lemuriza
04.04.05, 18:37
Wiem, że wszystkim smutno, wiem, że nadszedł czas wyciszenia, ale nie możemy
smucić się tak bez końca.
Przecież On już nie cierpi, przecież mieliśmy szczęście - niedość, że był
naszym rodakiem , to mieliśmy to wielkie szczęście żyć w czasach jego
pontyfikatu.
Kochani, teraz musimy żyć pięknie, cieszyć się z życia, nie zagubić tych
chwil, które teraz przeżywamy w zgiełku codzienności...
I ...pisać na forum:) bo to element naszego życia. Przecież On chciał żeby
ludzie darzyli się szacunkiem, przyjaźnią.
My to robimy - tutaj między innymi.
Róbmy to dalej.
Usmiechnijcie się - mieliśmy dużo szczęścia w życiu:).
Usmiechnijcie się - On chciałby widzieć Polskę radosną i szczęsliwą.
Lemuriza:), która na Was czeka.
P.S. Dziś o godz. 21.37 wzdłuż Alei Jana Pawła II mieszkańcy Tarnowa będą
zapalać znicze.