Dodaj do ulubionych

torquay,exeter english riviera

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.07, 18:51
Czy ktos byl w Uk w okolicach exeter,TORQUAY bo wybieram sie nie dlugo jak
tam jest ogólnie mieszkanie życie i praca?
Obserwuj wątek
    • kicior99 Re: torquay,exeter english riviera 27.06.07, 07:35
      ja tam mieszkam... Nienajlepiej wybrane jeśli chodzi o pracę, lepiej bliżej
      Bristolu.
    • xiv Re: torquay,exeter english riviera 27.06.07, 11:59

turystcznie? zarąbiste miejsca
      • kicior99 Re: torquay,exeter english riviera 27.06.07, 16:29
        ale na nten luksus trzeba niestety zarobić :( W okolicach Exeteru nie ma
        właściwie żadnej naprawdę dużej firmy. Torquay i cały Torbay też żyje głównie z
        turystyki.
        • Gość: horhe Re: torquay,exeter english riviera IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.07, 16:46
          Kicior99 czy moglbys ze mna pogadac na gg naprzyklad skoro tam mieszkasz?Bylbym
          wdzieczny
        • Gość: horhe Re: torquay,exeter english riviera IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.07, 16:47
          moje gg 6505463
          • xiv Re: torquay,exeter english riviera 27.06.07, 18:59

teraz mówię śmiertelnie poważnie: gg jest produktem popularnym w PL, ale
            nigdzie więcej - wątpię, aby podawanie numeru gg w czymkolwiek pomogło,
            szczgólnie, że znasz adres mailowy kiciora
            • Gość: horhe Re: torquay,exeter english riviera IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.07, 00:34
              Poprostu szukam pomocy,wskazówek od kogos kto byl i pracowal jade pierwszy raz
              do pracy i zycia tam.Czy ktos moglby mi w jakikolwiek sposób pomóc?
          • kicior99 Re: torquay,exeter english riviera 28.06.07, 07:42
            ja uzywam komunikatora wspolprqacujacego z gg. Na razie mam "4 on" wiec spie
            jkak nie pracuje. W weekend - mozliwe.
    • Gość: daga Re: torquay,exeter english riviera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.07, 18:09
      owszem owszem, mieszkam tam od roku, na konkretne pytania z miłą chęcią
      odpowiem....
      • kicior99 Re: torquay,exeter english riviera 25.07.07, 07:51
        jak sie załatwia neostradę w Anglii?
      • Gość: sylwia Re: torquay,exeter english riviera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 14:57
        witam. mam prosbe i to wielka. jesli wiecie jak wyglada obecnie sytuacja z
        praca i z mieszkaniem w torquay to dajcie znac prosze. wybieram sie tam w
        najblizszym miesiacu i to sama wiec dobrze by bylo wiedziec cos konkretnego. z
        gory wielkie dzieki!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka