Dodaj do ulubionych

bronchovaxom

22.10.07, 13:05
witam,lekarz zalecił synowi 3,5 kurację uodparniającą bronchovaxom, nic nie
powiedział ze należy przyjmowac na czczo, i dzisiaj sie o tym dowiedziałam,
czy to ma znaczenie kiedy się go przyjmuje?
Obserwuj wątek
    • mikolaj_danko Re: bronchovaxom 24.10.07, 14:11
      Preparat ten powinno się przyjmować na czczo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka