asicho-72
27.01.09, 16:08
mój syn 12 lat od maja ma biegunke 3-4 razy w tyg nawet przy gazach leci z
niego woda a jemy wszystko to samo chodzę z nim za każdym razem do lekarz ale
ten przepisuje mu same leki [ nawet antybiotyk ]ostatnio ubłagałam o
skierowanie na badania krwi i kału ale wyszły ok teraz dostałam skierowanie do
gastrologa ALE termin mam dopiero na październik kiedy powiedziałam swojemu
pediatrze o tak odległym terminie uśmiechnoł sie i kazał czekać prosze o rade
co mam robić lub gdzie szukać pomocy ?