13.06.08, 18:59
mojego synka coś ugryzło bo ma bąbla. nie powinien to być kleszcz bo nic nie
znalazłam w tym miejscu ale pediatra powiedział że mam uważać i sprawdzać czy
nie ma czerwonych plam.
proszę mi powiedzieć jakie są objawy boleriozy? czy te plamy są jakieś
charakterystyczne czy to przypomina rumień, czy zawsze są,po jakim czasie
zanika, czy koniecznie musi być temperatura? to ugryzienie ma już od 3dni czy
jeżeli dotychczas nic się nie działo to znaczy że jest ok. do kiedy mam czekać
na te czerwone plamy?
Obserwuj wątek
    • gosia_73 Re: bolerioza 13.06.08, 19:19
      Ugryzienie kleszcza (kiedy sam kleszcz odpada) wygląda tak:
      czerwony środek, potem biała obwódka i później znowu czerwony obrzęk dookoła.
    • smolkowicz_a Re: bolerioza 13.06.08, 20:48
      Ta choroba to borelioza, przestawiłaś litery i pewnie dlatego nic
      nie znalazłaś na necie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka