malazuzia
02.04.08, 12:37
Dzień dobry,
Być może moje pytanie nie powinno być skierowne do Pana doktora, ale
mam nadzieję, że będzie Pan doktor w stanie mi pomóc.
Czy w organiźmie dziewczynki, która lada moment zacznie 7 latek mogą
już zachodzić jakieś zmiany hormonolne, które mogą mieć wpływ na złe
zachowanie dziecka?
Osobiście znam dziewczynki ( bliźniaczki ), które w wieku 9 lat już
miesiączkowały. A od początku roku zachowanie naszej małej bardzo,
ale to bardzo się zmieniło na gorsze.
Pozdrawiam i pozostaję z wyrazami szacunku