okropna_gadula
09.04.04, 17:01
Choć dzisiejszy dzień jest najsmutniejszy w religii chrześcijańskiej, ja
jednak z pewnym wyprzedzeniem, spowodowanym ograniczonym dostępem do netu...
życzę forumowiczom:
mokrych jajek
wesołej kiełbasy
pachnących bab
zieloności na stole i w duszy
uśmiechów na całą pozostałą część roku
i w ogóle wszystkiego najlepszego
stęskniona za Wami,okropnie zabiegana Okropna Gaduła