teresa50
25.09.05, 23:35
Byłam dzisiaj w Czechach. Dokładnie w Opavie. W restauracji "U bileho
konicka". Na drzwiach do toalety było napisane PANI a na drugich DAMY :-) No
to uznałam,że wolę w sumie być damą niż panią :-) A na reklamie przy drodze
widziałam "strzechy na cely żivot". Chyba se kupię :-))