08.01.09, 20:53
Pani dr dziekuje za wczesniejsza odpwiedz odnosnie oxycortu.

Pani dr zrobilam badania przy okazji robienia kotrolnej morfologii.
wynik kortyzolu we krwi rano 267 nmol/l (norma 137-414).
ACTH 22 (norma 10-46)
Czy w takim razie mozna miec nadzieje ze ta kuracja oxycortem nie wplynela
ogolnoustrjowo na dziecko?
Obserwuj wątek
    • kasiaalbrecht Re: ACTH 09.01.09, 10:31
      Wyniki badań pozostają w normie. nie ma powodów do niepokoju o ogólnoustrojowe
      działanie oxycortu. A przy następnym katarze warto spróbować mniej silnych
      preparatów bo katar leczony czy nie i tak trwa 7 dni:)
      • mie11 Re: ACTH 09.01.09, 11:15
        dziekuje bardzo za odpowiedz Pani dr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka