5emma
13.06.08, 18:59
mojego synka coś ugryzło bo ma bąbla. nie powinien to być kleszcz bo nic nie
znalazłam w tym miejscu ale pediatra powiedział że mam uważać i sprawdzać czy
nie ma czerwonych plam.
proszę mi powiedzieć jakie są objawy boleriozy? czy te plamy są jakieś
charakterystyczne czy to przypomina rumień, czy zawsze są,po jakim czasie
zanika, czy koniecznie musi być temperatura? to ugryzienie ma już od 3dni czy
jeżeli dotychczas nic się nie działo to znaczy że jest ok. do kiedy mam czekać
na te czerwone plamy?