Dodaj do ulubionych

Brazylijska modelka zmarła po amputacji

    • gl1974 Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 00:17
      Taka wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
    • inhaler Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 01:43
      Okropne...wycierpiała sie biedactwo i taki koniec...z drugiej strony
      jak wyglądałoby jej życie? Bez stóp, dłoni i częścią żołądka jeszcze
      można funkcjonować ale bez nerek?
      Dla mnie śmierć byłaby wyzwoleniem...
    • katoprzyglup Dzisiaj jestes, jutro cie nie ma 25.01.09, 03:32
      ale *ujowizna
    • shamian Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 08:46
      Jakiś horror!
    • belzebub666666 Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 08:48
      Ku..... jakie to życie jest pojebane, miała jeszcze przed sobą całe życie. Taka śliczna dziewczyna, kariera, sława, wszystko prysło w jednym momencie. Szkoda dziewczyny.
      • chrischerry Re: Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 09:55
        Może właśnie jest to znak dla takich jak ty, że twoje życie w istocie nie należy ostatecznie do ciebie. Jesteś jak dmuchawiec na wietrze.
    • lambarene Brazylijska modelka zmarła po amputacji 25.01.09, 11:04
      W Polsce natychmiast oskarżono by leczacych Marianę lekarzy!
      To takie nośne,malo ryzykowne..a i sprzedaż gazet zwiększa!
    • zg13 niesamowite 26.01.09, 16:22
      obcieli jej tylko rece, nogi, wycieli polowe wnetrznosci, a ta zmarla...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka