agula781 22.10.07, 13:05 witam,lekarz zalecił synowi 3,5 kurację uodparniającą bronchovaxom, nic nie powiedział ze należy przyjmowac na czczo, i dzisiaj sie o tym dowiedziałam, czy to ma znaczenie kiedy się go przyjmuje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mikolaj_danko Re: bronchovaxom 24.10.07, 14:11 Preparat ten powinno się przyjmować na czczo. Odpowiedz Link Zgłoś