edyta.g.25 21.06.06, 22:11 JA bardzo rzadko zagladam tutaj na forum wiec nie wiem co sie dzieje- ale czy Ty nie miszkasz w Polsce? Pochodzisz z Tarnowa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kuczman Re: Kuczman 22.06.06, 02:52 Hej! Urodzony i wychowany w Tarnowie. Owszem, tak sie ulozyly losy rodzinne ze mieszkam baaaaaaaardzo daleko. Przynajmniej jak narazie, wciaz daleko. Mam nadzieje ze juz niedlugo :)). Odpowiedz Link Zgłoś