goniek45
02.07.07, 19:40
Panie Doktorze już wczesniej pisałam. Moja córka 16 m-c miała co rano bulgoty w brzuszku oraz wymiotowała. Byłam z nią w szpitalu i się okazało że ma zapalenie przełyku 1 stopnia ( ulewała do 9) ale przy okazji zrobiono jej podstawowe testy alergiczne płatkowe ,,Patch''. Po ściągnięciu testów z plecków wyszło iż ma uczulenie na białko mleka krowiego oraz na zboże i pszenicę. Proszę mi powiedzieć czy jesli do tej pory dziecko nie miało żadnych problemów skórnych ani innych czy mogę podawać jej przetwory mleczne i z glutenem czy tez wg testów wstrzymać się z tymi pokarmami i czy zapalenie przełyku mogło byc spowodowane tymi pokarmami. Obecnie jest na diecie, dotaje Losec codziennie rano.Po jakim czasie zapalenie przełyku powinno ustąpić gdyż dziecko jeszcze ma odruchy wymiotne rano?