Dodaj do ulubionych

Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw...

28.12.08, 18:31
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • washner Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw... 28.12.08, 18:33
      Teraz protestują. Najpierw niech przestana strzelać do żydków. Radykalnych z
      hamasów powinni ich własni pobratymcy powywieszac na suchych palmach. Wtedy
      może byłby pokój.
      • czarek1 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 18:43
        Katolik polski, ktory z prawdziwym katolizyzemm nie ma nic wspolnego pisze swoje
        kretynizmy na polecenie swojego guru z Torunia i nikt nie zwraca uwagi na te
        jego dyrdymaly, bo jest po prostu malym , glupim pociesznym czlowieczkiem. Ale
        dlazcego washner uzywa pogardliwego wyrazenia "zydkow". Wpierw Hamas i inni
        terrorysci nie daja Izraelowui zyc w spokoju a potem jecza,ze on sie broni. A
        ludzie niewinni gina, bo terrorysci chowaja sie miedzy nich, uzywaja, jako zywe
        tarcze. Jesli tak wam pzreszakdza istneinie panstwa Izrael, to moze niech Zydzi
        znow wroca do Polski i znow bedzie Dmowski i Koneczny i inni tego pokroju i
        Falanga i swiete oburzenie, ze "Zydzi nam nasza Polske niszcza" i tym podobne
        brednie. Wasza chora nienawisc nie ma granic, nienawidzicie, jak Zydzi sa w
        Polsce, nienawidzicie ich jak maja wlasne panstwo i jako Polakowi wstyd mi za
        takich jak wy.
        • bydlo_prof_wb Nie słyszałem abyś protestował przeciw... 28.12.08, 19:16
          określeniu "katole" kiedykolwiek, a jest ono bardzo często na forum używane.
          Trudno popierać używanie określenia "żydek" czy też "żydol", ale prawdą jest że
          "katol" jest używane nagminnie i jakoś obrońców w kolejce nie widzę. Myślę że
          jeszcze bardziej może Ci być wstyd za obrzucanie Polski błotem, pomawianie jej
          obywateli o antysemityzm, za antypolonizm i polonofobię wręcz ziejącą do nas z
          niektórych kół filosemickich z WJC na czele, za te oszczerstwa, za fałszowanie
          historii, no i wreszcie za to nieustające "pragnienie naszego dobra" w kwocie 65
          mld. USD pod pozorem restytucji utraconego mienia. Gdzie wtedy jesteś
          "patrioto"? To o te "dyrdymały" wszak idzie...
          __________

          Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
          (Zbigniew Herbert)
          • venus99 Re: Nie słyszałem abyś protestował przeciw... 28.12.08, 19:21
            najbardziej rozśmieszyło mnie "pomawianie o antysemityzm".troska o
            to by nie oddawać zagrabionego też jest godna podziwu.
            • czerwony.kapturek nie oddawać zagrabionego 28.12.08, 19:26
              coś nas wiec łączy:
              Zachodni Brzeg i Strefa Gazy
              • hugow Re: nie oddawać zagrabionego 28.12.08, 19:44
                To chyba sedno - Plastelińczycy (nie mylic z Palestynczykami - bo ci byli
                pochodzenia greckiego) maja falszywe roszczenia do nie swoich ziem i jako
                zlodzieje nienawidza ograbionego. Ale to sie skonczy.
                Ponieważ tylko kilka tysieczne tlumy opłaconych (ja jako student zarabialem na
                korepetycjach ale przyglupawi koledzy - zera lubiace wypic - za pieniadze szli
                na demonstracje, 20 zl za dzien plus dowoz i plus jedzenie, w razie potrzeby
                spanie) szczekaczy protestuje - oznacza to ze bez mala
                8 miliardow pozostalej spolecznosci globu popiera dzialania Izraela.
                Izrael jest ofiara - a Hamas jest katem.
                Zreszta Hamas jest kontynuatorka polityki wladcow osadzonych na tronach
                transjordanskich przez nazistowskich Niemcow.
                W strefie Gazy nie ma "niewinnych" ludzi i "niewinnych" dzieci - te ktore sa -
                to swiadomi terrorysci gotowi walczyc z Izraelem, i to Ty i ja za nich placimy -
                oplacamy im prad poprzez nasz udzial we wplatach do ONZ i UE - zamiast te
                pieniadze przeznaczyc na likwidowanie niezamierzonego glodu finansujemy
                terrorystow z dzichadu i hamasu. o islamie
                • jakubowska100 ech, Izraelu, dlaczego? 28.12.08, 19:50
                  dlaczego, ziemio udręczona, uniosłaś się dumą i pogardą wobec innych
                  narodów, dlaczego mordujesz niewinnych korzystając ze swej ogromnej
                  siły, takiej jakiej chyba w historii nigdy nie miał nikt w tym
                  regionie, dlaczego jesteś głuchy na wołania z krajów z całego
                  świata, dlaczego, wyszedłszy z pogromu hitlerowskiego, wszedłeś sam
                  na ścieżkę nacjonalizmu i zła? świat ci to zapamięta i już nigdy
                  twoje imię nie będzie się dobrze kojarzyć. jesteś już ziemią
                  przeklętą.
                  • elucidator Re: ech, Izraelu, dlaczego? 28.12.08, 20:02
                    Niewinnych? Wiekszosc ofiatr to czlonkowie Hamas, ktory postawil sam siebie w
                    stanie wojny z Izraelem.
                    • prawdziwymaciejgr Re: ech, Izraelu, dlaczego? 29.12.08, 11:07
                      tylko jak by mi wzięli pół kraju i powiedzieli: teraz tam będą mieszkać
                      <obojętnie kto> Hiszpanie, Niemcy, Portugalczycy, Słoweńcy to też sam bym
                      poszedł walczyć przeciwko nim. Palestyńczykom się nie dziwię!
                • zigzaur Co takiego ??? 28.12.08, 19:55
                  "...osadzeni na tronach transjordańskich przez nazistowskich Niemców..."
                  ???

                  To chyba pisał jakiś magister z toruńskiej uczelni, katedra grzybologii.

                  Hitlerowskie Niemcy nigdy nie sięgnęły do tych ziem.
                  • venus99 Re: Co takiego ??? 28.12.08, 20:41
                    a słyszałeś o kontaktach Wielkiego Muftiego z Berlinem i jego
                    wizytach w III Rzeszy?
                    • zigzaur Re: Co takiego ??? 28.12.08, 20:58
                      Kontakty były, różne tam obiecanki też ale realnego wpływu Niemiec na świat
                      arabski nie było.
                      • justyna373 dlczego nikt nei protestowal preciw HAMASowi? 28.12.08, 23:40
                        preciez to HAMAS zerwal rozjm?!
                        • jakubowska100 a po co protestować przeciw Hamasowi, durna? 29.12.08, 01:19
                          to tak jakby protestować przeciw złu - to jest oczywiste! Protesty
                          wobec Hamasu to oczywistość, Hamas jest potępiony w całym
                          cywilizowanym świecie! To co trzeba zmienić to ogrom odpowiedzi do
                          jakiej dał sobie prawo Izrael w imię 'uciszenia Hamasu'. Przy okazji
                          wymordowania cywili, zniszczenia infrastruktury i po raz kolejny
                          pokazania regionowi, kto w regionie rządzi.
                      • wujekzielarz Re: Co takiego ??? 28.12.08, 23:51
                        zigzaur napisał:

                        "Kontakty były, różne tam obiecanki też ale realnego wpływu Niemiec
                        na świat arabski nie było."

                        Mylisz się Zigzaur, naziści mieli jak najbardziej realny wpływ na
                        rozwój antysemityzmu na Bliskim Wschodzie. Alfred Rosenberg
                        wielokrotnie kontaktował się z wielkim muftim. Fałszywki typu
                        "Protokoły Mędrców Syjonu" albo artykuły ze Sturmera były masowo
                        tłumaczone na arabski i kolportowane. Nazistowska propaganda została
                        przyswojona przez arabskich szowinistów w niewyobrażalny sposób. Nie
                        pamiętam dokładnie daty, ale zdaje się, że gdzieś do końca lat
                        siedemdziesątych zdarzało się, że "Protokoły" były lekturą
                        obowiązkową (jako autentyk) w egipskich i irańskich szkołach. Duże
                        wrażenie robią też zdjęcia palestyńskiej gawrdii muftiego z rękami
                        wyciągniętymi geście "pięć piw"
                        • wujekzielarz Naziści i terroryści 28.12.08, 23:53
                          A tutaj jeszcze wrzucam smaczek a propos nazistów i terrorystów. Oto
                          urocze chłopaki z Hezbollahu

                          www.eretzyisroel.org/~jkatz/hizbollahsalute.jpg
                          • zigzaur Re: Naziści i terroryści 29.12.08, 00:09
                            Działania niemieckich narodowych SOCJALISTÓW były nacelowane głównie na dywersję
                            w brytyjskich posiadłościach kolonialnych a nie na tworzenie się antyżydowskich
                            nastrojów. I z tego punktu widzenia patrząc, skuteczność była zerowa. Brytyjskie
                            panowanie nad tymi terenami nie zostało zachwiane.
                            • wujekzielarz Re: Naziści i terroryści 29.12.08, 01:00
                              Racja, nie udało się wypchnąć Brytyjczyków, ale skutki nazistowskiej
                              propagandy na Bliskim Wschodzie odczuwa się do dzisiaj. W kontekście
                              Hamasu i ostatnich wydarzeń naprawdę nie ma znaczenia, czy udało się
                              nazistom załatwić sprawę z Brytyjczykami czy nie. Udało im się
                              natomiast skutecznie wpoić nowym uczniom zasady narodowego
                              socjalizmu.
                              Mam też pytanie: dlaczego piszesz z capslockiem "narodowych
                              SOCJALISTÓW"? Czy piszesz również "DEMOKRACJA ludowa"?
                • lapy-precz-od-polski zydi ludziom zgotowali ten los 28.12.08, 23:44
          • czarek1 Re: Nie słyszałem abyś protestował przeciw... 28.12.08, 19:30
            Jsli uslyszalbym, czy pzreczytal slowo "katole" prostestowalbym tak samo. Bo
            nie uznaje obelg w ZADNYM kierunku. A Ty ulegles obludnej propagandzie JR
            Nowaka i jego bossa Rydzyka. Polska ma na swoim koncie wspaniale czyny ale
            niektorzy Polacy maja tez straszne zbrodnie na sumeiniu, jak Jedwabne, czy
            Kielce,z eby wymienic tylko te dwa najbardziej znane. Dlaczego nie mamy mowic o
            tym prawdy. Jesli chodzi o "polskie obozy koncentracyjne" sam osobiscie bralem
            udzial w pisemnych akcjach protestacyjnych przeciwko znieslawianiu Polski.Tylko,
            z eco innego jest szkalowanei tego typu, a zupelnie co innego pzryznawanei sie
            do czynow zlych tam, gzdei obe rzeczywiscie mialy miejsce. Rydzyk i jego ekipa
            oraz takie portale, jak oslawiona www.polonica.net chca wmowic Polakom,z e
            Zydzi sa winni wszytskeigo i ze Polska to kraj tylko bohaterow i emczennikow i
            ludzi szlachtnych. A parwda jest taka,z ejestesmy narodem, jak kazdy inny. mamy
            swoje peikne karty i mamy straszne. Tylko tego nei mozna stawiac na szali i
            wyrownywac bialnsu. Trzeba otwarcie mwoic o OBYDWU stronach medalu. Tylko wtedy
            uzyskamy wiarygodnosc na swiecie. Wiele postow w tym watku wskazuje na ciagle
            zywy w Polsce w pewnych kregach, chorobliwy, iczym nieuzasadniony
            antysemityzm.tak,z eto nei sa zadne falszywe oskarzenia. ja nei twierdze,z
            ePolska jest krajem antysemickim,tylko,ze wsrod Polakow jeszcze zachowalo sie
            wielu antysemitow
            • bydlo_prof_wb Okazji było wystarczająco dużo... 28.12.08, 20:00
              bo to słowo często się pojawia na forum. Sprawdziłem... Ani raz Ci nie
              przeszkadzało. Obłudną propagandę to stosuje J.T. Gross i jemu podobni
              poplecznicy w Polsce którym marzy się jak by najkorzystniej zdradzić własny
              naród i sprzedać państwo w aureoli żarliwego patriotyzmu który ma olśnić i
              oślepić wyborców. O Jedwabnym i Kielcach to jeszcze byś się musiał długo
              dokształcać aby mieć prawdziwy obraz tych zafałszowanych przez różnych
              "patriotów" dramatów. Mógłbym Ci tu parę lektur do postudiowania zaprezentować
              ale obawiam się że szkoda czasu i nie o prawdę historyczną tu idzie tylko o
              "prawdę która jest dobra dla żydów". Dobrze byłoby też sobie postudiować jak
              zachowali się żydzi wobec dramatu najazdu na Polskę z dwóch stron, szczególnie
              tych na ścianie wschodniej (Grodno i inne miejscowości), czy ich zaangażowanie w
              budowę komunizmu w powojennej Polsce. Żydzi zapewne nie są winni wszystkich
              nieszczęść Polski, wiele jednak wskazuje na ich nikczemny stosunek do tej swojej
              drugiej ojczyzny. Także i teraz. Znamy też wielu naszych prawdziwych przyjaciół
              wywodzących się z tego narodu. Na szczęście. Trudno jednak zaakceptować przemoc
              wobec Palestyńczyków uprawianą przez Izrael na sposób "pojętnych uczniów
              Hitlera". Do takiej oceny mamy po prostu prawo. Nazywanie tego "antysemityzmem"
              to grube nadużycie dodatkowo deprecjonujące i spychające to określenie na
              margines, szczególnie gdy się na to spojrzy przez pryzmat zalewającego świat
              antypolonizmu któremu mało kto się przeciwstawia. Jednym z nielicznych, w
              dodatku nadającym mu ton jest prof. J.R. Nowak.

              Używanie przez Ciebie określenia typu "boss Rydzyk" też świadczy kiepsko o Tobie
              i odbiera Ci wiarygodność. O tym powinieneś pamiętać jak też o tym że to właśnie
              tutaj do tego "Paradisus Judeorum" przez stulecia żydzi ciągnęli i nie
              przejmowali się specjalnie tym "polskim antysemityzmem". Głosowali nogami także
              w okresie międzywojennym uciekając tu z różnych innych "rajów europejskich"...
              __________

              Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
              (Zbigniew Herbert)
              • czarek1 Re: Okazji było wystarczająco dużo... 28.12.08, 21:20
                bydlo_prof_wb napisał:

                Obłudną propagandę to stosuje J.T. Gross i jemu podobni
                > poplecznicy w Polsce którym marzy się jak by najkorzystniej zdradzić własny
                > naród i sprzedać państwo w aureoli żarliwego patriotyzmu który ma olśnić i
                > oślepić wyborców. O Jedwabnym i Kielcach to jeszcze byś się musiał długo
                > dokształcać aby mieć prawdziwy obraz tych zafałszowanych przez różnych
                > "patriotów" dramatów.
                > w
                > budowę komunizmu w powojennej Polsce. Żydzi zapewne nie są winni wszystkich
                > nieszczęść Polski, wiele jednak wskazuje na ich nikczemny stosunek
                > (Zbigniew Herbert)

                Myslalem przez chwile, ze mam do czynienia z jakims uczciwym, niedoinformowanym.
                Ael poniewaz okazalo sie,ze jestes takim samym rydzykowym antysemita, chorym na
                nienawisc, nie ma sensu, zebym sie znizal do jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji.
                • bydlo_prof_wb Paru normalnych nas jeszcze zostało... 28.12.08, 21:42
                  i nie wszyscy chcą w aureoli żarliwego patriotyzmu olśnić a właściwie oślepić
                  innych zdradzając faktycznie swą ojczyznę. Posługujemy się też rozumem z czym
                  nasi wrogowie mają duży kłopot. Pozdrawiam any way..
                  __________

                  Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
                  (Zbigniew Herbert)
                • alfzibi Re: Okazji było wystarczająco dużo... 28.12.08, 21:52
                  A ja myślałem prz\ez chwilę , że mam do czynienia z jakimś naiwniakiem, który na
                  obronę swoich poglądów przedstawi choć jeden argument.
                  Ale to wciąż to samo:"rydzykowy antysemita"," chory na nienawiść".
                  Niezniżanie się do dyskusji jest podyktowane brakiem jakichkolwiek kontrargumentów.
                  • bydlo_prof_wb Pasują im tylko "uczciwi niedoinformowani"... 28.12.08, 22:02
                    no i naiwni jak oni sami...
                    __________

                    Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
                    (Zbigniew Herbert)
        • acer19 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 20:08
          czarek1 napisał:

          > Katolik polski, ktory z prawdziwym katolizyzemm nie ma nic wspolnego pisze swoj
          > e
          > kretynizmy na polecenie swojego guru z Torunia i nikt nie zwraca uwagi na te
          > jego dyrdymaly, bo jest po prostu malym , glupim pociesznym czlowieczkiem. Ale
          > dlazcego washner uzywa pogardliwego wyrazenia "zydkow". Wpierw Hamas i inni
          > terrorysci nie daja Izraelowui zyc w spokoju a potem jecza,ze on sie broni. A
          > ludzie niewinni gina, bo terrorysci chowaja sie miedzy nich, uzywaja, jako zywe
          > tarcze. Jesli tak wam pzreszakdza istneinie panstwa Izrael, to moze niech Zydzi
          > znow wroca do Polski i znow bedzie Dmowski i Koneczny i inni tego pokroju i
          > Falanga i swiete oburzenie, ze "Zydzi nam nasza Polske niszcza" i tym podobne
          > brednie. Wasza chora nienawisc nie ma granic, nienawidzicie, jak Zydzi sa w
          > Polsce, nienawidzicie ich jak maja wlasne panstwo i jako Polakowi wstyd mi za
          > takich jak wy.
          Czarek czy rozumiesz co piszesz? Napisałes takie głupoty nie adekwatne do
          wypowiedzi ktora komentowałes
        • bwwald07 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 22:59
          czarek1 napisał:

          > Wpierw Hamas i inni
          > terrorysci nie daja Izraelowui zyc w spokoju a potem jecza,ze on
          sie broni. A
          > ludzie niewinni gina, bo terrorysci chowaja sie miedzy nich,
          uzywaja, jako zywe
          > tarcze.

          Izraelczycy mają podobno najlepszą na świecie służbę wywiadowczą i
          siły specjalne, co niejednokrotnie już pokazywali. IMO gdyby tylko
          chcieli, mogliby likwidować terrorystów arabskich bardziej subtelnie
          i skutecznie. Łatwiej (bez jakichkolwiek strat po stronie Izraela)
          jest jednak dla nich wysyłać F16 i zabijać przy okazji niewinnych.
      • perkal Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:46
        na tych suchych palmach powinni zydzi powiesić syjonistów i dopiero może będzie
        pokój
    • venus99 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 18:37
      czy też protestowali jak palestyńscy terroryści w dziesiatkach
      zamachów mordowali izraelskich cywili?
      obłuda i hipokryzja cechą polskiego katolika była,jest i będzie?
      • czarek1 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 18:44
        venus99 napisał:

        > czy też protestowali jak palestyńscy terroryści w dziesiatkach
        > zamachów mordowali izraelskich cywili?
        > obłuda i hipokryzja cechą polskiego katolika była,jest i będzie?

        Swieta prawda. Dobrze, ze na tym forum sa tez uczciwi i mYSLACY
      • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 18:56
        Że tak powiem, III rzesza o polskich partyzantach również wyrażała
        się, że to są bandyci.

        Palestyńczycy mają prawo do obrony, a Izrael powinien uznać, że jest
        agresorem i okupantem.
        • pacobuyo Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:36
          styloplume napisał:


          > Palestyńczycy mają prawo do obrony, a Izrael powinien uznać, że
          jest
          > agresorem i okupantem.

          Izrael agresorem i okupantem?
          "Gdyby kózka nie skakała..."

          Izrael ma prawo a wręcz obowiązek przeciwstawić się arabskiej
          hordzie i bronić enklawy zachodniej kultury i cywilizacji w morzu
          barbarzyństwa spod znaku Islamu. Wszyscy powinnismy być mu za to
          wdzięczni, bo następnym krokiem tych dzikusów będzie Europa.
          Jeszcze tylko powinni poraz drugi wjechać do płd Libanu i zrobić
          porządek - raz na zawsze - z bandziorami z Hezbollahu, którzy
          skrytobójczo atakują Żydów.
        • venus99 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:39
          tak się dziwnie składa,że polscy partyzanci nie mordowali w
          przeciwieństwie do islamskich terrorystów kobiet i dzieci.
          Izrael zerwał rozejm?Izrael ostrzeliwał Gazę rakietami?trochę
          uczciwości i rozumu w głoszonych poglądach by się przydało.
    • jankbh Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw... 28.12.08, 18:44
      Ciekawe, dlaczego Bliski Wschód nie protestuje, gdy dzielni
      bojownicy Hamas, chowajac sie pod oslona ludnosci cywilnej,
      prowokuja wroga do ataku zbrojnego, gdy fundamentalisci urzadzaja
      pranie mózgów dzieci i wysylaja je do ataków samobójczych, gdy
      sasiednie panstwa arabskie bronia sie jak moga, by nie przyjac
      arabskich uchodzców z Palestyny, gdy demokratycznie wybrane wladze
      autonomii zamiast opiekowac sie spoleczenstwem pchaja naród w
      bezsensowna i z góry przegrana wojne z silniejszym przeciwnikiem?
    • arius5 [...] 28.12.08, 18:48
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • douglasmclloyd Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 18:48
      Czołgi przeciwko dziciom, jak 60 lat temu w Warszawie.
      • mw-te Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 18:54
        douglasmclloyd napisał:

        > Czołgi przeciwko dziciom, jak 60 lat temu w Warszawie.

        arabscy samobojcy obwieszeni trotylem wysadzajacy sie w
        autobusach,sklepach,restauracjach,domach weselnych... ciekawe..całkiem jak
        japonczycy kamikadze.:PPPP
        • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:10
          mw-te napisał:

          > douglasmclloyd napisał:
          >
          > > Czołgi przeciwko dziciom, jak 60 lat temu w Warszawie.
          >
          > arabscy samobojcy obwieszeni trotylem wysadzajacy sie w
          > autobusach,sklepach,restauracjach,domach weselnych... ciekawe..całkiem jak
          > japonczycy kamikadze.:PPPP

          Mają z procy strzelać? Przecież czołgów nie mają.
          • presentation1 Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:12
            Nie maja czolgow, nie maja samolotow, nie maja NIC.Okupant jak Niemiec ma wszystko.
            • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:15
              presentation1 napisał:

              > Nie maja czolgow, nie maja samolotow, nie maja NIC.Okupant jak Niemiec ma wszys
              > tko.

              Otóż to, niech im Izrael da czołgi, samoloty, to i terrorystów nie będzie.
              • elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:26
                A nie lepiej ich namowic zeby nie ostrzeliwali Izraela?
                • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:36
                  elucidator napisał:

                  > A nie lepiej ich namowic zeby nie ostrzeliwali Izraela?

                  Wspaniały pomysł, szkoda, że nas nikt nie namówił, żebyśmy z Niemcami nie
                  walczyli, przecież porządek niemiecki był i komu to przeszkadzało?
                  • venus99 Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:45
                    mają własne terytorium,mają własną władzę jak nie będą atakowali
                    Izraela to nikt nie będzie atakował Palestyny.
                    porównanie sytuacji Izrael-Palestyna z okupacją Polski to już szczyt
                    głupoty.
                    • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:49
                      venus99 napisał:

                      > mają własne terytorium,mają własną władzę jak nie będą atakowali
                      > Izraela to nikt nie będzie atakował Palestyny.
                      > porównanie sytuacji Izrael-Palestyna z okupacją Polski to już szczyt
                      > głupoty.

                      Niby dlaczego? Izrael okupuje tereny palestyńskie.
                      • zigzaur Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:57
                        To raczej Arabowie okupują niegdyś chrześcijańskie wybrzeża Morza Śródziemnego:
                        południowe i wschodnie.
                        Arabowie jazda z powrotem na Półwysep Arabski.
                      • elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:04
                        Ale Gaza, z ktorej Izrael jest ostrzeliwany, nie jest juz okupowana.
                        • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:06
                          elucidator napisał:

                          > Ale Gaza, z ktorej Izrael jest ostrzeliwany, nie jest juz okupowana.

                          Tak, nie jest okupowana, obecnie jest bombardowana.
                    • elucidator miedzynarodowe prawo po stronie Izraela 28.12.08, 20:01
                      Dokladnie. Gaza nie jest okupowana. Izrael oddal kilka lat temu kontrole nad
                      cala Gaza autonomii palestynskiej. Hamas, ktory ma calkowita kontrole nad Gaza,
                      nie moze wiec glosic ze walczy przeciwko okupacji, bo jej nie ma. Systematyczne
                      ostrzeliwanie sasiedniego panstwa jest wedlug prawa miedzynarodowego aktem
                      wojny, a prawo wojny przewiduje ze takie obiekty jak sztaby, instalacje
                      wojskowe, funkcje kierownicze przeciwnika etc. sa legalnymi celami wojennymi. W
                      odroznieniu od Hamasu, ktory wali na oslep i ma za cel cywilne miasta w
                      poludniowym Izraelu, Izrael bombarduje cele zwiazane z Hamasem. Wiekszosc ofiar
                      smiertelnych to wlasnie czlonkowie Hamasu, ktorzy z punktu widzenia prawa wojny
                      sa legalnym celem, jako ze Hamas postawil sie w stanie wojny z Izraelem. Jest
                      tez wiele ofiar cywilnych, to prawda, ale jest to tzw. "collateral damage", jako
                      ze Izrael nie ma za cel bombardowania cywilnch obiektow.
                      • douglasmclloyd Re: miedzynarodowe prawo po stronie Izraela 28.12.08, 20:04
                        elucidator napisał:

                        > Dokladnie. Gaza nie jest okupowana.

                        I nie o Gazę tu chodzi. Nie udawaj Greka. Chodzi o tereny okupowane przez Izrael.
                        • obrotowy Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 20:09
                          nie ma terenow takich . Izrael jest na swojej historycznej ziemi
                          od 3000 lat nalezacej do zydow i nic nie okupuje
                          • douglasmclloyd Re: Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 20:11
                            obrotowy napisał:

                            > nie ma terenow takich . Izrael jest na swojej historycznej ziemi
                            > od 3000 lat nalezacej do zydow i nic nie okupuje

                            Trzy tysiące lat, to dlaczego całkiem niedawno 90% Żydów mieszkało w Polsce?
                            • elucidator Re: Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 20:19
                              W Polsce nigdy nie mieszkalo 90% Zydow. Pomylily ci sie statystyki.
                              • douglasmclloyd Re: Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 20:27
                                elucidator napisał:

                                > W Polsce nigdy nie mieszkalo 90% Zydow. Pomylily ci sie statystyki.

                                Tak podawała kiedyś encyklopednia. Wikipedia podaje to:

                                "Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, zamieszkiwało ją ponad 3 miliony
                                Żydów, co stanowiło jedną z największych populacji na świecie."

                                Dziwnym trafem nie mieszkali na ziemiach należących do nich od 3 tysięcy lat.

                                • elucidator Re: Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 22:27
                                  Najwieksza tak, ale nigdy 90%.
                          • tlss Re: Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 20:53
                            nie ma terenow takich . Izrael jest na swojej historycznej ziemi
                            > od 3000 lat nalezacej do zydow i nic nie okupuje

                            A co było przed tymi trzema tysiącami lat ? Mnie się wydaje że tam
                            mieszkali przodkowie palestyńćzyków, którym wydarto tą ziemie.
                            Bzdura na kołach. Najgorsze jest to że ci którzy zarali arabom
                            ziemie, skazali ich na wegetację w slamsach robią z siebie ofiary -
                            kiedy to taka sama strona konfliktu tylko dysponująca lepszym
                            sprzętem i technologią do ataków terorystycznych vide niszczenie
                            infrastruktury portowej i drogowej w Libanie w 2006 r.
                        • elucidator Re: miedzynarodowe prawo po stronie Izraela 28.12.08, 20:09
                          Chodzi wlasnie o Gaze. To stamtad Hamas ostrzeliwuje Izrael i tam odbywaja sie
                          izraelskie odwety. Bo przeciez nie na ksiezycu. Na ziemiach nadal okupowanych
                          przez Izrael, tzw. terenach C, panuje spokoj.
            • derfflinger1918 Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:16
              Izrael to ostatnia zapora chroniąca Europę przed islamskim fundamentalizmem... i
              jako taki zasługuje na wsparcie niezależnie od używanych metod... Drżyjcie
              arabusy... "Rydwany" postawią was do pionu... :>
              • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:19
                derfflinger1918 napisał:

                > Izrael to ostatnia zapora chroniąca Europę przed islamskim fundamentalizmem...

                Hahahaha
          • mw-te Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:17
            douglasmclloyd napisał:

            > mw-te napisał:
            >
            > > douglasmclloyd napisał:
            > >
            > > > Czołgi przeciwko dziciom, jak 60 lat temu w Warszawie.
            > >
            > > arabscy samobojcy obwieszeni trotylem wysadzajacy sie w
            > > autobusach,sklepach,restauracjach,domach weselnych... ciekawe..całkiem ja
            > k
            > > japonczycy kamikadze.:PPPP
            >
            > Mają z procy strzelać? Przecież czołgów nie mają.
            >
            nawet podczas okupacji niemieckiej zadna partyzantka -obojetne czy akowska czy
            komusza nie mordowała cywilnej ludnosci niemieckiej..to robiła tylko armia
            czerwona i komuchy po 1945 w obozach koncentracyjnych dla niemców.Ale to zdaje
            sie doradcy radzieccy szkolili al fatach w latach 60 i 70... zaszczepili im
            swoje metody -stosowane w krajach byłego zsrr do dzisiaj.
            • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:22
              mw-te napisał:

              > nawet podczas okupacji niemieckiej zadna partyzantka -obojetne czy akowska czy
              > komusza nie mordowała cywilnej ludnosci niemieckiej..

              Pewnie dlatego, że jej w Warszawie nie było.
              • elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:28
                Ale byla ludnosc niemiecka w innych miastach i jakos jej AK tez nie ruszala. Nie
                wysylala tez swoich bojownikow na tereny niemieckie i nie ostrzeliwala
                niemieckich cywilow.
                • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:32
                  elucidator napisał:

                  > Ale byla ludnosc niemiecka w innych miastach i jakos jej AK tez nie ruszala. Ni
                  > e
                  > wysylala tez swoich bojownikow na tereny niemieckie

                  Po co? Przecież Niemcy byli na miejscu, nie?
                  • elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:12
                    Mowa o cywilnych Niemcach.
            • jawol.pl Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:14
              To nieprawda. Atakowano kawiarnie i restauracje gdzie przebywały m.in. osoby
              cywilne narodowości niemieckiej. Oczywiście ataki były skierowane na oficerów
              niemieckich, ale jak wrzucisz granat do pomieszczenia to cywile też zginą.
              • elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:21
                Fakt, ale AK nigdy nie atakowalo cywilnych Niemcow jako glowny cel. Cele zawsze
                byly wojskowe.
                • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:29
                  elucidator napisał:

                  > Fakt, ale AK nigdy nie atakowalo cywilnych Niemcow jako glowny cel. Cele zawsze
                  > byly wojskowe.

                  Jak np. kawiarnia.
                  • elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 22:29
                    Do ktorej glownie chodzili wojskowi Nemcy. To oni byli celem.
          • elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:25
            Nie powinni w ogole strzelac, ani z procy ani rakietami. Wtedy Izrael nie mialby
            powodu aby na ten ogien odpowiadac. I nie mow mi prosze o jakiejs okupacji, bo
            Izrael opuscil Gaze calkowicie kilka lat temu i oddal ja pod kontrole autonomii
            palestynskiej.
            • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:38
              elucidator napisał:

              > Nie powinni w ogole strzelac, ani z procy ani rakietami. Wtedy Izrael nie mialb
              > y
              > powodu aby na ten ogien odpowiadac. I nie mow mi prosze o jakiejs okupacji, bo
              > Izrael opuscil Gaze calkowicie kilka lat temu i oddal ja pod kontrole autonomii
              > palestynskiej.

              Niestety nie opuścił innych terenów okupowanych.
              • zigzaur Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:01
                Czy Arabowie opuścili terytoria przez siebie okupowane?
              • elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:17
                Opuscil. Zgodnie z umowa izraelska-palestynska tereny okupowane zostaly
                podzielone na na trzy kategorie: A, nad ktorymi calkowita kontrole przejela
                autonomia palestynska (praktycznie rzec biorac wszystkie wieksze miasta), ktore
                Izrael calkowicie opuscil; B gdzie wladza cywilna przeszla do rak palestynskich
                ale Izrael odpowiada za bhezpieczernswo; i C, ktore Izrael nadal okupuje (w
                wiekszosci niezamieszkale tereny albo tereny z malymi wioskami). Wszystko to
                odbylo sie zgodnie z izraelska-palestynska umowa, i Izrael wszystkie swoje
                zobowiazania w tej umowie wykonal. To ze Izrael nadal okupuje tereny C jest wiec
                zgodne z ta umowa.
                • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:31
                  elucidator napisał:

                  > Opuscil. Zgodnie z umowa izraelska-palestynska tereny okupowane zostaly
                  > podzielone na na trzy kategorie: A, nad ktorymi calkowita kontrole przejela
                  > autonomia palestynska (praktycznie rzec biorac wszystkie wieksze miasta), ktore
                  > Izrael calkowicie opuscil; B gdzie wladza cywilna przeszla do rak palestynskich
                  > ale Izrael odpowiada za bhezpieczernswo; i C, ktore Izrael nadal okupuje (w
                  > wiekszosci niezamieszkale tereny albo tereny z malymi wioskami). Wszystko to
                  > odbylo sie zgodnie z izraelska-palestynska umowa, i Izrael wszystkie swoje
                  > zobowiazania w tej umowie wykonal. To ze Izrael nadal okupuje tereny C jest wie
                  > c
                  > zgodne z ta umowa.

                  Tak? A co z nielegalnymi osiedlami wznoszonymi przez żydowskich osadników?
                  • elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 22:33
                    To inna para kaloszy. Nie to bowiem jest powodem konfliktu. A jak Palestynczycy
                    mowia o okupacji to nie maja na mysli tych osiedli, lecz wlasnie Zachodni Brzeg
                    i ...Gaze (niektorzy maja tez na mysli sam Izrael). A cala masa dobrodusznych i
                    niedouczonych naiwniakow im wtoruje.
                • thuram1 Re: Izraelski blitzkrieg 29.12.08, 06:21
                  elucidator napisał:

                  > Opuscil. Zgodnie z umowa izraelska-palestynska tereny okupowane zostaly
                  > podzielone na na trzy kategorie: A, nad ktorymi calkowita kontrole przejela
                  > autonomia palestynska (praktycznie rzec biorac wszystkie wieksze miasta), ktore
                  > Izrael calkowicie opuscil; B gdzie wladza cywilna przeszla do rak palestynskich
                  > ale Izrael odpowiada za bhezpieczernswo; i C, ktore Izrael nadal okupuje (w
                  > wiekszosci niezamieszkale tereny albo tereny z malymi wioskami). Wszystko to
                  > odbylo sie zgodnie z izraelska-palestynska umowa, i Izrael wszystkie swoje
                  > zobowiazania w tej umowie wykonal. To ze Izrael nadal okupuje tereny C jest wie
                  > c
                  > zgodne z ta umowa.
                  >

                  Jak dlugo bedziesz te bzdury powtarzal?
                  Izrael wycofal wojska ze Strefy Gazy jednostronnie, nie na mocy zadnej umowy. Wycofal sie tworzac getto bez zadnych praw, wprowadzil blokade nawet na podstawowe dobra. Calosc zapakowana w ladne opakowanie PR-owe dla swiata, i trybia jacy oni wspanialomyslni.

                  A propos anologii do IIWS, to tak jakby Niemcy wycofali sie z jednego miasta (np. Warszawa), otoczyli je wprowadzajac calkowita blokade, i oznajmili swiatu, ze zakonczyli agresje na Polske. I przy kazdej formie polskiego oporu bombardowali miasto, bo "Polacy nas atakuja, mimo ze sie wycofalismy)....
                  A no i oczywiscie twierdziliby, ze oni nie atakuja cywilow, tylko bombarduja AK.



          • venus99 Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:42
            palestyńczycy nie mogą żyć bez mordowania cywili?muszą to robić?
            • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:50
              venus99 napisał:

              > palestyńczycy nie mogą żyć bez mordowania cywili?muszą to robić?

              Taaak, a Żydzi mordują tylko żołnierzy palestyńskich i dlatego nie chcą do Gazy
              wpuścić dziennikarzy.
          • zigzaur Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:00
            Czołgi ma Syria. Ale została oduczona zadzierania z Izraelem.
      • rijselman12.0 Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:05
        cholera...wyrosniete sa te dzieci...brodate takie,w mundurkach...a
        jakimi fajnymi zabaweczkami sie bawia...
        • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:14
          rijselman12.0 napisał:

          > cholera...wyrosniete sa te dzieci...brodate takie,w mundurkach...a
          > jakimi fajnymi zabaweczkami sie bawia...

          Nie mów, wszystkie?
          • sclavus Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:16
            A ty te czołgi przez różowe okulary widzisz czy ślepia ci
            zapyziały??
            • douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:24
              sclavus napisał:

              > A ty te czołgi przez różowe okulary widzisz czy ślepia ci
              > zapyziały??

              wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80277,6102111.html?i=1
      • wojciech.mazur Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:18
        nie wiesz co piszesz!!!!!! dzieci sa "tam" uzywane jak tarcze przeciw izraelowi.
        jestes za mloda/dy by pamietac powstanie warszawskie i by pojac co dzieje sie na
        bliskim wschodzie chocby od 1968 roku!!! notak, pisanie w internecie jest
        "darmo"..... najpierw mysl i zbieraj informacje a potem pisz!!!!
    • wojciech.mazur Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw... 28.12.08, 18:49
      obluda jest protest w jego aktualnej postaci.
      jak bija zydow to dobrze???? a jak zydzi sie bronia to zle??????
      najpierw trzeba zrozumiec do "tam" sie dzieje od dziesiecioleci a dopiero
      potem mozna zabierac glos!!!!!
      • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:01
        tak
        Izrael jest okupantem i agresorem od dziesiecioleci

        Dostał w dupe w libanie od hezbollahu, niczego go to nie nauczyło,
        teraz znowu wojne zaczyna
        • mw-te Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:05
          styloplume napisał:

          > Dostał w dupe w libanie od hezbollahu, niczego go to nie nauczyło,
          > teraz znowu wojne zaczyna

          ????? rotflllllll chyba z innego czasowymiaru piszesz...
          jak Israel dostał od hezbollah w Libanie to Japonia wygrała 2 wojne
          swiatowa....moze nie czytaj tyle sf .
          • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:08
            dostal kochany
            nic mu czolgi merkava i f16 nie pomogly

            wojsko weszlo do libanu
            kraj obrocilo w ruine
            po czym zcaeli byc w zsadzkach wysadzani w powietrze
            i wycofali sie bez slowa

            od tego czasu trzymaja sie wsciekle psy z dala od libanu
            • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:10
              A Libanu już nie ma.... ot "zwycięstwo". No chyba że się przyznasz,
              że Hezbollahowi Liban bogaty i spokojny jest nie na rękę?
              • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:11
                jest liban i ma sie dobrze
                ten kraj dobrze sie rozwija gdy nikt z zewntrz tam czołgów nie
                wysyła
                • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:12
                  :) taaaaak, widze że wierzysz w świat alternatywny?
                  • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:15
                    to ty żyjesz w jakimś alternatywnym świecie
                    • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:20
                      W stosunku do twojego tak. Mój jest prawdziwy, a Twój istnieje tylko
                      w Twojej wyobraźni. Nie martw się - w Polsce jest wielu takich co np
                      wierzy w świat alternatywny w którym Ziobro to porządny człowiek.
                      Nie jesteś więc sam, który wierzy w coś co nie istnieje.
                      • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:21
                        interesujące
                        • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:22
                          Tak. Pora byś się wybrał do specjalisty.
                          • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:25
                            sam się wybierz :b
                            • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:27
                              Po co? Bo Ty masz problemy z odróżnianiem swoich fantazji z realnym
                              światem?
                              • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:29
                                to ty masz
                                i na siłę chcesz mnie wciągnąć w idiotyczną dyskusję
                • pacobuyo Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:43
                  styloplume napisał:

                  > jest liban i ma sie dobrze
                  > ten kraj dobrze sie rozwija gdy nikt z zewntrz tam czołgów nie
                  > wysyła

                  Masz rację, Liban dobrze sie miał u boku Izraela, dopóki Arabscy
                  barbarzyńcy w latach 80-tych nie wciągnęli tego kraju do wojny.
        • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:08
          Strzelają do Izraela (zabijając kobiety i dzieci) - słuszna walka
          narodowo wyzwoleńcza.
          Izreael w obronie strzela do Palestyńczyków (też zabijając kobiety i
          dzieci) - Izrael jest okupantem i agresorem.

          Grunt to mieć elastyczne sumienie i końskie okulary.
          • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:10
            gdybys znal historie Polski
            a nie byl wyłacznie na payrollu żeby tu pr robic
            wiedizłbyś że Polacy wielokrotnie działali tak jak dzis hamas
            z powodu braku innych możliwości
            • presentation1 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:11
              styloplume napisał:
              Bo z okupantem walczy sie nawet proca.
              > gdybys znal historie Polski
              > a nie byl wyłacznie na payrollu żeby tu pr robic
              > wiedizłbyś że Polacy wielokrotnie działali tak jak dzis hamas
              > z powodu braku innych możliwości
              • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:18
                Nie walczy się mordując dzieci okupanta. Trzeba być moralnie ponad
                zbrodniarzem. Hamas jest moralnie poniżej. Gdyby walczył tylko z
                wojskiem Izraela mogli by wzbudzić moją sympatię. Mordercy
                zabijający niewinnych cywilów nigdy tego nie osiągną.

                Wiem że ty Pres jesteś ideowym następcą AL'u i jego terrorystycznego
                zamachu na Caffe Club. Oficjalna Armia Podziemna - AK nie zniżała
                się do takich działań.
            • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:15
              Polacy NIGDY nie działali tak jak Hamas. Nigdy nie było zamachów na
              dzielnice mieszkalne w Niemczech w ramach "walki". ZAWSZE atakowano
              żołnierzy lub wybranych Niemców z wyrokami podziemnych sądów.

              Nie bluźnij. Bandytów i terrorystów nie porównuj do żołnierzy AK.
              • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:17
                ołnierze AK i innych organizacji również szlachtowali cywili
                (patrz pacyfikacje niemców na zamojszczyznie i ukraińców o odwecie
                na wołyniu )
                gdy uznali, że nie ma innej rady

                cel uświęca środki
                • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:21
                  Nie uświęca i nie szlachtowali. Naprawdę żyjesz w świecie
                  alternatywnym.
              • presentation1 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:18
                Polskie podziemie dzialalo inaczej niz myslisz.Kolaborant byl niszczony wraz z rodzina.Byly wyroki wydawane za kolaboracje.Ile bylo zamachow na okupanta?Dziesiatki tysiecy.Nie znasz wiec historii.Palestyna przezywa to samo co Polska w czasie II wojny swiatowej.
                • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:22
                  Nie był Pres. Myli ci się coś ostro. Naprawde swoich fantazi nie
                  powinnieneś tak jak kolega mylić z rzeczywistościa.
                • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:24
                  ei bądźcuie świętsi od papieża
                  zresztą nie ma co dyskutować

                  Ja sam znam opowwieść (od kolegui dziadka) o wrzuceniu
                  kilkudziesięciu jeńców ukraińskich na wołyniu przez oddział AK do
                  dołu z niegaszonym wapnem, więc przynajmniej jeden taki fakt miał
                  miejsce :) B
                  • maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:26
                    A potem stanęli AKowcy wkoło dołów i zaintonowali hymn
                    AK: "Niezłomny jest Związek Republik Radzieckich..."
                    • styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:30
                      mac
                      zjeżdżaj koleżko
                    • calli Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 23:07
                      argumenty, pajacu, nie pobożne życzenia, bo robisz z siebie pośmiewisko
        • szlomcio Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:22
          Narod israelski ma prawo sie bronic przed bandytami w sandalkach.
    • wojciech.mazur Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 18:50
      nie wiesz co piszesz antysemito!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • mw-te Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw.. 28.12.08, 18:51
      hiszpanie juz zapomnieli jak im al-khaida pociag wysadziła w powietrze? ...ale
      tradycje antyzydowskie sa w tymkraju dosc mocno usadowione wiec sie nie dziwie.
      ze protestuja diaspory muslimskie w europie??? nic dziwnego, dziwie sie
      kuwejtczykom wyzwolonym przez usa spod najazdu saddama -widac pamiec ludzka jest
      krotka. A co do Jordanii..to własnie w tym kraju sami jordanczycy wycieli w pien
      ponad 20 tys.palestynczyków we wrzesniu 1970 roku. Notabene po tej rzezi
      narodził sie "czarny wrzesień" jedna z najbardziej znanych organizacji
      terrorystycznych. To nie zydzi ani amerykanie wymordowali 20 tys palestynczyjków
      ale sami jordanczycy ktorzy mieli dosc panoszenia sie al fatach w ich kraju.
      Nieletnim dzieciom odrabywali rece "zebys nie wyrosł na feddaina"... jakos tego
      im swiat arabski nie wytyka!!! hipokryzja i zakłamanie. Libanczycy tez mieli
      dosc tego bydła palestynskiego i ich wyrzneli w ich obozach na terenie swojego
      kraju ..i co? ktos podkłada bomby libanczykom i strzela do nich z rakiet???
      • m651 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:14
        wiadomo łatwiej wysadzić autobus z cywilami niż zorganizować wywózkę śmieci z
        autonomii , lepiej sklecić rakiety w piwnicy niż budować samorząd ,dawniej
        Arafat teraz Hamas ciągną Palestynę na dno .
        Dawno mogli pokazać światu że potrafią być samodzielni i odpowiedzialni , może
        nie mają szczęścia do przywódców ??? wszak mieszkają tam zdolni i inteligentni
        ludzie.Pretensje mogą mieć tylko do Hamasu pod którego (demokratycznie
        wybranego) rządami z Palestyny zostaną tylko ruiny , a Izraelowi nie można
        odmówić riposty (i tak wykazał cierpliwość) codzienny (średnio codzienny)
        ostrzał Izraela spotkał się z bardzo zdecydowaną i celną odpowiedzią.Szkoda że
        nikt nie protestował gdy Hamas wyżynał się z Fatachem ,ale to już dopuszczalne
        jak Palestyńczyk zabija Palestyńczyka.
    • polld74 Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 18:53
      Czekam co w tej sprawie zamierza Barack Obama, czy nadal będzie popierał naziztowskie państwo Izrael, bez względu co ono wyprawia. Jeśli USA wycofa poparcie dla Izraela, albo przynajmniej nie będzie to poparcie w bezwarunkowe w każdej sytuacji to strefa Gazy uspokoi się szybko, a jeśli dalej będzie tak jak jest teraz, to czas, żeby wreszcie ruszyła się Europa najlepiej razem z Rosją i poparła militarnie Palestyńczyków i Liban. Dzisiaj z perspektywy lat widać, że utworzenie państwa Izrael w Palestynie było błędem, należało wykroić kawałek terytorium niemieckiego i tam stworzyć Izrael jeśli już musiał powstać. Hitler przewraca się ze śmiechu w grobie, spełniają się jego chore wizje.
      • mw-te Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 18:56
        polld74 napisał:

        to czas, żeby wreszcie ruszyła się Europa najlepiej razem z Rosją i poparła
        > militarnie Palestyńczyków i Liban.


        Zmień psychiatre... ten sie nie sprawdza.
        Jak nie pomagaja leki wspołczesnej terapii to powinien ci elektrowstrzasy
        zaaplikowac -chociaz nie wiem czy tez pomoga komus kto miał robiona lobotomie w
        dziecinstwie.
        • presentation1 [...] 28.12.08, 18:59
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • mw-te Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:02
            presentation1 napisał:

            Niech spiepszaja z Planety Ziemia i skolonizuja k
            > siezyc.

            lesiu...nastepnym razem zydzi tobie morde obija we francozie jak bedziesz dalej
            fikał i sie ciskał do ich ochroniarzy,...a teraz spadaj knajpe z muslimskich
            rzygów czyscic albo cie arab z tyry zwolni.
            • presentation1 Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:04
              Zeby mi morde obic t nie starczy kilku z Mossadu.A jezeli Zydzi maja ze mna inne plany, Legion da im jazzu.I tyle w temacie.Nie boje sie Mossadu.Nie boje sie nikogo.
              • mw-te Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:08
                presentation1 napisał:

                > Zeby mi morde obic t nie starczy kilku z Mossadu.A jezeli Zydzi maja ze mna inn
                > e plany, Legion da im jazzu.I tyle w temacie.Nie boje sie Mossadu.Nie boje sie
                > nikogo.

                dobrze lesiu dobrze... a teraz wez grzecznie te pastylki co ci doktor od głowki
                zapisał ,popij bozolem i idz spac.
              • presentation1 Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:08
                A tak dla swietego spokoju.Nienawidze arabow mieszkajacych chociazby we Francji.W moim miescie buduja meczet.Bedzie to najwieksza budowla w miescie.Przestrzegam cala Europe przed prawem tolerancji.Nie ma problemu gdy muzulmanie buduja w swoich krajach meczety.Problem gdy buduja w Europie.
                • mw-te Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:09
                  presentation1 napisał:
                  Problem gdy buduja w Europie.

                  a jest ktos kogo ty lesiu lubisz ? poza swoim psem i wyimaginowana rodzina?
                • presentation1 Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:10
                  Jednak to kraje chrzescijanskie(?) atakuja ich kraje.I tu jest problem.
              • sturmpioniere Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:23
                presentation1 napisał:

                > Zeby mi morde obic t nie starczy kilku z Mossadu.A jezeli Zydzi maja ze mna inn
                > e plany, Legion da im jazzu.I tyle w temacie.Nie boje sie Mossadu.Nie boje sie
                > nikogo.

                Nie boisz się nikogo? To ciekawe czemu spieprzyłeś do Francji, ubeku?
                • mw-te Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 21:01
                  sturmpioniere napisał:


                  > Nie boisz się nikogo? To ciekawe czemu spieprzyłeś do Francji, ubeku?

                  bał sie ubek jebany ze go bedacw...ic pod cela :PPP to spierdzielił przed
                  wymiarem sprawiedliwosci a teraz wielkiego polaka patriote katolika udaje szmata
                  ubecka .
    • presentation1 Normalni ludzie............. 28.12.08, 18:54
      maja dosc wojen.Dosc zydowskich zbrodni.To gorsze niz gestapo.
      • rijselman12.0 Re: Normalni ludzie............. 28.12.08, 18:58
        Masz racje...-muzulmanie to normalni ludzie?
      • mw-te Re: Normalni ludzie............. 28.12.08, 18:59
        presentation1 napisał:

        > maja dosc wojen.Dosc zydowskich zbrodni.To gorsze niz gestapo.

        zamknij ryj ubecka mendo i spadaj sracz czyscic
      • maaac Re: Normalni ludzie............. 28.12.08, 19:12
        "Żydowskie zbrodnie" - jak Izrael się broni to "popełnia zbrodnie".
        Powstanie w gettcie to też była pewnie "zydowska zbrodnia" bo nie
        dali się wyrżnąć bez słowa.
    • vvoitek Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw... 28.12.08, 18:58
      Odbyle sie tez prostesty w Jerozolimie i w Tel Awiwie (gdzie protestowali sami
      Zydzi).
      • zigzaur Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:59
        Weźmie się tych protestujących do wojska i skończą się protesty.
    • adam.korybalski Trzeba było protestować kilka dni wcześniej ... 28.12.08, 18:59
      ... przeciwko ostrzeliwaniu południowej części Izraela, przez Hamas, który jest winny rozpętania tego piekła.
      • presentation1 Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:00
        adam.korybalski napisał:
        Ostrzeliwanie pustyni.Jestes zydku chory.To nie sa tereny Zydow.
        > ... przeciwko ostrzeliwaniu południowej części Izraela, przez Hamas, który jest
        > winny rozpętania tego piekła.
        • adam.korybalski Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:12
          Nie jestem żydem, a te tereny należą do Izraela.

          Swoją drogą, parę dni wcześniej, czytając wiadomość na temat ostrzeliwania tych terenów przez Hamas, pomyślałem sobie że za parę dni, kiedy Izrael odpowie na te akty agresji, znowu będziemy karmieni zdjęciami zabitych palestyńskich dzieci i relacjami na temat "okrucieństwa Izraela".

          Jak myślisz ...

          Skoro ja wiedziałem że tak będzie, to czy ci Palestyńczycy mogli tego nie wiedzieć?

          A jeżeli to wiedzieli, to po co to zrobili?

          Po co znowu uczynili tarcze strzeleckie z własnego narodu i z własnych dzieci?
          • douglasmclloyd Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:18
            adam.korybalski napisał:

            > Nie jestem żydem, a te tereny należą do Izraela.

            Dlaczego AK walczyło w należącej do Niemiec Warszawie?
            • indianski Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:24
              to moze teraz niemcy powinni ostrzelac slask ?
              • adam.korybalski Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:28
                Nie, to my powinniśmy zacząć się wysadzać w Litewskich autobusach żądając zwrotu Wileńszczyzny.
                • rorio2 Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:39
                  adam.korybalski napisał:

                  > Nie, to my powinniśmy zacząć się wysadzać w Litewskich autobusach żądając zwrot
                  > u Wileńszczyzny.

                  Bredzisz człowieku. To zupełnie inna sytuacja.
                • douglasmclloyd Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:42
                  adam.korybalski napisał:

                  > Nie, to my powinniśmy zacząć się wysadzać w Litewskich autobusach żądając zwrot
                  > u Wileńszczyzny.

                  Pies srał wileńszczyznę. Prowadź wodzu na Kijów! :)
              • douglasmclloyd Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:34
                indianski napisał:

                > to moze teraz niemcy powinni ostrzelac slask ?

                O, a od kiedy Śląsk okupujemy?
                • zigzaur Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:57
                  Niemcy nigdy nikogo już nie ostrzelają.
          • rorio2 Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:38
            Tak? A jaki to tytuł ma Izrael do tych terenów? Rozumiem Palestyńczyków. Prawda
            jest taka, że to Izrael ściągnął nam na kark terrorystów, którym zresztą trudno
            jest się dziwić.

            Czy zabijanie dzieci nie jest okrucieństwem? Do cholery! Dziecko to dziecko:
            polskie, żydowskie, palestyńskie, chińskie! Piszesz jak nazista. Okrucieństwo to
            okrucieństwo, nie ma znaczenia przeciwko komu jest skierowane.
            • adam.korybalski Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:51
              > Czy zabijanie dzieci nie jest okrucieństwem? Do cholery! Dziecko
              > to dziecko:polskie, żydowskie, palestyńskie, chińskie! Piszesz jak > nazista. Okrucieństwo to okrucieństwo, nie ma znaczenia przeciwko > komu jest skierowane.

              Podpisuje się pod tym co napisałeś, bo uważam podobnie.

              Powiedz mi tylko dlaczego Hamas - wiedząc zapewne jaka będzie odpowiedź ze strony Izraela - sprowokował go do użycia siły?

              Dlaczego Hamas, nie liczy się z narodem palestyńskim?
              • thuram1 Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 29.12.08, 06:40
                adam.korybalski napisał:

                > > Czy zabijanie dzieci nie jest okrucieństwem? Do cholery! Dziecko
                > > to dziecko:polskie, żydowskie, palestyńskie, chińskie! Piszesz
                jak >
                > nazista. Okrucieństwo to okrucieństwo, nie ma znaczenia przeciwko >
                komu je
                > st skierowane.
                >
                > Podpisuje się pod tym co napisałeś, bo uważam podobnie.
                >
                > Powiedz mi tylko dlaczego Hamas - wiedząc zapewne jaka będzie
                odpowiedź ze str
                > ony Izraela - sprowokował go do użycia siły?
                >
                > Dlaczego Hamas, nie liczy się z narodem palestyńskim?

                A dlaczego walczylismy z niemieckim okupantem? Nie wiedzielismy, ze
                ma on ogromna przewage militarna? Nie spodziewalismy sie w odwecie
                lapanek i rozstrzeliwania?

                Trzeba bylo sie pogodzic z okupacja, i liczyc, ze faszysci dadza
                jakos zyc...


      • dziwka_z_zamilowania Would you like 29.12.08, 05:19
        to answer: How many people died during last days Hamas shooting/bombing?

    • asmall4 A Hamas kochają ?? ciekawe :) 28.12.08, 19:01
      "Gdzie są pacyfiści, obrońcy praw człowieka, gdy w Korei Pólnocnej zdążyło już
      umrzeć z głodu milion ludzi? Czemu pacyfiści nie protestują przeciwko budowie
      broni nuklearnej w Korei Północnej i dalszemu zbroejniu się Korei Płn. co jest
      bezpośrednią przyczyną klęski głodu w tym kraju?
      Gdzie byli pacyfiści, kiedy w styczniu 2003 roku francuska firma sprzedała
      Irakowi 20 ton środków chemicznych do napędu rakiet mogących przenosić głowice z
      bronią biologiczną i chemiczną?
      Czemu tak licznie nie protestują przeciwko irackiemu rządowi i wsparciu
      rosyjskich specjalistów, którzy zakłócają działanie "inteligentnych bomb", które
      przez to zamiast trafiać w cele militarne zbaczają i trafiają w cele cywilne?
      Czy protestujący przeciw wojnie Niemcy i Francuzi wiedzą, że to dzięki
      postawie ich przywódców (Chiraca i Schroedera) Irak mógł się bezkarnie zbroić i
      łamać prawa człowieka?
      Czemu tych kilkaset gołych kobiet, które protestowało w Sydney przeciwko
      wojnie w Iraku nie protestowało wcześniej przeciwko mordowaniu Kurdów przez
      reżim Saddama, przeciwko śmiercionośnej broni chemicznej dzięki której Saddam
      bezkarnie zagazował około pięciu tysięcy Kurdów, w tym kobiety i z niemowlakami
      na rękach?
      Dlaczego na tych "pochodach" pacyfistów nie postuluje się za odebraniem
      Irakowi broni masowego rażenia, za zdemontowaniem setek tysięcy min, którymi
      otoczył Saddam swój kraj, by uniemożliwić ucieczkę z Iraku prześladowanym
      obywatelom?
      Przykładów możnaby przytaczać wiele. Czemu tam gdzie łamie się prawa
      człowieka nikt nie protestuje, ludzie są mordowani, inwigilowani i upokarzani, o
      czym już wyżej pisałem?"

      :))
    • presentation1 ..Kto rozpetal II wojne swiatowa?.............. 28.12.08, 19:02
      Dzis nie ulega watpliwosci.Zydzi.Nie Dolas
      • mw-te Re: ..Kto rozpetal II wojne swiatowa?............ 28.12.08, 19:12
        presentation1 napisał:

        > Dzis nie ulega watpliwosci.Zydzi.Nie Dolas

        Dokładnie!!!! zabili straznika jak z Dachau uciekali...a mogli tylko czosnkiem
        obrzucic..ehh te jewreje wstretne.
        • bydlo_prof_wb AKCJA WISŁA 28.12.08, 19:31
          I to najlepiej oddaje poziom Twojego rozwoju umysłowego...
          __________

          Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
          (Zbigniew Herbert)
          • mw-te Re: AKCJA WISŁA 28.12.08, 20:56
            bydlo_prof_wb napisał:

            > I to najlepiej oddaje poziom Twojego rozwoju umysłowego...

            Dziekuje za docenienie mojego wysokiego poziomu :P czego nie da sie powiedziec o
            twoim pisdo zawszona .
      • juzek_sz Re: ..Kto rozpetal II wojne swiatowa?............ 28.12.08, 19:12
        Prosimy szybko o kaftan bezpieczeństwa dla presentation1. Sprawa
        bardzo pilna!
        • dziwka_z_zamilowania Re: ..Kto rozpetal II wojne swiatowa?............ 29.12.08, 05:30
          Drogi Roztropcze...

          Niekazdy cymbal brzmi jak powinien. Niekazdy baran meczy jak powinien.
      • presentation.1 Hitler,Gebels, itd. byli Żydami !? 28.12.08, 19:17
        dobre!
        • presentation.1 Stalin,Beria i cesarz Japonii,też byli Żydami ! 28.12.08, 19:18
          • presentation1 Re: Stalin,Beria i cesarz Japonii,też byli Żydami 28.12.08, 19:22
            Zmien nika.Nie podszywaj sie pod innych.Dzialasz jak esbek z PRLu.Nie wstyd ci?
            • maaac Re: Stalin,Beria i cesarz Japonii,też byli Żydami 28.12.08, 19:24
              Esbecy działali pod czyimiś nickami?? MegaROTFL!!!!!
              • presentation.1 troll presentation1,ujawnił jak pracował... 28.12.08, 19:36
                pieprzony SB-ek, kanalia!
    • obrotowy jakos te obrartusy nie protestowaly, 28.12.08, 19:03
      gdy bandyckie, islamskie badziewie z hamasu ostrzeliwalo rakietami
      Izrael.
      • presentation.1 Re: jakos te obrartusy nie protestowaly, 28.12.08, 19:21
        albo,gdy bandyci arabscy podkładają bomby w
        szkołach,sklepach,autobusach,samolotach , itd !!

        obrotowy napisał:

        > gdy bandyckie, islamskie badziewie z hamasu ostrzeliwalo rakietami
        > Izrael.
    • adam.2x Podwójna zbrodnicza moralność arabska 28.12.08, 19:10
      Kali broni swojej krowy. Gdy zbrodnicze organizacje terrorystyczne organizują ataki na Izrael i inne kraje cywilizowane, Arabi tańczą na ulicach, celebrują. Natomiast gdy przychodzi czas zapłaty za cały ten bandytyzm, organizują demonstracje na świecie rozpaczając jacy to są pokrzywdzeni. Kiedy EU wreszcie obudzi się i zdejmie tych bandydów z ulic.
    • derfflinger1918 Warci jedni drugich... 28.12.08, 19:12
      Ale jak ktoś jest debilem i nie chce przedłużenia rozejmu tylko prze do wojny o
      zasługuje tylko na solidne lanie, generalnie "łamie mi serce" fałszywy i obłudny
      płacz wszystkich lewicowych zakłamańców, i innych proarabskich "włazityłków"...
      Ogrodzić wysokim murem i czekać aż się wyrżną żydzi z arabami do ostatniego... a
      potem wysprzątać, wydezynfekować i zasadzić gaje oliwne ;>
      • presentation.1 kres bezkarności bandytów arabskich... 28.12.08, 19:16
        tysiące zamachów bombowych na całym świecie, to czyja to robota???
      • rijselman12.0 Re: Warci jedni drugich... 28.12.08, 19:23
        Niezly program...,ale nie zapominaj,ze islam jest,juz,religia
        dominujaca,ze Europa zachodnia ULEGA bardzo szybkiej
        araboislamizacji (kwestia ,najwyzej,50-u lat).To,ze jeden maly kraj
        ma jaja i pozwala sobie na pranie arabstwa...
        • czerwony.kapturek Re: Warci jedni drugich... 28.12.08, 19:45
          jaja, jaja... nie przesadzajmy,
          wpieprzyli się do kraju jak się zdawało, ze łatwo będzie załatwić Beduinów, a tu
          okazało się, ze nie tak prosto, teraz to wyboru nie maja nikt ich tam nie chce i
          wszyscy nienawidzą... tylko tam?
    • deepshitdiver Pytania do zorientowanych 28.12.08, 19:16
      Co takiego stało się, że izrael rozpętał tak wielką i krwawą
      operację wojskową? Ilu żydów zginęło od palestyńskich rakiet w ciągu
      ostanich powiedzmy 3 miesięcy? Co usprawiedliwia rzeź ponad 300
      palestyńczyków (a to pewnie dopiero początek)? Czy odpowiedź izraela
      można uznać za WPÓŁMIERNĄ do poniesionych szkód? Proszę o konkretne
      odpowiedzi ze strony "adwokatów" izraela.
      • derfflinger1918 Re: Pytania do zorientowanych 28.12.08, 19:18
        Odpowiedź jest prosta, hamas nie przedłużył rozejmu w zawiązku z powyższym
        Izrael powrócił do prowadzonych wcześniej operacji wojskowych i tyle... jego
        święte prawo.
      • mw-te Re: Pytania do zorientowanych 28.12.08, 19:22
        deepshitdiver napisał:

        Czy odpowiedź izraela
        > można uznać za WPÓŁMIERNĄ do poniesionych szkód? Proszę o konkretne
        > odpowiedzi ze strony "adwokatów" izraela.

        zdedcydowanie niewspołmierna... ja bym zrownał strefe gazy z ziemia :PPP
      • zigzaur Re: Pytania do zorientowanych 28.12.08, 20:04
        A jaka to niby "wielka operacja" ???

        Okręg Gazy to pasek 4 x 30 km. Nawet porządnych manewrów nie da tam się zrobić.
        To teren dla plutonu czołgów, kompanii piechoty i jednej eskadry lotnictwa.
    • corrina kraje arabskie maja w d..palestyne 28.12.08, 19:17
      to czemu niby zachodni swiat mialby sie o nich bic,w sumie cos w tym
      jest ze arabski swiat totalnie ignoruje palestynczykow,tylko my nie
      wiemy co,bo ze araby nie maja kregoslupa to wiadomo,prawie kazdy by
      sprzedal wlasna matke
      • czerwony.kapturek Re: kraje arabskie maja w d..palestyne 28.12.08, 19:28
        jak Bernie M. ?
    • asmodeus666 Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw... 28.12.08, 19:18
      A dlaczego te wielotysięczne tłumy nie protestują, kiedy palestyńscy bandyci
      (zwani pobłażliwie bojownikami) wysadzają w powietrze autobusy z izraelskimi
      dziećmi, albo podkładają bomby w miejscach, gdzie nie ma izraelskiej armii,
      tylko cywile? Hamas jest organizacją terrorystyczną i sam jest odpowiedzialny
      za przemoc i niewinne ofiary. Kto sieje wiatr, zbiera burzę, niestety.
    • presentation1 ..Palestyna .... 28.12.08, 19:20
      to walka na smierc i zycie.O swoj kraj.Palestyna to jak Polska.Kto przeciwny wolnosci Palestynczykow nie ma prawa wypowiadac sie o wolnosci ukraincow , Gruzinow czy Tybetanczykow.
      • natalie44 Re: ..Palestyna .... 28.12.08, 19:23
        niestety dziś każdy może mówić to, co chce i nie spotkają go za to żadne konsekwencje, czego dowodem są Twoje opinie.
      • indianski Re: ..Palestyna .... 28.12.08, 19:25
        i slazakow :)
      • styloplume Re: ..Palestyna .... 28.12.08, 19:33
        Święte słowa
        podobnie jak Izrael "stabilizuje" za pomocą F16 strefę gazy,
        Rosja "stabilizuje" Gruzję i Czeczenię
        a USA "stabilizują" Irak
        Dość hipokryzji i politycznej poprawności
        • indianski Re: ..Palestyna .... 28.12.08, 19:37
          kto mieczem wojuje od miecza ginie .
          tylko nie pisz ze palestynczycy to bezbronne dzieci i pacyfisci
          • presentation.1 Palestyna,kojarzy sie z mordetstwami niewinnych... 28.12.08, 19:40
            ludzi na całym świecie!tysiące zamachów terrorystów z Palestyny...
            • cham_z_warszawy a ty mnie kojarzysz sie z SB 28.12.08, 19:42
              presentation.1 napisał:

              > ludzi na całym świecie!tysiące zamachów terrorystów z Palestyny...

              maps.google.fr/maps?ll=43.099583,5.8908201&z=19&t=h&hl=fr
              ktora bryka twoja???
              • presentation.1 cham_z_warszawy..no,no..ślepy? 28.12.08, 19:49
                • cham_z_warszawy Re: cham_z_warszawy..no,no..ślepy? 28.12.08, 19:56
                  to nie do ciebie przyjacielu, to do esbeka "bez kropki":)))
      • cham_z_warszawy Osinski-eSBeku - poznajesz??? 28.12.08, 19:38
        maps.google.fr/maps?ll=43.099583,5.8908201&z=19&t=h&hl=fr
    • wojciech.mazur Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:21
      katolik_polski1 napisał: co chcesz uczynic???? moze naloty dywanowe pragniesz
      przywrocic jako "rozwiazanie" i tak niszczyc izrael????
      wiesz, ja uwazam za zbrodniarzy wojennych amerykanow bo... zamordowali jednej
      nocy cala moja rodzine!!!! tak!!!! zbombardowali drezno!!!!!
      ty zrobil bys tak samo. wojna nie jest ani biala ani czarna.
      popieprzona masz glowe przez politykierow.....

      > Moze by juz skonczyc z ta nazistowska
      > polityka Izraela !
      • marcin1122331 Cala Polska popiera Izrael. 28.12.08, 19:24

        • marcin1122331 Wyslac poslilki do Izraelajak w 68 roku. 28.12.08, 19:27
        • indianski Re: Cala Polska popiera Izrael. 28.12.08, 19:28
          a ty k" co rydzyk ? mow za siebie
    • extrafresh Kup kebaba! 28.12.08, 19:29
      • zigzaur Re: Kup kebaba! 28.12.08, 20:07
        Kupkę, baba?
    • boykotka niezłe aktorzyny 28.12.08, 19:29
      pamiętam w 2001r kiedy nie było wiadomo jeszcze kto zaatakował WTC
      jak pokazywali palestyńskie kobiety w ogromnej radości gdy
      ginęli "niewierni"
      A tym co im sprzyjają proponuję spakować plecaczek i kupić bilecik
      do Pakistanu.
      Szerokiej drogi
      • rijselman12.0 Re: niezłe aktorzyny 28.12.08, 19:31
        Badz laskawa wytlumaczyc to p-katolikowi,badz zachodnim
        eurosojuznikom...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka