gl1974 Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 00:17 Taka wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
inhaler Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 01:43 Okropne...wycierpiała sie biedactwo i taki koniec...z drugiej strony jak wyglądałoby jej życie? Bez stóp, dłoni i częścią żołądka jeszcze można funkcjonować ale bez nerek? Dla mnie śmierć byłaby wyzwoleniem... Odpowiedz Link Zgłoś
belzebub666666 Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 08:48 Ku..... jakie to życie jest pojebane, miała jeszcze przed sobą całe życie. Taka śliczna dziewczyna, kariera, sława, wszystko prysło w jednym momencie. Szkoda dziewczyny. Odpowiedz Link Zgłoś
chrischerry Re: Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 09:55 Może właśnie jest to znak dla takich jak ty, że twoje życie w istocie nie należy ostatecznie do ciebie. Jesteś jak dmuchawiec na wietrze. Odpowiedz Link Zgłoś
lambarene Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 11:04 W Polsce natychmiast oskarżono by leczacych Marianę lekarzy! To takie nośne,malo ryzykowne..a i sprzedaż gazet zwiększa! Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 niesamowite 26.01.09, 16:22 obcieli jej tylko rece, nogi, wycieli polowe wnetrznosci, a ta zmarla... Odpowiedz Link Zgłoś