Dodaj do ulubionych

Alleluja!!!!

09.04.04, 17:01
Choć dzisiejszy dzień jest najsmutniejszy w religii chrześcijańskiej, ja
jednak z pewnym wyprzedzeniem, spowodowanym ograniczonym dostępem do netu...
życzę forumowiczom:
mokrych jajek
wesołej kiełbasy
pachnących bab
zieloności na stole i w duszy
uśmiechów na całą pozostałą część roku
i w ogóle wszystkiego najlepszego
stęskniona za Wami,okropnie zabiegana Okropna Gaduła
Obserwuj wątek
    • lemuriza Re: Alleluja!!!! 09.04.04, 19:35
      Wszystkiego dobrego Gaduło!
      Przede wszystkim trochę odpoczynku i mniej zabiegania!
      • qwerty.tarnow Re: Alleluja!!!! 09.04.04, 21:16
        Ja dołączę zaś życzenia wielu prezentów od Mikołaja. ;-D
        • lubona Re: Alleluja!!!! 09.04.04, 21:20
          I nie zapomnijcie zakopać skorupek od jajek, żeby się wiodło.
          • gosiawd Re: Alleluja!!!! 09.04.04, 22:08
            ja tam zakopuje skorupki w doniczki-i ładnie kwiatki rosną.Witam -jestem tu
            nowa ale chętnie poczytam Wasze forum-WESOŁYCH SWIĄT !!
            • qwerty.tarnow Re: Alleluja!!!! 09.04.04, 22:13
              Również witamy. Szczególnie w tym świątecznym już nastroju. I też wszystkiego
              najlepszego z okazji Świąt. :-)
            • lubona Re: Alleluja!!!! 09.04.04, 22:17
              Witamy i również Wesołych Świąt. Zaglądaj i pisz.
              • gosiawd Re: Alleluja!!!! 09.04.04, 22:22
                Zazwyczaj siedze cicho--jakos wolę czytac-dziękuje za miłe powitanie-może sie
                ośmielę i czasem coś od siebie skrobnę-pozdrawiam wiosennie :)))
                • qwerty.tarnow Re: Alleluja!!!! 09.04.04, 22:27
                  Nie przejmuj się - z biegiem czasu się oswoisz. Początki są zawsze trudne. Ale
                  najważniejsze, że już do nas trafiłaś. :-)
    • tradycja1 Re: Alleluja!!!! 09.04.04, 22:23
      Okropnie radosnych swiat zycze :)
      • 1gomez a ja na ryby zaraz 10.04.04, 09:40
        zamierzam.na szczescie pogoda sie zmienila .wszystkiego dobrego sie zyczy
        wszystkim
        • lobuzek1 Re: a ja na ryby zaraz 10.04.04, 09:55
          A ja właśnie się wybieram z koszykiem do święcenia! Wesołych Świąt!!!
          • teklat Re: a ja na ryby zaraz 10.04.04, 12:34
            Wszystkim - i nowym, i starym Forumowiczom - życzę radosnych, pogodnych, miłych
            Świąt, miłego świątecznego obżarstwa (bez skutków ubocznych), mokrego
            (ciepłego) Lanego Poniedziałku...
            Nie zdążę Wam wysłać życzeń każdemu z osobna, bo jak Gaduła jestem w
            nieustannym biegu, ale myślę o Was i mam nadzieję, że wrócę kiedyś bardziej na
            stałe i systematyczniej na to forum.... Pozdrawiam
            TeklaT.

            P.S. Moja urocza siostrzyczka na te święta zawsze życzy: "Pomalujcie se
            jajka!" - patrząc przy tym wyzywająco na moich panów... :))
            • lemuriza Re: a ja na ryby zaraz 10.04.04, 14:27
              Wszystkich ściskam świątecznie.Koleżankę nową również.
              A ja zaraz się wybieram na wycieczkę rowerową,pooddychać trochę wiosną, zahaczę
              o Dunajec:). Pogoda zbyt ładna, żeby to marnotrawić siedząc w domu.
              Życzę udanych Swiąt, nie zapomnijcie o spacerze w gronie najbliższych:)
            • qwerty.tarnow Re: a ja na ryby zaraz 10.04.04, 15:52
              teklat napisała:

              > (...) "Pomalujcie se ... " (...)

              Co za brutalność. ;-)
    • kuczman Re: a ja na ryby zaraz 11.04.04, 03:13
      Ha ha ha:D

      Ja rowniez, Wszystkim Radosnych Swiat w gronie ukochanych!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka