Dodaj do ulubionych

Ale mi się spodobało!!!:))

30.03.05, 15:21
Znalazłem we Wrocławiu.Niemiecka piosenka.Pasuje do dzisiejszej
reczywistości.Melodii nie znam :


"Ala Nala haie nä, noia Nala haie a nä!"

czyli

"Alte Nägel halten nicht, neue Nägel halten auch nicht."

czyli

"Stare gwoździe nie trzymają, nowe gwoździe też nie trzymają"
Qwerty,pomyśl o podkładzie!:))


Obserwuj wątek
    • teklat Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 15:23
      Porażające... I chyba równie infantylne i bogate treściowo jak pioseneczka o
      krokodylku...
      • caro333 Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 15:25
        Co!?Co?!Wiesz jak fajnie by się nuciło przy piwie "ala nala..."itd!?:)))))))))A
        piosneczki o krokodylku nie znam!
        • teklat Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 15:28
          Jak znajdę toto w swojej poczcie, to Ci poślę.
          To podobno był niedawno wielki przebój...
          --
          Mężowie są jak dzieci - słodkie i urocze pod warunkiem, że cudze.
          • qwerty.tarnow Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 15:35
            To mi też! Bo nie znam.
    • qwerty.tarnow Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 15:28
      Podkład? A umps, umps, umps nie wystarczy? ;-)
      • caro333 Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 15:38
        Słusznie!!!I do beemwicy go!!!Ala nala naje umps!!!:)))
        • caro333 Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 15:39
          Errata!jest-naje, winno być - haje!!!:)))
          • qwerty.tarnow Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 15:41
            Do piwa to bardziej:
            Ma-ia hii
            Ma-ia hooo
            Ma-ia huuu
            Ma-ia ha-aa

            :-P
            • caro333 Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 15:45
              Maja,cho-no-tu!:))
              • teklat Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 15:58
                Dobra! Posłałam Wam krokodyla...
                • qwerty.tarnow Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 30.03.05, 16:04
                  A co było dalej? Z krokodylem, ręką itp.?
                  • caro333 Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 31.03.05, 09:00
                    Brzydki dowcip mi się a propos przypomniał...Na podobnym pokazie z krokodylem
                    pan treser w finale wkładał mu do paszczy...hmmm...potem pytał publiki,czy ktoś
                    by się odważył...Zgłosiła się jedna babcia.Powiedziała,że ona
                    chętnie,tylko,żeby pan treser tak mocno po głowie nie bił...:))))
                    • caro333 Re: Ale mi się spodobało!!!:)) 31.03.05, 09:01
                      PS.A piosneczka słodka,tylko pół nie rozumiem:(((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka