katolik_polski1 28.12.08, 18:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
washner Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw... 28.12.08, 18:33 Teraz protestują. Najpierw niech przestana strzelać do żydków. Radykalnych z hamasów powinni ich własni pobratymcy powywieszac na suchych palmach. Wtedy może byłby pokój. Odpowiedz Link Zgłoś
czarek1 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 18:43 Katolik polski, ktory z prawdziwym katolizyzemm nie ma nic wspolnego pisze swoje kretynizmy na polecenie swojego guru z Torunia i nikt nie zwraca uwagi na te jego dyrdymaly, bo jest po prostu malym , glupim pociesznym czlowieczkiem. Ale dlazcego washner uzywa pogardliwego wyrazenia "zydkow". Wpierw Hamas i inni terrorysci nie daja Izraelowui zyc w spokoju a potem jecza,ze on sie broni. A ludzie niewinni gina, bo terrorysci chowaja sie miedzy nich, uzywaja, jako zywe tarcze. Jesli tak wam pzreszakdza istneinie panstwa Izrael, to moze niech Zydzi znow wroca do Polski i znow bedzie Dmowski i Koneczny i inni tego pokroju i Falanga i swiete oburzenie, ze "Zydzi nam nasza Polske niszcza" i tym podobne brednie. Wasza chora nienawisc nie ma granic, nienawidzicie, jak Zydzi sa w Polsce, nienawidzicie ich jak maja wlasne panstwo i jako Polakowi wstyd mi za takich jak wy. Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Nie słyszałem abyś protestował przeciw... 28.12.08, 19:16 określeniu "katole" kiedykolwiek, a jest ono bardzo często na forum używane. Trudno popierać używanie określenia "żydek" czy też "żydol", ale prawdą jest że "katol" jest używane nagminnie i jakoś obrońców w kolejce nie widzę. Myślę że jeszcze bardziej może Ci być wstyd za obrzucanie Polski błotem, pomawianie jej obywateli o antysemityzm, za antypolonizm i polonofobię wręcz ziejącą do nas z niektórych kół filosemickich z WJC na czele, za te oszczerstwa, za fałszowanie historii, no i wreszcie za to nieustające "pragnienie naszego dobra" w kwocie 65 mld. USD pod pozorem restytucji utraconego mienia. Gdzie wtedy jesteś "patrioto"? To o te "dyrdymały" wszak idzie... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Nie słyszałem abyś protestował przeciw... 28.12.08, 19:21 najbardziej rozśmieszyło mnie "pomawianie o antysemityzm".troska o to by nie oddawać zagrabionego też jest godna podziwu. Odpowiedz Link Zgłoś
czerwony.kapturek nie oddawać zagrabionego 28.12.08, 19:26 coś nas wiec łączy: Zachodni Brzeg i Strefa Gazy Odpowiedz Link Zgłoś
hugow Re: nie oddawać zagrabionego 28.12.08, 19:44 To chyba sedno - Plastelińczycy (nie mylic z Palestynczykami - bo ci byli pochodzenia greckiego) maja falszywe roszczenia do nie swoich ziem i jako zlodzieje nienawidza ograbionego. Ale to sie skonczy. Ponieważ tylko kilka tysieczne tlumy opłaconych (ja jako student zarabialem na korepetycjach ale przyglupawi koledzy - zera lubiace wypic - za pieniadze szli na demonstracje, 20 zl za dzien plus dowoz i plus jedzenie, w razie potrzeby spanie) szczekaczy protestuje - oznacza to ze bez mala 8 miliardow pozostalej spolecznosci globu popiera dzialania Izraela. Izrael jest ofiara - a Hamas jest katem. Zreszta Hamas jest kontynuatorka polityki wladcow osadzonych na tronach transjordanskich przez nazistowskich Niemcow. W strefie Gazy nie ma "niewinnych" ludzi i "niewinnych" dzieci - te ktore sa - to swiadomi terrorysci gotowi walczyc z Izraelem, i to Ty i ja za nich placimy - oplacamy im prad poprzez nasz udzial we wplatach do ONZ i UE - zamiast te pieniadze przeznaczyc na likwidowanie niezamierzonego glodu finansujemy terrorystow z dzichadu i hamasu. o islamie Odpowiedz Link Zgłoś
jakubowska100 ech, Izraelu, dlaczego? 28.12.08, 19:50 dlaczego, ziemio udręczona, uniosłaś się dumą i pogardą wobec innych narodów, dlaczego mordujesz niewinnych korzystając ze swej ogromnej siły, takiej jakiej chyba w historii nigdy nie miał nikt w tym regionie, dlaczego jesteś głuchy na wołania z krajów z całego świata, dlaczego, wyszedłszy z pogromu hitlerowskiego, wszedłeś sam na ścieżkę nacjonalizmu i zła? świat ci to zapamięta i już nigdy twoje imię nie będzie się dobrze kojarzyć. jesteś już ziemią przeklętą. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: ech, Izraelu, dlaczego? 28.12.08, 20:02 Niewinnych? Wiekszosc ofiatr to czlonkowie Hamas, ktory postawil sam siebie w stanie wojny z Izraelem. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwymaciejgr Re: ech, Izraelu, dlaczego? 29.12.08, 11:07 tylko jak by mi wzięli pół kraju i powiedzieli: teraz tam będą mieszkać <obojętnie kto> Hiszpanie, Niemcy, Portugalczycy, Słoweńcy to też sam bym poszedł walczyć przeciwko nim. Palestyńczykom się nie dziwię! Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Co takiego ??? 28.12.08, 19:55 "...osadzeni na tronach transjordańskich przez nazistowskich Niemców..." ??? To chyba pisał jakiś magister z toruńskiej uczelni, katedra grzybologii. Hitlerowskie Niemcy nigdy nie sięgnęły do tych ziem. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Co takiego ??? 28.12.08, 20:41 a słyszałeś o kontaktach Wielkiego Muftiego z Berlinem i jego wizytach w III Rzeszy? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Co takiego ??? 28.12.08, 20:58 Kontakty były, różne tam obiecanki też ale realnego wpływu Niemiec na świat arabski nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
justyna373 dlczego nikt nei protestowal preciw HAMASowi? 28.12.08, 23:40 preciez to HAMAS zerwal rozjm?! Odpowiedz Link Zgłoś
jakubowska100 a po co protestować przeciw Hamasowi, durna? 29.12.08, 01:19 to tak jakby protestować przeciw złu - to jest oczywiste! Protesty wobec Hamasu to oczywistość, Hamas jest potępiony w całym cywilizowanym świecie! To co trzeba zmienić to ogrom odpowiedzi do jakiej dał sobie prawo Izrael w imię 'uciszenia Hamasu'. Przy okazji wymordowania cywili, zniszczenia infrastruktury i po raz kolejny pokazania regionowi, kto w regionie rządzi. Odpowiedz Link Zgłoś
wujekzielarz Re: Co takiego ??? 28.12.08, 23:51 zigzaur napisał: "Kontakty były, różne tam obiecanki też ale realnego wpływu Niemiec na świat arabski nie było." Mylisz się Zigzaur, naziści mieli jak najbardziej realny wpływ na rozwój antysemityzmu na Bliskim Wschodzie. Alfred Rosenberg wielokrotnie kontaktował się z wielkim muftim. Fałszywki typu "Protokoły Mędrców Syjonu" albo artykuły ze Sturmera były masowo tłumaczone na arabski i kolportowane. Nazistowska propaganda została przyswojona przez arabskich szowinistów w niewyobrażalny sposób. Nie pamiętam dokładnie daty, ale zdaje się, że gdzieś do końca lat siedemdziesątych zdarzało się, że "Protokoły" były lekturą obowiązkową (jako autentyk) w egipskich i irańskich szkołach. Duże wrażenie robią też zdjęcia palestyńskiej gawrdii muftiego z rękami wyciągniętymi geście "pięć piw" Odpowiedz Link Zgłoś
wujekzielarz Naziści i terroryści 28.12.08, 23:53 A tutaj jeszcze wrzucam smaczek a propos nazistów i terrorystów. Oto urocze chłopaki z Hezbollahu www.eretzyisroel.org/~jkatz/hizbollahsalute.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Naziści i terroryści 29.12.08, 00:09 Działania niemieckich narodowych SOCJALISTÓW były nacelowane głównie na dywersję w brytyjskich posiadłościach kolonialnych a nie na tworzenie się antyżydowskich nastrojów. I z tego punktu widzenia patrząc, skuteczność była zerowa. Brytyjskie panowanie nad tymi terenami nie zostało zachwiane. Odpowiedz Link Zgłoś
wujekzielarz Re: Naziści i terroryści 29.12.08, 01:00 Racja, nie udało się wypchnąć Brytyjczyków, ale skutki nazistowskiej propagandy na Bliskim Wschodzie odczuwa się do dzisiaj. W kontekście Hamasu i ostatnich wydarzeń naprawdę nie ma znaczenia, czy udało się nazistom załatwić sprawę z Brytyjczykami czy nie. Udało im się natomiast skutecznie wpoić nowym uczniom zasady narodowego socjalizmu. Mam też pytanie: dlaczego piszesz z capslockiem "narodowych SOCJALISTÓW"? Czy piszesz również "DEMOKRACJA ludowa"? Odpowiedz Link Zgłoś
czarek1 Re: Nie słyszałem abyś protestował przeciw... 28.12.08, 19:30 Jsli uslyszalbym, czy pzreczytal slowo "katole" prostestowalbym tak samo. Bo nie uznaje obelg w ZADNYM kierunku. A Ty ulegles obludnej propagandzie JR Nowaka i jego bossa Rydzyka. Polska ma na swoim koncie wspaniale czyny ale niektorzy Polacy maja tez straszne zbrodnie na sumeiniu, jak Jedwabne, czy Kielce,z eby wymienic tylko te dwa najbardziej znane. Dlaczego nie mamy mowic o tym prawdy. Jesli chodzi o "polskie obozy koncentracyjne" sam osobiscie bralem udzial w pisemnych akcjach protestacyjnych przeciwko znieslawianiu Polski.Tylko, z eco innego jest szkalowanei tego typu, a zupelnie co innego pzryznawanei sie do czynow zlych tam, gzdei obe rzeczywiscie mialy miejsce. Rydzyk i jego ekipa oraz takie portale, jak oslawiona www.polonica.net chca wmowic Polakom,z e Zydzi sa winni wszytskeigo i ze Polska to kraj tylko bohaterow i emczennikow i ludzi szlachtnych. A parwda jest taka,z ejestesmy narodem, jak kazdy inny. mamy swoje peikne karty i mamy straszne. Tylko tego nei mozna stawiac na szali i wyrownywac bialnsu. Trzeba otwarcie mwoic o OBYDWU stronach medalu. Tylko wtedy uzyskamy wiarygodnosc na swiecie. Wiele postow w tym watku wskazuje na ciagle zywy w Polsce w pewnych kregach, chorobliwy, iczym nieuzasadniony antysemityzm.tak,z eto nei sa zadne falszywe oskarzenia. ja nei twierdze,z ePolska jest krajem antysemickim,tylko,ze wsrod Polakow jeszcze zachowalo sie wielu antysemitow Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Okazji było wystarczająco dużo... 28.12.08, 20:00 bo to słowo często się pojawia na forum. Sprawdziłem... Ani raz Ci nie przeszkadzało. Obłudną propagandę to stosuje J.T. Gross i jemu podobni poplecznicy w Polsce którym marzy się jak by najkorzystniej zdradzić własny naród i sprzedać państwo w aureoli żarliwego patriotyzmu który ma olśnić i oślepić wyborców. O Jedwabnym i Kielcach to jeszcze byś się musiał długo dokształcać aby mieć prawdziwy obraz tych zafałszowanych przez różnych "patriotów" dramatów. Mógłbym Ci tu parę lektur do postudiowania zaprezentować ale obawiam się że szkoda czasu i nie o prawdę historyczną tu idzie tylko o "prawdę która jest dobra dla żydów". Dobrze byłoby też sobie postudiować jak zachowali się żydzi wobec dramatu najazdu na Polskę z dwóch stron, szczególnie tych na ścianie wschodniej (Grodno i inne miejscowości), czy ich zaangażowanie w budowę komunizmu w powojennej Polsce. Żydzi zapewne nie są winni wszystkich nieszczęść Polski, wiele jednak wskazuje na ich nikczemny stosunek do tej swojej drugiej ojczyzny. Także i teraz. Znamy też wielu naszych prawdziwych przyjaciół wywodzących się z tego narodu. Na szczęście. Trudno jednak zaakceptować przemoc wobec Palestyńczyków uprawianą przez Izrael na sposób "pojętnych uczniów Hitlera". Do takiej oceny mamy po prostu prawo. Nazywanie tego "antysemityzmem" to grube nadużycie dodatkowo deprecjonujące i spychające to określenie na margines, szczególnie gdy się na to spojrzy przez pryzmat zalewającego świat antypolonizmu któremu mało kto się przeciwstawia. Jednym z nielicznych, w dodatku nadającym mu ton jest prof. J.R. Nowak. Używanie przez Ciebie określenia typu "boss Rydzyk" też świadczy kiepsko o Tobie i odbiera Ci wiarygodność. O tym powinieneś pamiętać jak też o tym że to właśnie tutaj do tego "Paradisus Judeorum" przez stulecia żydzi ciągnęli i nie przejmowali się specjalnie tym "polskim antysemityzmem". Głosowali nogami także w okresie międzywojennym uciekając tu z różnych innych "rajów europejskich"... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
czarek1 Re: Okazji było wystarczająco dużo... 28.12.08, 21:20 bydlo_prof_wb napisał: Obłudną propagandę to stosuje J.T. Gross i jemu podobni > poplecznicy w Polsce którym marzy się jak by najkorzystniej zdradzić własny > naród i sprzedać państwo w aureoli żarliwego patriotyzmu który ma olśnić i > oślepić wyborców. O Jedwabnym i Kielcach to jeszcze byś się musiał długo > dokształcać aby mieć prawdziwy obraz tych zafałszowanych przez różnych > "patriotów" dramatów. > w > budowę komunizmu w powojennej Polsce. Żydzi zapewne nie są winni wszystkich > nieszczęść Polski, wiele jednak wskazuje na ich nikczemny stosunek > (Zbigniew Herbert) Myslalem przez chwile, ze mam do czynienia z jakims uczciwym, niedoinformowanym. Ael poniewaz okazalo sie,ze jestes takim samym rydzykowym antysemita, chorym na nienawisc, nie ma sensu, zebym sie znizal do jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji. Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Paru normalnych nas jeszcze zostało... 28.12.08, 21:42 i nie wszyscy chcą w aureoli żarliwego patriotyzmu olśnić a właściwie oślepić innych zdradzając faktycznie swą ojczyznę. Posługujemy się też rozumem z czym nasi wrogowie mają duży kłopot. Pozdrawiam any way.. __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
alfzibi Re: Okazji było wystarczająco dużo... 28.12.08, 21:52 A ja myślałem prz\ez chwilę , że mam do czynienia z jakimś naiwniakiem, który na obronę swoich poglądów przedstawi choć jeden argument. Ale to wciąż to samo:"rydzykowy antysemita"," chory na nienawiść". Niezniżanie się do dyskusji jest podyktowane brakiem jakichkolwiek kontrargumentów. Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Pasują im tylko "uczciwi niedoinformowani"... 28.12.08, 22:02 no i naiwni jak oni sami... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
acer19 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 20:08 czarek1 napisał: > Katolik polski, ktory z prawdziwym katolizyzemm nie ma nic wspolnego pisze swoj > e > kretynizmy na polecenie swojego guru z Torunia i nikt nie zwraca uwagi na te > jego dyrdymaly, bo jest po prostu malym , glupim pociesznym czlowieczkiem. Ale > dlazcego washner uzywa pogardliwego wyrazenia "zydkow". Wpierw Hamas i inni > terrorysci nie daja Izraelowui zyc w spokoju a potem jecza,ze on sie broni. A > ludzie niewinni gina, bo terrorysci chowaja sie miedzy nich, uzywaja, jako zywe > tarcze. Jesli tak wam pzreszakdza istneinie panstwa Izrael, to moze niech Zydzi > znow wroca do Polski i znow bedzie Dmowski i Koneczny i inni tego pokroju i > Falanga i swiete oburzenie, ze "Zydzi nam nasza Polske niszcza" i tym podobne > brednie. Wasza chora nienawisc nie ma granic, nienawidzicie, jak Zydzi sa w > Polsce, nienawidzicie ich jak maja wlasne panstwo i jako Polakowi wstyd mi za > takich jak wy. Czarek czy rozumiesz co piszesz? Napisałes takie głupoty nie adekwatne do wypowiedzi ktora komentowałes Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald07 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 22:59 czarek1 napisał: > Wpierw Hamas i inni > terrorysci nie daja Izraelowui zyc w spokoju a potem jecza,ze on sie broni. A > ludzie niewinni gina, bo terrorysci chowaja sie miedzy nich, uzywaja, jako zywe > tarcze. Izraelczycy mają podobno najlepszą na świecie służbę wywiadowczą i siły specjalne, co niejednokrotnie już pokazywali. IMO gdyby tylko chcieli, mogliby likwidować terrorystów arabskich bardziej subtelnie i skutecznie. Łatwiej (bez jakichkolwiek strat po stronie Izraela) jest jednak dla nich wysyłać F16 i zabijać przy okazji niewinnych. Odpowiedz Link Zgłoś
perkal Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:46 na tych suchych palmach powinni zydzi powiesić syjonistów i dopiero może będzie pokój Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 18:37 czy też protestowali jak palestyńscy terroryści w dziesiatkach zamachów mordowali izraelskich cywili? obłuda i hipokryzja cechą polskiego katolika była,jest i będzie? Odpowiedz Link Zgłoś
czarek1 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 18:44 venus99 napisał: > czy też protestowali jak palestyńscy terroryści w dziesiatkach > zamachów mordowali izraelskich cywili? > obłuda i hipokryzja cechą polskiego katolika była,jest i będzie? Swieta prawda. Dobrze, ze na tym forum sa tez uczciwi i mYSLACY Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 18:56 Że tak powiem, III rzesza o polskich partyzantach również wyrażała się, że to są bandyci. Palestyńczycy mają prawo do obrony, a Izrael powinien uznać, że jest agresorem i okupantem. Odpowiedz Link Zgłoś
pacobuyo Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:36 styloplume napisał: > Palestyńczycy mają prawo do obrony, a Izrael powinien uznać, że jest > agresorem i okupantem. Izrael agresorem i okupantem? "Gdyby kózka nie skakała..." Izrael ma prawo a wręcz obowiązek przeciwstawić się arabskiej hordzie i bronić enklawy zachodniej kultury i cywilizacji w morzu barbarzyństwa spod znaku Islamu. Wszyscy powinnismy być mu za to wdzięczni, bo następnym krokiem tych dzikusów będzie Europa. Jeszcze tylko powinni poraz drugi wjechać do płd Libanu i zrobić porządek - raz na zawsze - z bandziorami z Hezbollahu, którzy skrytobójczo atakują Żydów. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:39 tak się dziwnie składa,że polscy partyzanci nie mordowali w przeciwieństwie do islamskich terrorystów kobiet i dzieci. Izrael zerwał rozejm?Izrael ostrzeliwał Gazę rakietami?trochę uczciwości i rozumu w głoszonych poglądach by się przydało. Odpowiedz Link Zgłoś
jankbh Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw... 28.12.08, 18:44 Ciekawe, dlaczego Bliski Wschód nie protestuje, gdy dzielni bojownicy Hamas, chowajac sie pod oslona ludnosci cywilnej, prowokuja wroga do ataku zbrojnego, gdy fundamentalisci urzadzaja pranie mózgów dzieci i wysylaja je do ataków samobójczych, gdy sasiednie panstwa arabskie bronia sie jak moga, by nie przyjac arabskich uchodzców z Palestyny, gdy demokratycznie wybrane wladze autonomii zamiast opiekowac sie spoleczenstwem pchaja naród w bezsensowna i z góry przegrana wojne z silniejszym przeciwnikiem? Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 [...] 28.12.08, 18:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 18:48 Czołgi przeciwko dziciom, jak 60 lat temu w Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 18:54 douglasmclloyd napisał: > Czołgi przeciwko dziciom, jak 60 lat temu w Warszawie. arabscy samobojcy obwieszeni trotylem wysadzajacy sie w autobusach,sklepach,restauracjach,domach weselnych... ciekawe..całkiem jak japonczycy kamikadze.:PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:10 mw-te napisał: > douglasmclloyd napisał: > > > Czołgi przeciwko dziciom, jak 60 lat temu w Warszawie. > > arabscy samobojcy obwieszeni trotylem wysadzajacy sie w > autobusach,sklepach,restauracjach,domach weselnych... ciekawe..całkiem jak > japonczycy kamikadze.:PPPP Mają z procy strzelać? Przecież czołgów nie mają. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:12 Nie maja czolgow, nie maja samolotow, nie maja NIC.Okupant jak Niemiec ma wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:15 presentation1 napisał: > Nie maja czolgow, nie maja samolotow, nie maja NIC.Okupant jak Niemiec ma wszys > tko. Otóż to, niech im Izrael da czołgi, samoloty, to i terrorystów nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:26 A nie lepiej ich namowic zeby nie ostrzeliwali Izraela? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:36 elucidator napisał: > A nie lepiej ich namowic zeby nie ostrzeliwali Izraela? Wspaniały pomysł, szkoda, że nas nikt nie namówił, żebyśmy z Niemcami nie walczyli, przecież porządek niemiecki był i komu to przeszkadzało? Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:45 mają własne terytorium,mają własną władzę jak nie będą atakowali Izraela to nikt nie będzie atakował Palestyny. porównanie sytuacji Izrael-Palestyna z okupacją Polski to już szczyt głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:49 venus99 napisał: > mają własne terytorium,mają własną władzę jak nie będą atakowali > Izraela to nikt nie będzie atakował Palestyny. > porównanie sytuacji Izrael-Palestyna z okupacją Polski to już szczyt > głupoty. Niby dlaczego? Izrael okupuje tereny palestyńskie. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:57 To raczej Arabowie okupują niegdyś chrześcijańskie wybrzeża Morza Śródziemnego: południowe i wschodnie. Arabowie jazda z powrotem na Półwysep Arabski. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:04 Ale Gaza, z ktorej Izrael jest ostrzeliwany, nie jest juz okupowana. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:06 elucidator napisał: > Ale Gaza, z ktorej Izrael jest ostrzeliwany, nie jest juz okupowana. Tak, nie jest okupowana, obecnie jest bombardowana. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator miedzynarodowe prawo po stronie Izraela 28.12.08, 20:01 Dokladnie. Gaza nie jest okupowana. Izrael oddal kilka lat temu kontrole nad cala Gaza autonomii palestynskiej. Hamas, ktory ma calkowita kontrole nad Gaza, nie moze wiec glosic ze walczy przeciwko okupacji, bo jej nie ma. Systematyczne ostrzeliwanie sasiedniego panstwa jest wedlug prawa miedzynarodowego aktem wojny, a prawo wojny przewiduje ze takie obiekty jak sztaby, instalacje wojskowe, funkcje kierownicze przeciwnika etc. sa legalnymi celami wojennymi. W odroznieniu od Hamasu, ktory wali na oslep i ma za cel cywilne miasta w poludniowym Izraelu, Izrael bombarduje cele zwiazane z Hamasem. Wiekszosc ofiar smiertelnych to wlasnie czlonkowie Hamasu, ktorzy z punktu widzenia prawa wojny sa legalnym celem, jako ze Hamas postawil sie w stanie wojny z Izraelem. Jest tez wiele ofiar cywilnych, to prawda, ale jest to tzw. "collateral damage", jako ze Izrael nie ma za cel bombardowania cywilnch obiektow. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: miedzynarodowe prawo po stronie Izraela 28.12.08, 20:04 elucidator napisał: > Dokladnie. Gaza nie jest okupowana. I nie o Gazę tu chodzi. Nie udawaj Greka. Chodzi o tereny okupowane przez Izrael. Odpowiedz Link Zgłoś
obrotowy Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 20:09 nie ma terenow takich . Izrael jest na swojej historycznej ziemi od 3000 lat nalezacej do zydow i nic nie okupuje Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 20:11 obrotowy napisał: > nie ma terenow takich . Izrael jest na swojej historycznej ziemi > od 3000 lat nalezacej do zydow i nic nie okupuje Trzy tysiące lat, to dlaczego całkiem niedawno 90% Żydów mieszkało w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 20:19 W Polsce nigdy nie mieszkalo 90% Zydow. Pomylily ci sie statystyki. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 20:27 elucidator napisał: > W Polsce nigdy nie mieszkalo 90% Zydow. Pomylily ci sie statystyki. Tak podawała kiedyś encyklopednia. Wikipedia podaje to: "Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, zamieszkiwało ją ponad 3 miliony Żydów, co stanowiło jedną z największych populacji na świecie." Dziwnym trafem nie mieszkali na ziemiach należących do nich od 3 tysięcy lat. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 22:27 Najwieksza tak, ale nigdy 90%. Odpowiedz Link Zgłoś
tlss Re: Izrael nic nie okupuje 28.12.08, 20:53 nie ma terenow takich . Izrael jest na swojej historycznej ziemi > od 3000 lat nalezacej do zydow i nic nie okupuje A co było przed tymi trzema tysiącami lat ? Mnie się wydaje że tam mieszkali przodkowie palestyńćzyków, którym wydarto tą ziemie. Bzdura na kołach. Najgorsze jest to że ci którzy zarali arabom ziemie, skazali ich na wegetację w slamsach robią z siebie ofiary - kiedy to taka sama strona konfliktu tylko dysponująca lepszym sprzętem i technologią do ataków terorystycznych vide niszczenie infrastruktury portowej i drogowej w Libanie w 2006 r. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: miedzynarodowe prawo po stronie Izraela 28.12.08, 20:09 Chodzi wlasnie o Gaze. To stamtad Hamas ostrzeliwuje Izrael i tam odbywaja sie izraelskie odwety. Bo przeciez nie na ksiezycu. Na ziemiach nadal okupowanych przez Izrael, tzw. terenach C, panuje spokoj. Odpowiedz Link Zgłoś
derfflinger1918 Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:16 Izrael to ostatnia zapora chroniąca Europę przed islamskim fundamentalizmem... i jako taki zasługuje na wsparcie niezależnie od używanych metod... Drżyjcie arabusy... "Rydwany" postawią was do pionu... :> Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:19 derfflinger1918 napisał: > Izrael to ostatnia zapora chroniąca Europę przed islamskim fundamentalizmem... Hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:17 douglasmclloyd napisał: > mw-te napisał: > > > douglasmclloyd napisał: > > > > > Czołgi przeciwko dziciom, jak 60 lat temu w Warszawie. > > > > arabscy samobojcy obwieszeni trotylem wysadzajacy sie w > > autobusach,sklepach,restauracjach,domach weselnych... ciekawe..całkiem ja > k > > japonczycy kamikadze.:PPPP > > Mają z procy strzelać? Przecież czołgów nie mają. > nawet podczas okupacji niemieckiej zadna partyzantka -obojetne czy akowska czy komusza nie mordowała cywilnej ludnosci niemieckiej..to robiła tylko armia czerwona i komuchy po 1945 w obozach koncentracyjnych dla niemców.Ale to zdaje sie doradcy radzieccy szkolili al fatach w latach 60 i 70... zaszczepili im swoje metody -stosowane w krajach byłego zsrr do dzisiaj. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:22 mw-te napisał: > nawet podczas okupacji niemieckiej zadna partyzantka -obojetne czy akowska czy > komusza nie mordowała cywilnej ludnosci niemieckiej.. Pewnie dlatego, że jej w Warszawie nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:28 Ale byla ludnosc niemiecka w innych miastach i jakos jej AK tez nie ruszala. Nie wysylala tez swoich bojownikow na tereny niemieckie i nie ostrzeliwala niemieckich cywilow. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:32 elucidator napisał: > Ale byla ludnosc niemiecka w innych miastach i jakos jej AK tez nie ruszala. Ni > e > wysylala tez swoich bojownikow na tereny niemieckie Po co? Przecież Niemcy byli na miejscu, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
jawol.pl Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:14 To nieprawda. Atakowano kawiarnie i restauracje gdzie przebywały m.in. osoby cywilne narodowości niemieckiej. Oczywiście ataki były skierowane na oficerów niemieckich, ale jak wrzucisz granat do pomieszczenia to cywile też zginą. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:21 Fakt, ale AK nigdy nie atakowalo cywilnych Niemcow jako glowny cel. Cele zawsze byly wojskowe. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:29 elucidator napisał: > Fakt, ale AK nigdy nie atakowalo cywilnych Niemcow jako glowny cel. Cele zawsze > byly wojskowe. Jak np. kawiarnia. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 22:29 Do ktorej glownie chodzili wojskowi Nemcy. To oni byli celem. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:25 Nie powinni w ogole strzelac, ani z procy ani rakietami. Wtedy Izrael nie mialby powodu aby na ten ogien odpowiadac. I nie mow mi prosze o jakiejs okupacji, bo Izrael opuscil Gaze calkowicie kilka lat temu i oddal ja pod kontrole autonomii palestynskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:38 elucidator napisał: > Nie powinni w ogole strzelac, ani z procy ani rakietami. Wtedy Izrael nie mialb > y > powodu aby na ten ogien odpowiadac. I nie mow mi prosze o jakiejs okupacji, bo > Izrael opuscil Gaze calkowicie kilka lat temu i oddal ja pod kontrole autonomii > palestynskiej. Niestety nie opuścił innych terenów okupowanych. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:01 Czy Arabowie opuścili terytoria przez siebie okupowane? Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:17 Opuscil. Zgodnie z umowa izraelska-palestynska tereny okupowane zostaly podzielone na na trzy kategorie: A, nad ktorymi calkowita kontrole przejela autonomia palestynska (praktycznie rzec biorac wszystkie wieksze miasta), ktore Izrael calkowicie opuscil; B gdzie wladza cywilna przeszla do rak palestynskich ale Izrael odpowiada za bhezpieczernswo; i C, ktore Izrael nadal okupuje (w wiekszosci niezamieszkale tereny albo tereny z malymi wioskami). Wszystko to odbylo sie zgodnie z izraelska-palestynska umowa, i Izrael wszystkie swoje zobowiazania w tej umowie wykonal. To ze Izrael nadal okupuje tereny C jest wiec zgodne z ta umowa. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:31 elucidator napisał: > Opuscil. Zgodnie z umowa izraelska-palestynska tereny okupowane zostaly > podzielone na na trzy kategorie: A, nad ktorymi calkowita kontrole przejela > autonomia palestynska (praktycznie rzec biorac wszystkie wieksze miasta), ktore > Izrael calkowicie opuscil; B gdzie wladza cywilna przeszla do rak palestynskich > ale Izrael odpowiada za bhezpieczernswo; i C, ktore Izrael nadal okupuje (w > wiekszosci niezamieszkale tereny albo tereny z malymi wioskami). Wszystko to > odbylo sie zgodnie z izraelska-palestynska umowa, i Izrael wszystkie swoje > zobowiazania w tej umowie wykonal. To ze Izrael nadal okupuje tereny C jest wie > c > zgodne z ta umowa. Tak? A co z nielegalnymi osiedlami wznoszonymi przez żydowskich osadników? Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 22:33 To inna para kaloszy. Nie to bowiem jest powodem konfliktu. A jak Palestynczycy mowia o okupacji to nie maja na mysli tych osiedli, lecz wlasnie Zachodni Brzeg i ...Gaze (niektorzy maja tez na mysli sam Izrael). A cala masa dobrodusznych i niedouczonych naiwniakow im wtoruje. Odpowiedz Link Zgłoś
thuram1 Re: Izraelski blitzkrieg 29.12.08, 06:21 elucidator napisał: > Opuscil. Zgodnie z umowa izraelska-palestynska tereny okupowane zostaly > podzielone na na trzy kategorie: A, nad ktorymi calkowita kontrole przejela > autonomia palestynska (praktycznie rzec biorac wszystkie wieksze miasta), ktore > Izrael calkowicie opuscil; B gdzie wladza cywilna przeszla do rak palestynskich > ale Izrael odpowiada za bhezpieczernswo; i C, ktore Izrael nadal okupuje (w > wiekszosci niezamieszkale tereny albo tereny z malymi wioskami). Wszystko to > odbylo sie zgodnie z izraelska-palestynska umowa, i Izrael wszystkie swoje > zobowiazania w tej umowie wykonal. To ze Izrael nadal okupuje tereny C jest wie > c > zgodne z ta umowa. > Jak dlugo bedziesz te bzdury powtarzal? Izrael wycofal wojska ze Strefy Gazy jednostronnie, nie na mocy zadnej umowy. Wycofal sie tworzac getto bez zadnych praw, wprowadzil blokade nawet na podstawowe dobra. Calosc zapakowana w ladne opakowanie PR-owe dla swiata, i trybia jacy oni wspanialomyslni. A propos anologii do IIWS, to tak jakby Niemcy wycofali sie z jednego miasta (np. Warszawa), otoczyli je wprowadzajac calkowita blokade, i oznajmili swiatu, ze zakonczyli agresje na Polske. I przy kazdej formie polskiego oporu bombardowali miasto, bo "Polacy nas atakuja, mimo ze sie wycofalismy).... A no i oczywiscie twierdziliby, ze oni nie atakuja cywilow, tylko bombarduja AK. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:42 palestyńczycy nie mogą żyć bez mordowania cywili?muszą to robić? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:50 venus99 napisał: > palestyńczycy nie mogą żyć bez mordowania cywili?muszą to robić? Taaak, a Żydzi mordują tylko żołnierzy palestyńskich i dlatego nie chcą do Gazy wpuścić dziennikarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 20:00 Czołgi ma Syria. Ale została oduczona zadzierania z Izraelem. Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:05 cholera...wyrosniete sa te dzieci...brodate takie,w mundurkach...a jakimi fajnymi zabaweczkami sie bawia... Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:14 rijselman12.0 napisał: > cholera...wyrosniete sa te dzieci...brodate takie,w mundurkach...a > jakimi fajnymi zabaweczkami sie bawia... Nie mów, wszystkie? Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:16 A ty te czołgi przez różowe okulary widzisz czy ślepia ci zapyziały?? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:24 sclavus napisał: > A ty te czołgi przez różowe okulary widzisz czy ślepia ci > zapyziały?? wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80277,6102111.html?i=1 Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.mazur Re: Izraelski blitzkrieg 28.12.08, 19:18 nie wiesz co piszesz!!!!!! dzieci sa "tam" uzywane jak tarcze przeciw izraelowi. jestes za mloda/dy by pamietac powstanie warszawskie i by pojac co dzieje sie na bliskim wschodzie chocby od 1968 roku!!! notak, pisanie w internecie jest "darmo"..... najpierw mysl i zbieraj informacje a potem pisz!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.mazur Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw... 28.12.08, 18:49 obluda jest protest w jego aktualnej postaci. jak bija zydow to dobrze???? a jak zydzi sie bronia to zle?????? najpierw trzeba zrozumiec do "tam" sie dzieje od dziesiecioleci a dopiero potem mozna zabierac glos!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:01 tak Izrael jest okupantem i agresorem od dziesiecioleci Dostał w dupe w libanie od hezbollahu, niczego go to nie nauczyło, teraz znowu wojne zaczyna Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:05 styloplume napisał: > Dostał w dupe w libanie od hezbollahu, niczego go to nie nauczyło, > teraz znowu wojne zaczyna ????? rotflllllll chyba z innego czasowymiaru piszesz... jak Israel dostał od hezbollah w Libanie to Japonia wygrała 2 wojne swiatowa....moze nie czytaj tyle sf . Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:08 dostal kochany nic mu czolgi merkava i f16 nie pomogly wojsko weszlo do libanu kraj obrocilo w ruine po czym zcaeli byc w zsadzkach wysadzani w powietrze i wycofali sie bez slowa od tego czasu trzymaja sie wsciekle psy z dala od libanu Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:10 A Libanu już nie ma.... ot "zwycięstwo". No chyba że się przyznasz, że Hezbollahowi Liban bogaty i spokojny jest nie na rękę? Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:11 jest liban i ma sie dobrze ten kraj dobrze sie rozwija gdy nikt z zewntrz tam czołgów nie wysyła Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:12 :) taaaaak, widze że wierzysz w świat alternatywny? Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:15 to ty żyjesz w jakimś alternatywnym świecie Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:20 W stosunku do twojego tak. Mój jest prawdziwy, a Twój istnieje tylko w Twojej wyobraźni. Nie martw się - w Polsce jest wielu takich co np wierzy w świat alternatywny w którym Ziobro to porządny człowiek. Nie jesteś więc sam, który wierzy w coś co nie istnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:21 interesujące Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:22 Tak. Pora byś się wybrał do specjalisty. Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:25 sam się wybierz :b Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:27 Po co? Bo Ty masz problemy z odróżnianiem swoich fantazji z realnym światem? Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:29 to ty masz i na siłę chcesz mnie wciągnąć w idiotyczną dyskusję Odpowiedz Link Zgłoś
pacobuyo Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:43 styloplume napisał: > jest liban i ma sie dobrze > ten kraj dobrze sie rozwija gdy nikt z zewntrz tam czołgów nie > wysyła Masz rację, Liban dobrze sie miał u boku Izraela, dopóki Arabscy barbarzyńcy w latach 80-tych nie wciągnęli tego kraju do wojny. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:08 Strzelają do Izraela (zabijając kobiety i dzieci) - słuszna walka narodowo wyzwoleńcza. Izreael w obronie strzela do Palestyńczyków (też zabijając kobiety i dzieci) - Izrael jest okupantem i agresorem. Grunt to mieć elastyczne sumienie i końskie okulary. Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:10 gdybys znal historie Polski a nie byl wyłacznie na payrollu żeby tu pr robic wiedizłbyś że Polacy wielokrotnie działali tak jak dzis hamas z powodu braku innych możliwości Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:11 styloplume napisał: Bo z okupantem walczy sie nawet proca. > gdybys znal historie Polski > a nie byl wyłacznie na payrollu żeby tu pr robic > wiedizłbyś że Polacy wielokrotnie działali tak jak dzis hamas > z powodu braku innych możliwości Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:18 Nie walczy się mordując dzieci okupanta. Trzeba być moralnie ponad zbrodniarzem. Hamas jest moralnie poniżej. Gdyby walczył tylko z wojskiem Izraela mogli by wzbudzić moją sympatię. Mordercy zabijający niewinnych cywilów nigdy tego nie osiągną. Wiem że ty Pres jesteś ideowym następcą AL'u i jego terrorystycznego zamachu na Caffe Club. Oficjalna Armia Podziemna - AK nie zniżała się do takich działań. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:15 Polacy NIGDY nie działali tak jak Hamas. Nigdy nie było zamachów na dzielnice mieszkalne w Niemczech w ramach "walki". ZAWSZE atakowano żołnierzy lub wybranych Niemców z wyrokami podziemnych sądów. Nie bluźnij. Bandytów i terrorystów nie porównuj do żołnierzy AK. Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:17 ołnierze AK i innych organizacji również szlachtowali cywili (patrz pacyfikacje niemców na zamojszczyznie i ukraińców o odwecie na wołyniu ) gdy uznali, że nie ma innej rady cel uświęca środki Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:21 Nie uświęca i nie szlachtowali. Naprawdę żyjesz w świecie alternatywnym. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:18 Polskie podziemie dzialalo inaczej niz myslisz.Kolaborant byl niszczony wraz z rodzina.Byly wyroki wydawane za kolaboracje.Ile bylo zamachow na okupanta?Dziesiatki tysiecy.Nie znasz wiec historii.Palestyna przezywa to samo co Polska w czasie II wojny swiatowej. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:22 Nie był Pres. Myli ci się coś ostro. Naprawde swoich fantazi nie powinnieneś tak jak kolega mylić z rzeczywistościa. Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:24 ei bądźcuie świętsi od papieża zresztą nie ma co dyskutować Ja sam znam opowwieść (od kolegui dziadka) o wrzuceniu kilkudziesięciu jeńców ukraińskich na wołyniu przez oddział AK do dołu z niegaszonym wapnem, więc przynajmniej jeden taki fakt miał miejsce :) B Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:26 A potem stanęli AKowcy wkoło dołów i zaintonowali hymn AK: "Niezłomny jest Związek Republik Radzieckich..." Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:30 mac zjeżdżaj koleżko Odpowiedz Link Zgłoś
calli Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 23:07 argumenty, pajacu, nie pobożne życzenia, bo robisz z siebie pośmiewisko Odpowiedz Link Zgłoś
szlomcio Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:22 Narod israelski ma prawo sie bronic przed bandytami w sandalkach. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.mazur Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 18:50 nie wiesz co piszesz antysemito!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw.. 28.12.08, 18:51 hiszpanie juz zapomnieli jak im al-khaida pociag wysadziła w powietrze? ...ale tradycje antyzydowskie sa w tymkraju dosc mocno usadowione wiec sie nie dziwie. ze protestuja diaspory muslimskie w europie??? nic dziwnego, dziwie sie kuwejtczykom wyzwolonym przez usa spod najazdu saddama -widac pamiec ludzka jest krotka. A co do Jordanii..to własnie w tym kraju sami jordanczycy wycieli w pien ponad 20 tys.palestynczyków we wrzesniu 1970 roku. Notabene po tej rzezi narodził sie "czarny wrzesień" jedna z najbardziej znanych organizacji terrorystycznych. To nie zydzi ani amerykanie wymordowali 20 tys palestynczyjków ale sami jordanczycy ktorzy mieli dosc panoszenia sie al fatach w ich kraju. Nieletnim dzieciom odrabywali rece "zebys nie wyrosł na feddaina"... jakos tego im swiat arabski nie wytyka!!! hipokryzja i zakłamanie. Libanczycy tez mieli dosc tego bydła palestynskiego i ich wyrzneli w ich obozach na terenie swojego kraju ..i co? ktos podkłada bomby libanczykom i strzela do nich z rakiet??? Odpowiedz Link Zgłoś
m651 Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:14 wiadomo łatwiej wysadzić autobus z cywilami niż zorganizować wywózkę śmieci z autonomii , lepiej sklecić rakiety w piwnicy niż budować samorząd ,dawniej Arafat teraz Hamas ciągną Palestynę na dno . Dawno mogli pokazać światu że potrafią być samodzielni i odpowiedzialni , może nie mają szczęścia do przywódców ??? wszak mieszkają tam zdolni i inteligentni ludzie.Pretensje mogą mieć tylko do Hamasu pod którego (demokratycznie wybranego) rządami z Palestyny zostaną tylko ruiny , a Izraelowi nie można odmówić riposty (i tak wykazał cierpliwość) codzienny (średnio codzienny) ostrzał Izraela spotkał się z bardzo zdecydowaną i celną odpowiedzią.Szkoda że nikt nie protestował gdy Hamas wyżynał się z Fatachem ,ale to już dopuszczalne jak Palestyńczyk zabija Palestyńczyka. Odpowiedz Link Zgłoś
polld74 Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 18:53 Czekam co w tej sprawie zamierza Barack Obama, czy nadal będzie popierał naziztowskie państwo Izrael, bez względu co ono wyprawia. Jeśli USA wycofa poparcie dla Izraela, albo przynajmniej nie będzie to poparcie w bezwarunkowe w każdej sytuacji to strefa Gazy uspokoi się szybko, a jeśli dalej będzie tak jak jest teraz, to czas, żeby wreszcie ruszyła się Europa najlepiej razem z Rosją i poparła militarnie Palestyńczyków i Liban. Dzisiaj z perspektywy lat widać, że utworzenie państwa Izrael w Palestynie było błędem, należało wykroić kawałek terytorium niemieckiego i tam stworzyć Izrael jeśli już musiał powstać. Hitler przewraca się ze śmiechu w grobie, spełniają się jego chore wizje. Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 18:56 polld74 napisał: to czas, żeby wreszcie ruszyła się Europa najlepiej razem z Rosją i poparła > militarnie Palestyńczyków i Liban. Zmień psychiatre... ten sie nie sprawdza. Jak nie pomagaja leki wspołczesnej terapii to powinien ci elektrowstrzasy zaaplikowac -chociaz nie wiem czy tez pomoga komus kto miał robiona lobotomie w dziecinstwie. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 [...] 28.12.08, 18:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:02 presentation1 napisał: Niech spiepszaja z Planety Ziemia i skolonizuja k > siezyc. lesiu...nastepnym razem zydzi tobie morde obija we francozie jak bedziesz dalej fikał i sie ciskał do ich ochroniarzy,...a teraz spadaj knajpe z muslimskich rzygów czyscic albo cie arab z tyry zwolni. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:04 Zeby mi morde obic t nie starczy kilku z Mossadu.A jezeli Zydzi maja ze mna inne plany, Legion da im jazzu.I tyle w temacie.Nie boje sie Mossadu.Nie boje sie nikogo. Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:08 presentation1 napisał: > Zeby mi morde obic t nie starczy kilku z Mossadu.A jezeli Zydzi maja ze mna inn > e plany, Legion da im jazzu.I tyle w temacie.Nie boje sie Mossadu.Nie boje sie > nikogo. dobrze lesiu dobrze... a teraz wez grzecznie te pastylki co ci doktor od głowki zapisał ,popij bozolem i idz spac. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:08 A tak dla swietego spokoju.Nienawidze arabow mieszkajacych chociazby we Francji.W moim miescie buduja meczet.Bedzie to najwieksza budowla w miescie.Przestrzegam cala Europe przed prawem tolerancji.Nie ma problemu gdy muzulmanie buduja w swoich krajach meczety.Problem gdy buduja w Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:09 presentation1 napisał: Problem gdy buduja w Europie. a jest ktos kogo ty lesiu lubisz ? poza swoim psem i wyimaginowana rodzina? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:10 Jednak to kraje chrzescijanskie(?) atakuja ich kraje.I tu jest problem. Odpowiedz Link Zgłoś
sturmpioniere Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 19:23 presentation1 napisał: > Zeby mi morde obic t nie starczy kilku z Mossadu.A jezeli Zydzi maja ze mna inn > e plany, Legion da im jazzu.I tyle w temacie.Nie boje sie Mossadu.Nie boje sie > nikogo. Nie boisz się nikogo? To ciekawe czemu spieprzyłeś do Francji, ubeku? Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: Rękę karaj, a nie miecz 28.12.08, 21:01 sturmpioniere napisał: > Nie boisz się nikogo? To ciekawe czemu spieprzyłeś do Francji, ubeku? bał sie ubek jebany ze go bedacw...ic pod cela :PPP to spierdzielił przed wymiarem sprawiedliwosci a teraz wielkiego polaka patriote katolika udaje szmata ubecka . Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Normalni ludzie............. 28.12.08, 18:54 maja dosc wojen.Dosc zydowskich zbrodni.To gorsze niz gestapo. Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: Normalni ludzie............. 28.12.08, 18:58 Masz racje...-muzulmanie to normalni ludzie? Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: Normalni ludzie............. 28.12.08, 18:59 presentation1 napisał: > maja dosc wojen.Dosc zydowskich zbrodni.To gorsze niz gestapo. zamknij ryj ubecka mendo i spadaj sracz czyscic Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Normalni ludzie............. 28.12.08, 19:12 "Żydowskie zbrodnie" - jak Izrael się broni to "popełnia zbrodnie". Powstanie w gettcie to też była pewnie "zydowska zbrodnia" bo nie dali się wyrżnąć bez słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
vvoitek Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw... 28.12.08, 18:58 Odbyle sie tez prostesty w Jerozolimie i w Tel Awiwie (gdzie protestowali sami Zydzi). Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:59 Weźmie się tych protestujących do wojska i skończą się protesty. Odpowiedz Link Zgłoś
adam.korybalski Trzeba było protestować kilka dni wcześniej ... 28.12.08, 18:59 ... przeciwko ostrzeliwaniu południowej części Izraela, przez Hamas, który jest winny rozpętania tego piekła. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:00 adam.korybalski napisał: Ostrzeliwanie pustyni.Jestes zydku chory.To nie sa tereny Zydow. > ... przeciwko ostrzeliwaniu południowej części Izraela, przez Hamas, który jest > winny rozpętania tego piekła. Odpowiedz Link Zgłoś
adam.korybalski Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:12 Nie jestem żydem, a te tereny należą do Izraela. Swoją drogą, parę dni wcześniej, czytając wiadomość na temat ostrzeliwania tych terenów przez Hamas, pomyślałem sobie że za parę dni, kiedy Izrael odpowie na te akty agresji, znowu będziemy karmieni zdjęciami zabitych palestyńskich dzieci i relacjami na temat "okrucieństwa Izraela". Jak myślisz ... Skoro ja wiedziałem że tak będzie, to czy ci Palestyńczycy mogli tego nie wiedzieć? A jeżeli to wiedzieli, to po co to zrobili? Po co znowu uczynili tarcze strzeleckie z własnego narodu i z własnych dzieci? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:18 adam.korybalski napisał: > Nie jestem żydem, a te tereny należą do Izraela. Dlaczego AK walczyło w należącej do Niemiec Warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:24 to moze teraz niemcy powinni ostrzelac slask ? Odpowiedz Link Zgłoś
adam.korybalski Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:28 Nie, to my powinniśmy zacząć się wysadzać w Litewskich autobusach żądając zwrotu Wileńszczyzny. Odpowiedz Link Zgłoś
rorio2 Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:39 adam.korybalski napisał: > Nie, to my powinniśmy zacząć się wysadzać w Litewskich autobusach żądając zwrot > u Wileńszczyzny. Bredzisz człowieku. To zupełnie inna sytuacja. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:42 adam.korybalski napisał: > Nie, to my powinniśmy zacząć się wysadzać w Litewskich autobusach żądając zwrot > u Wileńszczyzny. Pies srał wileńszczyznę. Prowadź wodzu na Kijów! :) Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:34 indianski napisał: > to moze teraz niemcy powinni ostrzelac slask ? O, a od kiedy Śląsk okupujemy? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:57 Niemcy nigdy nikogo już nie ostrzelają. Odpowiedz Link Zgłoś
rorio2 Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:38 Tak? A jaki to tytuł ma Izrael do tych terenów? Rozumiem Palestyńczyków. Prawda jest taka, że to Izrael ściągnął nam na kark terrorystów, którym zresztą trudno jest się dziwić. Czy zabijanie dzieci nie jest okrucieństwem? Do cholery! Dziecko to dziecko: polskie, żydowskie, palestyńskie, chińskie! Piszesz jak nazista. Okrucieństwo to okrucieństwo, nie ma znaczenia przeciwko komu jest skierowane. Odpowiedz Link Zgłoś
adam.korybalski Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 28.12.08, 19:51 > Czy zabijanie dzieci nie jest okrucieństwem? Do cholery! Dziecko > to dziecko:polskie, żydowskie, palestyńskie, chińskie! Piszesz jak > nazista. Okrucieństwo to okrucieństwo, nie ma znaczenia przeciwko > komu jest skierowane. Podpisuje się pod tym co napisałeś, bo uważam podobnie. Powiedz mi tylko dlaczego Hamas - wiedząc zapewne jaka będzie odpowiedź ze strony Izraela - sprowokował go do użycia siły? Dlaczego Hamas, nie liczy się z narodem palestyńskim? Odpowiedz Link Zgłoś
thuram1 Re: Trzeba było protestować kilka dni wcześniej . 29.12.08, 06:40 adam.korybalski napisał: > > Czy zabijanie dzieci nie jest okrucieństwem? Do cholery! Dziecko > > to dziecko:polskie, żydowskie, palestyńskie, chińskie! Piszesz jak > > nazista. Okrucieństwo to okrucieństwo, nie ma znaczenia przeciwko > komu je > st skierowane. > > Podpisuje się pod tym co napisałeś, bo uważam podobnie. > > Powiedz mi tylko dlaczego Hamas - wiedząc zapewne jaka będzie odpowiedź ze str > ony Izraela - sprowokował go do użycia siły? > > Dlaczego Hamas, nie liczy się z narodem palestyńskim? A dlaczego walczylismy z niemieckim okupantem? Nie wiedzielismy, ze ma on ogromna przewage militarna? Nie spodziewalismy sie w odwecie lapanek i rozstrzeliwania? Trzeba bylo sie pogodzic z okupacja, i liczyc, ze faszysci dadza jakos zyc... Odpowiedz Link Zgłoś
dziwka_z_zamilowania Would you like 29.12.08, 05:19 to answer: How many people died during last days Hamas shooting/bombing? Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 A Hamas kochają ?? ciekawe :) 28.12.08, 19:01 "Gdzie są pacyfiści, obrońcy praw człowieka, gdy w Korei Pólnocnej zdążyło już umrzeć z głodu milion ludzi? Czemu pacyfiści nie protestują przeciwko budowie broni nuklearnej w Korei Północnej i dalszemu zbroejniu się Korei Płn. co jest bezpośrednią przyczyną klęski głodu w tym kraju? Gdzie byli pacyfiści, kiedy w styczniu 2003 roku francuska firma sprzedała Irakowi 20 ton środków chemicznych do napędu rakiet mogących przenosić głowice z bronią biologiczną i chemiczną? Czemu tak licznie nie protestują przeciwko irackiemu rządowi i wsparciu rosyjskich specjalistów, którzy zakłócają działanie "inteligentnych bomb", które przez to zamiast trafiać w cele militarne zbaczają i trafiają w cele cywilne? Czy protestujący przeciw wojnie Niemcy i Francuzi wiedzą, że to dzięki postawie ich przywódców (Chiraca i Schroedera) Irak mógł się bezkarnie zbroić i łamać prawa człowieka? Czemu tych kilkaset gołych kobiet, które protestowało w Sydney przeciwko wojnie w Iraku nie protestowało wcześniej przeciwko mordowaniu Kurdów przez reżim Saddama, przeciwko śmiercionośnej broni chemicznej dzięki której Saddam bezkarnie zagazował około pięciu tysięcy Kurdów, w tym kobiety i z niemowlakami na rękach? Dlaczego na tych "pochodach" pacyfistów nie postuluje się za odebraniem Irakowi broni masowego rażenia, za zdemontowaniem setek tysięcy min, którymi otoczył Saddam swój kraj, by uniemożliwić ucieczkę z Iraku prześladowanym obywatelom? Przykładów możnaby przytaczać wiele. Czemu tam gdzie łamie się prawa człowieka nikt nie protestuje, ludzie są mordowani, inwigilowani i upokarzani, o czym już wyżej pisałem?" :)) Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Kto rozpetal II wojne swiatowa?.............. 28.12.08, 19:02 Dzis nie ulega watpliwosci.Zydzi.Nie Dolas Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: ..Kto rozpetal II wojne swiatowa?............ 28.12.08, 19:12 presentation1 napisał: > Dzis nie ulega watpliwosci.Zydzi.Nie Dolas Dokładnie!!!! zabili straznika jak z Dachau uciekali...a mogli tylko czosnkiem obrzucic..ehh te jewreje wstretne. Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb AKCJA WISŁA 28.12.08, 19:31 I to najlepiej oddaje poziom Twojego rozwoju umysłowego... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: AKCJA WISŁA 28.12.08, 20:56 bydlo_prof_wb napisał: > I to najlepiej oddaje poziom Twojego rozwoju umysłowego... Dziekuje za docenienie mojego wysokiego poziomu :P czego nie da sie powiedziec o twoim pisdo zawszona . Odpowiedz Link Zgłoś
juzek_sz Re: ..Kto rozpetal II wojne swiatowa?............ 28.12.08, 19:12 Prosimy szybko o kaftan bezpieczeństwa dla presentation1. Sprawa bardzo pilna! Odpowiedz Link Zgłoś
dziwka_z_zamilowania Re: ..Kto rozpetal II wojne swiatowa?............ 29.12.08, 05:30 Drogi Roztropcze... Niekazdy cymbal brzmi jak powinien. Niekazdy baran meczy jak powinien. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Stalin,Beria i cesarz Japonii,też byli Żydami 28.12.08, 19:22 Zmien nika.Nie podszywaj sie pod innych.Dzialasz jak esbek z PRLu.Nie wstyd ci? Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Stalin,Beria i cesarz Japonii,też byli Żydami 28.12.08, 19:24 Esbecy działali pod czyimiś nickami?? MegaROTFL!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation.1 troll presentation1,ujawnił jak pracował... 28.12.08, 19:36 pieprzony SB-ek, kanalia! Odpowiedz Link Zgłoś
obrotowy jakos te obrartusy nie protestowaly, 28.12.08, 19:03 gdy bandyckie, islamskie badziewie z hamasu ostrzeliwalo rakietami Izrael. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation.1 Re: jakos te obrartusy nie protestowaly, 28.12.08, 19:21 albo,gdy bandyci arabscy podkładają bomby w szkołach,sklepach,autobusach,samolotach , itd !! obrotowy napisał: > gdy bandyckie, islamskie badziewie z hamasu ostrzeliwalo rakietami > Izrael. Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Podwójna zbrodnicza moralność arabska 28.12.08, 19:10 Kali broni swojej krowy. Gdy zbrodnicze organizacje terrorystyczne organizują ataki na Izrael i inne kraje cywilizowane, Arabi tańczą na ulicach, celebrują. Natomiast gdy przychodzi czas zapłaty za cały ten bandytyzm, organizują demonstracje na świecie rozpaczając jacy to są pokrzywdzeni. Kiedy EU wreszcie obudzi się i zdejmie tych bandydów z ulic. Odpowiedz Link Zgłoś
derfflinger1918 Warci jedni drugich... 28.12.08, 19:12 Ale jak ktoś jest debilem i nie chce przedłużenia rozejmu tylko prze do wojny o zasługuje tylko na solidne lanie, generalnie "łamie mi serce" fałszywy i obłudny płacz wszystkich lewicowych zakłamańców, i innych proarabskich "włazityłków"... Ogrodzić wysokim murem i czekać aż się wyrżną żydzi z arabami do ostatniego... a potem wysprzątać, wydezynfekować i zasadzić gaje oliwne ;> Odpowiedz Link Zgłoś
presentation.1 kres bezkarności bandytów arabskich... 28.12.08, 19:16 tysiące zamachów bombowych na całym świecie, to czyja to robota??? Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: Warci jedni drugich... 28.12.08, 19:23 Niezly program...,ale nie zapominaj,ze islam jest,juz,religia dominujaca,ze Europa zachodnia ULEGA bardzo szybkiej araboislamizacji (kwestia ,najwyzej,50-u lat).To,ze jeden maly kraj ma jaja i pozwala sobie na pranie arabstwa... Odpowiedz Link Zgłoś
czerwony.kapturek Re: Warci jedni drugich... 28.12.08, 19:45 jaja, jaja... nie przesadzajmy, wpieprzyli się do kraju jak się zdawało, ze łatwo będzie załatwić Beduinów, a tu okazało się, ze nie tak prosto, teraz to wyboru nie maja nikt ich tam nie chce i wszyscy nienawidzą... tylko tam? Odpowiedz Link Zgłoś
deepshitdiver Pytania do zorientowanych 28.12.08, 19:16 Co takiego stało się, że izrael rozpętał tak wielką i krwawą operację wojskową? Ilu żydów zginęło od palestyńskich rakiet w ciągu ostanich powiedzmy 3 miesięcy? Co usprawiedliwia rzeź ponad 300 palestyńczyków (a to pewnie dopiero początek)? Czy odpowiedź izraela można uznać za WPÓŁMIERNĄ do poniesionych szkód? Proszę o konkretne odpowiedzi ze strony "adwokatów" izraela. Odpowiedz Link Zgłoś
derfflinger1918 Re: Pytania do zorientowanych 28.12.08, 19:18 Odpowiedź jest prosta, hamas nie przedłużył rozejmu w zawiązku z powyższym Izrael powrócił do prowadzonych wcześniej operacji wojskowych i tyle... jego święte prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
mw-te Re: Pytania do zorientowanych 28.12.08, 19:22 deepshitdiver napisał: Czy odpowiedź izraela > można uznać za WPÓŁMIERNĄ do poniesionych szkód? Proszę o konkretne > odpowiedzi ze strony "adwokatów" izraela. zdedcydowanie niewspołmierna... ja bym zrownał strefe gazy z ziemia :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Pytania do zorientowanych 28.12.08, 20:04 A jaka to niby "wielka operacja" ??? Okręg Gazy to pasek 4 x 30 km. Nawet porządnych manewrów nie da tam się zrobić. To teren dla plutonu czołgów, kompanii piechoty i jednej eskadry lotnictwa. Odpowiedz Link Zgłoś
corrina kraje arabskie maja w d..palestyne 28.12.08, 19:17 to czemu niby zachodni swiat mialby sie o nich bic,w sumie cos w tym jest ze arabski swiat totalnie ignoruje palestynczykow,tylko my nie wiemy co,bo ze araby nie maja kregoslupa to wiadomo,prawie kazdy by sprzedal wlasna matke Odpowiedz Link Zgłoś
czerwony.kapturek Re: kraje arabskie maja w d..palestyne 28.12.08, 19:28 jak Bernie M. ? Odpowiedz Link Zgłoś
asmodeus666 Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofensyw... 28.12.08, 19:18 A dlaczego te wielotysięczne tłumy nie protestują, kiedy palestyńscy bandyci (zwani pobłażliwie bojownikami) wysadzają w powietrze autobusy z izraelskimi dziećmi, albo podkładają bomby w miejscach, gdzie nie ma izraelskiej armii, tylko cywile? Hamas jest organizacją terrorystyczną i sam jest odpowiedzialny za przemoc i niewinne ofiary. Kto sieje wiatr, zbiera burzę, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Palestyna .... 28.12.08, 19:20 to walka na smierc i zycie.O swoj kraj.Palestyna to jak Polska.Kto przeciwny wolnosci Palestynczykow nie ma prawa wypowiadac sie o wolnosci ukraincow , Gruzinow czy Tybetanczykow. Odpowiedz Link Zgłoś
natalie44 Re: ..Palestyna .... 28.12.08, 19:23 niestety dziś każdy może mówić to, co chce i nie spotkają go za to żadne konsekwencje, czego dowodem są Twoje opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
styloplume Re: ..Palestyna .... 28.12.08, 19:33 Święte słowa podobnie jak Izrael "stabilizuje" za pomocą F16 strefę gazy, Rosja "stabilizuje" Gruzję i Czeczenię a USA "stabilizują" Irak Dość hipokryzji i politycznej poprawności Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: ..Palestyna .... 28.12.08, 19:37 kto mieczem wojuje od miecza ginie . tylko nie pisz ze palestynczycy to bezbronne dzieci i pacyfisci Odpowiedz Link Zgłoś
presentation.1 Palestyna,kojarzy sie z mordetstwami niewinnych... 28.12.08, 19:40 ludzi na całym świecie!tysiące zamachów terrorystów z Palestyny... Odpowiedz Link Zgłoś
cham_z_warszawy a ty mnie kojarzysz sie z SB 28.12.08, 19:42 presentation.1 napisał: > ludzi na całym świecie!tysiące zamachów terrorystów z Palestyny... maps.google.fr/maps?ll=43.099583,5.8908201&z=19&t=h&hl=fr ktora bryka twoja??? Odpowiedz Link Zgłoś
cham_z_warszawy Re: cham_z_warszawy..no,no..ślepy? 28.12.08, 19:56 to nie do ciebie przyjacielu, to do esbeka "bez kropki":))) Odpowiedz Link Zgłoś
cham_z_warszawy Osinski-eSBeku - poznajesz??? 28.12.08, 19:38 maps.google.fr/maps?ll=43.099583,5.8908201&z=19&t=h&hl=fr Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.mazur Re: Wielotysięczne tłumy protestują przeciw ofens 28.12.08, 19:21 katolik_polski1 napisał: co chcesz uczynic???? moze naloty dywanowe pragniesz przywrocic jako "rozwiazanie" i tak niszczyc izrael???? wiesz, ja uwazam za zbrodniarzy wojennych amerykanow bo... zamordowali jednej nocy cala moja rodzine!!!! tak!!!! zbombardowali drezno!!!!! ty zrobil bys tak samo. wojna nie jest ani biala ani czarna. popieprzona masz glowe przez politykierow..... > Moze by juz skonczyc z ta nazistowska > polityka Izraela ! Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Cala Polska popiera Izrael. 28.12.08, 19:28 a ty k" co rydzyk ? mow za siebie Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka niezłe aktorzyny 28.12.08, 19:29 pamiętam w 2001r kiedy nie było wiadomo jeszcze kto zaatakował WTC jak pokazywali palestyńskie kobiety w ogromnej radości gdy ginęli "niewierni" A tym co im sprzyjają proponuję spakować plecaczek i kupić bilecik do Pakistanu. Szerokiej drogi Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: niezłe aktorzyny 28.12.08, 19:31 Badz laskawa wytlumaczyc to p-katolikowi,badz zachodnim eurosojuznikom... Odpowiedz Link Zgłoś