich wirusów - wszyscy tacy sami (znaczy tak samo głupi): kamińscy, kurski, kuchciński, karski itd. :DD Odpowiedz Link Zgłoś
maniakon jarek podobno naukowcy odkryli punkt G 22.02.08, 12:42 no to teraz pis wystrzeli w gore, coz to bedzie za entuzjazm jak na kolejnym kongresie wszyscy czlonkowie zrobia weza ;D nie ma to jak meska solidarnosc hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
ivulspirit Żałosne 22.02.08, 12:43 Teraz Platforma powinna stworzyć swój spot w którym Neo-Tusk walczy z matrixem stworzonym przez braci. A tych "specjalistów " z PiSu to na zbity ryj wywaliłbym. Odpowiedz Link Zgłoś
majster_g Apelowac mozna do ludzi rozumnych 22.02.08, 12:44 PO nie powinno apelowac do PIS. PIS to nie jest partner. To tak jakby WRONa robila sobie zarty z solidarnosciowych rzadow. Niby mozna, tylko jak tu sie smiac? Odpowiedz Link Zgłoś
fastforward Jakie pigułki zażył Jarosław? 22.02.08, 12:44 Trudno mieć pretensje do kogoś, że używa języka ze świata, w którym się obraca. Miał być układ, więc jest. Jak rozumiem częścią walki z matriksem było niszczenie komputerów, zakładanie podsłuchów, nagrywanie rozmów oraz organizacja pokazów z hotelowych kamer. Teraz przyszło do zażycia pigułki, po której mamy wizje z bajek dla dzieci oraz mieszanie kina z rzeczywistością :-) Odpowiedz Link Zgłoś
geobab Panie Mariuszu Kamiński 22.02.08, 12:44 Należy wam całemu towarzystwu wzajemnej adoracji tzn. PiS-owi powtórzyć za Stanisławem Wyspiańskim "Miałeś,chamie złoty róg, miałeś, chamie,czapkę z piór, czapkę wicher niesie, róg huka po lesie. ostał ci się jeno sznur, ostał ci się jeno sznur.." "I to by było na tyle'" jak mawiał Tadeusz Stanisławski. Odpowiedz Link Zgłoś
jedynymaria PiS atakuje rząd: Tworzycie polityczny Matrix 22.02.08, 12:48 z drobnych machloiek powstaje bomba a nie temat zastepczy podli panowie z pc-pis jestesci bbb a moze poprzecie te trzy ustawy ktore przeslala po w dniu dzisiejszym pa prawi i sprawiedliwi Odpowiedz Link Zgłoś