sylwcia77
11.08.08, 17:55
Szanowny Panie Doktorze,
Urodziłam zdrową córeczkę 2 tygodnie temu i po 2 dobie wypisano nas
do domu ze śladem zółtaczki. Niestety w domu choroba rozwinęła się i
w 5 dobie życia dziecka bilirubina wynosiła 21,6 mg%. Ponownie
przyjęto ją do szpitala, gdzie była poddana fototerapii i nawadniano
ją kroplówkami. Po 3 dobach bilirubina obniżyła się do poziomu 9,6
mg więc wróciłyśmy do domu. Dzisiaj, czyli po tygodniu oznaczyłam u
córki bilirubinę, która wynosi 9 mg - czyli jest na tym samym
poziomie. Strasznie się zmartwiłam, bo oczekiwałam, że będzie się
obniżac. Wizytę u pediatry mam dopiero w środę.
Panie Doktorze, czy ta sytuacja powinna mnie niepokoic? Czy powinnam
podjąc jakieś działania, np. odciągac i pasteryzowac swój pokarm dla
córki? Bardzo prszę o poradę. Czy to możliwe, że bilirubina powoli
sie obniża?