Dodaj do ulubionych

trzeci migdał

30.08.07, 17:01
witam. mój pięcioletni syn ma na 15 października zaplanowany zabieg
przycięcia trzeciego migdała. ma miec znieczulenie ogólne. chciałam
zapytać czy jest to zabieg bezpieczny, jak długo dziecko będzie w
szpitalu i czy ewentualne przeziębienie jest przeszkodą. dodam że
syn często choruje i boję się żeby nie było to przeszodą w wykonaniu
zabiegu. syn ma miec zabieg w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu.
pozdrawiam. Alicja
Obserwuj wątek
    • mamciak1 Re: trzeci migdał 30.08.07, 20:43
      panie doktorze, proszę o odp. martwię się tym a lekarz w szpitalu
      powiedzia tyko "wszystko będzie dobrze" i poszed do "swoich spraw" :
      (((
    • mikolaj_danko Re: trzeci migdał 01.09.07, 20:54
      Jeżeli dziecko będzie przeziębione, to prawdopodobnie zabieg zostanie przełożony. Zabieg jak i znieczulenie ogólne zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, jednak takich zabiegów wykonuje się bardzo dużo, powikłania są rzadkością.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka