Dodaj do ulubionych

Koncert Grupy MoCarta

13.04.05, 21:15
Kto był? Pewnie znowu nikt. :-P
No proszę. Tylko telewizja, filmy, (to a'propos "Przystanku") itp. A zero
kultury wyższej. ;-)

Koncert zaś była wspaniały, Wprawdzie większość numerów była znana (z
programów w TV), ale usłyszeć je na żywo to wspaniałe przeżycie. Zawsze i tak
jest coś inaczej, coś zmienione, coś dodane, itp.
2 nowe piosenki - nie znane dotąd. Występ zakończony 3 bisami. A owacjom i
tak nie było końca. Trwało wszystko 1 godz. 35 min. I naprawdę było warto.
Kto nie był, niech żałuje.
Obserwuj wątek
    • qwerty.tarnow Re: Koncert Grupy MoCarta 13.04.05, 22:51
      A ja teraz sobie siedzę i słucham raz jeszcze tego co kilka godzin temu na żywo
      udało mi się przeżyć. Ale to oczywiście nie to samo...
      • lemuriza Re: Koncert Grupy MoCarta 14.04.05, 08:49
        przykro mi bardzo, ale nie wiem co to za grupa:(((
        • teklat Re: Koncert Grupy MoCarta 14.04.05, 09:07
          A to żałuj, bo oni są i zabawni, i niezmiernie muzykalni.
          I nawet nieprzekonanego do muzyki tzw. poważnej potrafią przekonać.
        • qwerty.tarnow Re: Koncert Grupy MoCarta 14.04.05, 09:50
          www.grupamocarta.art.pl - nie mów, że nie znasz?
          • lemuriza Re: Koncert Grupy MoCarta 14.04.05, 17:45
            no nie znam.
            Wróciłam z zakupów i spaceru przy okazji i refleksje mam takie:
            dlaczego moda to jest cos tak okropnego, że jak coś jest modne to zaraz całe
            miasto w jednakowych kolorach .... aż do obrzydzenia.
            Mam taką refleksję co do dwóch kolorów: jeden zawsze mi się bardzo podobał -
            brudny róż,a drugi ( turkus) najpierw mi się nie podobał, potem podobał mi się,
            a teraz to znowu mi się nie podoba:).
            Cos co staje się pospolite przestaje jak dla mnie być ładne, bo jak całe miasto
            w to samo ubrane....
            Na szczęście zielony, ktory od dość dawna lansuje ( na swój uzytek) widzę, ze
            chyba na szczęście się nie przyjął aż tak mocno.
            Ale niestety brudny róż i turkus to coś co opanowało sklepy.
            Turkus to nic, ale tego różu to naprawdę mi żal... bo piękny kolor był.
            No nic... przeczekamy:) i za dwa lata jakieś... będziemy nosić to co już
            niemodne czyli brudny róż.
            Przeczekałam tak np. fiolet:).
            Koniec refleksji. Idę gotować żurek:)

            P.S. Kraków na szczęście skutecznie opiera się trendom i ma swój niepowtarzalny
            styl. Uwielbiam patrzeć na ubiory ludzi w Krakowie.
            One sa po prostu inne...
            I dziewczyn typu landrynka nie ma na szczęście:)
            • teklat Re: Koncert Grupy MoCarta 14.04.05, 18:24
              To co widzę w Krakowie w sklepach - to przede wszystkim spora róznorodność. Ten
              turkus nawet nie aż tak rzuca mi się w oczy jak ten brudny róż. Jest jeden
              problem. Ten brudny róż (turkus zresztą też) wymaga sporego wyczucia koloru, a
              nie wszyscy to mają. Dziś zdarzyło mi sie widzieć dziewczynę w różowych
              balerinkach, czarnych rajstopach, rudych rybaczkach i kremowym sweterku.
              Wyglądała może nie jak landrynka, ale równie ... wymiotnie. Widać było,że
              bardzo chciała włożyć te różowe pantofelki...
              • lemuriza Re: Koncert Grupy MoCarta 14.04.05, 19:12
                dobre, dobre no...:)
                zwłaszcza te czarne rajstopy.
                Wymiekam jak widzę np. czarne rajstopy i białe buty:).
                A te balerinki kompletnie mi się nie podobają.
                Wiesz Teklo, ja lubię róż i brudny i zwykły, ciemny, jasny itd., ale wiesz...
                panny umiaru nie mają.Tak się wyróżowią w te różowe, burkowe ciuchy, ze się
                słabo robi. Do tego różowe naćwiekowane torebki, różowe naćwiekowane paski,
                łeeee....
                Ja nawet jednego roku , kupiłam sobie w sklepie z tanią odzieżą śliczną rózową
                torebkę, bo mi się spodobała. Jakież było moje zdumienie kiedy przeszłam przez
                Burek i.... zobaczyłam wszechogarniający róż...
                I wtedy mój stosunek do tego koloru zmienił się, chociaż nadal mam parę
                różowych rzeczy.
                A dziś jestem zła, bo chcialam kupić sobie dżinsy. No i kupiłam:) Tyle tylko,że
                jak przyszłam do domu to się okazało, że wcale nie leżą tak dobrze jak to mi
                się zdawało w przymierzalni.
                Ale za to udało mi się kupić bardzo oryginalną bluzkę ( kolor ciemny róż z
                grantatowym) w sklepie o ktorym Wam wczoraj pisałam ( że przecena jest) za...
                7,5 zł.
                No to tyle o modzie.
                • qwerty.tarnow Re: Koncert Grupy MoCarta 14.04.05, 23:58
                  No, no, no - bardzo to wszystko oryginalne jesli chodzi o Grupę MoCarta. :-P
                  • lemuriza Re: Koncert Grupy MoCarta 15.04.05, 07:38
                    ej, Ty mały złosliwcze:))).
                    A kto powiedział, że zawsze ma być na temat?:)
                    • qwerty.tarnow Re: Koncert Grupy MoCarta 15.04.05, 08:59
                      No ale przeważnie jakiś związek był pomiędzy myślami - od czego, przez coś, do
                      jeszcze czegoś innego. A tu tak ni w 5, ni w 9. :-D
                      Dobra, dobra - przecież nie wymawiam. Śmiać mi się tylko chciało jak zacząłem
                      czytać to wszystko mając jednocześnie na górze strony widoczny jak byk tytuł
                      wątku. :-P
                      • lemuriza Re: Koncert Grupy MoCarta 15.04.05, 09:02
                        czasem trzeba trochę zaszaleć:)
                        • teresa50 Re: Koncert Grupy MoCarta 15.04.05, 10:29
                          Było kiedyś takie zadanie w pojedynku kabaretów. Przejść od słowa "Grupa
                          MoCarta" do różowych pantofelków :-)) nasze dziewczyny by to wygrały napewno !
                          • qwerty.tarnow Re: Koncert Grupy MoCarta 15.04.05, 10:37
                            Może one były w tym jury i wymyślały to zadanie? ;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka