21.06.06, 22:11
JA bardzo rzadko zagladam tutaj na forum wiec nie wiem co sie dzieje- ale czy
Ty nie miszkasz w Polsce? Pochodzisz z Tarnowa?
Obserwuj wątek
    • kuczman Re: Kuczman 22.06.06, 02:52
      Hej! Urodzony i wychowany w Tarnowie. Owszem, tak sie ulozyly losy rodzinne ze
      mieszkam baaaaaaaardzo daleko. Przynajmniej jak narazie, wciaz daleko. Mam
      nadzieje ze juz niedlugo :)).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka