Dodaj do ulubionych

Przebudzenie

28.03.20, 22:11
Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. Co prawda jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale coś mi mówi, że będzie takich przebudzeń więcej. Początek końca "dobrej zmiany" ?

https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BB11Qgrb.img?h=1201&w=799&m=6&q=60&o=f&l=f&x=1367&y=1530

Łódź. Bartłomiej Dyba-Bojarski, radny Prawa i Sprawiedliwości, zrezygnował z członkostwa w partii

"Dzisiejsza nocna wrzutka do ustawy pomocowej, zmieniająca sposób przeprowadzenia głosowania w najbliższych wyborach przebrała miarę akceptowalnego dla mnie stopnia cynizmu i nieliczenia się przez PIS z niczym poza własnym partyjnym interesem" – tak zaczyna się wpis, który działacz zamieścił na Facebooku.

(...) Oczywisty cel, jakim jest dla każdej partii utrzymanie się przy władzy, nie może być osiągany za wszelką cenę poprzez psucie państwa i demolowanie zasad demokratycznych. Tym razem w obrzydliwy sposób wykorzystano konieczność pilnego uchwalenia ustaw pomocowych dla wstawienia przepisów umożliwiających zachowanie pozorów prawidłowości aktu wyborczego w nienormalnych warunkach.

(...) są jakieś granice nadużyć i zwyczajnego osobistego wstydu za szyld, który przez kilkanaście lat reprezentowałem. Parcie do wyborów za wszelką cenę, także w sytuacji, gdy szczyt zachorowań w Polsce nie wybuchnie z takim impetem, jak w innych krajach jest nieprzyzwoite. Wiecznym uzasadnieniem kolejnych szkodliwych dla państwa zagrań PIS nie może być to, że rządy ludzi w typie Schetyny, Nitrasa czy Neumanna, czy innych liderów KO, byłyby jeszcze gorsze"
Obserwuj wątek
    • sorel.lina Re: Przebudzenie 28.03.20, 22:44
      Bartłomiej Dyba-Bojarski został wybrany do Rady Miejskiej w Łodzi z pierwszego miejsca listy PiS w okręgu nr 6 obejmującego Bałuty (Julianów, Marysin, Śródmieście Wschód)

Na zdjęciu Klub radnych PiS w Łodzi, jeszcze z Bartłomiejem Dybą - Bojarskim (górny rząd, pierwszy z lewej strony) (Fot. Rada Miejska w Łodzi)

https://tulodz.pl/files/pl/bartlomiej-dyba---bojarski-(2)-1585427219.jpg

Obecnie Klub Radnych PiS w łódzkiej Radzie Miejskiej liczy już tylko 7 radnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka