Dodaj do ulubionych

Świry u steru

23.06.19, 11:58
Trwa NArodowa Debata, kto większym skurwysynem jest: Rzecznik Praw Obywatelskich, który "ulitował" się nad bandziorem wleczonym półgołym dupskiem i na bosaka w zespolonych kajdankach, czy też Rzecznik Praw Dziecka, które stwierdziło, iż klaps wymierzony we w pełni odziane dupsko dziecięce Prawe jest i Sprawiedliwe.
Tak czy inaczej, nie sposób uniknąć wniosku, iż wszystko w Wolsce koło dupska się toczy.
A to pedofile (z dupskiem w herbie), a to LGBT-owcy (z dupskiem na sztandarach) a to narodowcy maszerujacy z "drogowskazem" "Zakaz pedałowania" (z dupskiem a jakże), a to kuratorzy wolscy ze zgrozą przyjmujący myśl samą, iż nieletnim będzie się demonstrować dupska wszelakiego (i nie tylko dupska) zalety.

W sporze tym stopień moralnego wzburzenia jest po obu stronach Colossalny i na myśl przywodzi igrzyska w gmachu tymże, gdzie Prawdziwych Chrześcijan (Rzecznik Praw Dziecięcych) Dziki Zwierz (Rzecznik Praw Obywatelskich) pożerał krwią Młodzianków i Dziewic (a jakże) piach areny rosząc.

Społeczeństwo w trybie geometrycznym głupieje, a im większy i im głośniejszy cham do nich gada, tym Lud chętniej przekaz łyka.
I nie w Wolsce jedynie, o czym świadczy popularność trampka za Wielki Morzem, czy umiłowanie identycznego debila nazwiskiem Dżonson na Wyspach (ten ostatni obwozi się po kraju z taktyką zaczerpniętą od katolickiego zbafcy (choć sam chrześcijaninem nie jest) - kłamiąc przed Ciemnym Ludem ileż to Bryty płacą dziennie na rzecz UE i szok tym mentalny w Ciemnym Motłochu wywołując).

Dorzućmy zatem kamyczek do Rzecznikowego ogródka

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/64539024_2531416663759013_4490680533247852544_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQk3eDA3oflUXCSToH068X_f3sXYuRLwIVEhnDsD6vAz_t6hycWwkgmhYBgHCvUlArU&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=6b0dfa1547d6cbdcc18bec597b96353a&oe=5D829118

Za to Rzecznik Praf Dziecka dostał klapsa od czczonego w dniu dzisiejszym tatuńka. Tatuniek musi ni chybi mieć łapsko mięśniaka, gdyż dawne dupsko aktualnego Rzecznika z trudem znosiło pozycję Sitting Bulla przez dni parę (siła klapsa musiała zatem równać się wybuchowi co najmniej 350 gramów trotylu).

Pozostaje jednak pytanie, czy aby obecny Rzecznik Praf Dziecka miał aby od małego poukładane pod kopułką. Oblanie brata denaturatem i próba podpalenia podudzia a także kariera dewianta sugeruje, iż tatuniek winien kontynuować dzieło wychowania nie tylko ręcznie ale przed wszystkim na drodze pilnej konsultacji psychiatry dziecięcego.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka