lemuriza
27.10.05, 18:31
no i nadszedł ten czas...
Więc prośba jest do krakowiaków, objasnijcie jak dojechać autem na nowe
targowe miejsce.
Jedziemy w sobotę!!!!!!
Chyba sobie kupie książkę Atwood wydaną w Znaku.
Powstał taki projekt ( wydaje mi się, ze bardzo ciekawy):
www.znak.com.pl/mity_01.php