Dodaj do ulubionych

"Wybory" 10 V 2020

09.04.20, 22:38
Wyborcza hucpa, która łamie konstytucję i której wynik jest z góry przesądzony, jak w państwach gdzie rządziły lub rządzą junty.

NIE WYBIERAM SIĘ!

Nie będę uwiarygadniał kpiny z prawa, ludzi, umowy społecznej i rozumu.

Karty nie oddam, albo ją zniszczę.
Wszystkim popierającym nadal PiS serdecznie współczuję z powodu ich nieuleczalnej ignorancji.

Rząd zakupił własnie pięć armatek wodnych oraz wyposażenie dla policjantów oddziałów prewencji. Przykro mi, że niemała część 20 i 30 latków przejdzie przyspieszony kurs historii. Niektórym nic tak nie rozjaśnia umysłu jak cios pałą w plecy.

Swojemu pokoleniu, a raczej tym, którzy jego członkom, którzy w 1980, 1981 aż do 1989 zachowywali się przyzwoicie i za to byli karani, współczuję konieczności przejścia kolejnego sprawdzianu.

Co do mnie, będę jak zawsze z tymi, którzy przeciwstawiają się zamordyzmowi, złodziejstwu, oligarchizacji państwa, odbieraniu obywatelskich praw i traktowania Polaków jak ciemne, niewykształcone bydło.

Są ludzie, których mentalność powoduje, że ktoś popierał PZPR, a teraz popiera PiS. Z genetycznym tchórzem i socjopatą na czele.

Nie napiszę "wiosna nasza", ale kiedy ten reżim dokona wreszcie swego obmierzłego żywota, wyjdziemy z tego doświadczenia obronną ręką. Szkoda tylko, że znowu przyjdzie nam, bo nie "im" przecież, odbudowywać wszystko, co skutecznie dziś niszczą.

--
Ulisses
Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
Obserwuj wątek
  • ulisses-achaj Re: "Wybory" 10 V 2020 09.04.20, 22:46
   Errata: jest "tym, którzy jego członkom, którzy w", powinno być"tym jego członkom, którzy".

   PS. Skądinąd wiem, że mam już własną teczkę personalną. Tak jak dawniej smile Z radością sobie do niej zajrzę, bo na pewno przyjdzie na to czas. smile Wg. IPN, tą założoną mi w 1976 r. SB w Łodzi niestety spaliła w 1989-90 r. Ufam, że tym razem moje nowe dossier jednak ocaleje smile

   --
   Ulisses
   Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
   • ulisses-achaj Re: "Wybory" 10 V 2020 09.04.20, 23:16
    Tak to jest, że wartość ma to co łatwe nie jest. Zawsze tak było. Zniechęcenie? Nie. Bezsilność tym bardziej. Przegrana albo jej odwrotność mają źródło w umyśle. Świadomości jednostki albo zbiorowości. Poza tym, nic tak z tego nie leczy jak konkretna aktywność smile

    --
    Ulisses
    Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
         • wscieklyuklad Re: "Wybory" 10 V 2020 10.04.20, 05:48
          Prezydent:Idea wyborów korespondencyjnych budzi moje uznanie.

          Każda inicjatywa, która zmierza do umożliwienia udziału w głosowaniu jak największej liczbie obywateli, jest generalnie pozytywna. W końcu bez względu na to, czy panuje pandemia, czy nie, wszystkim nam zależy, żeby frekwencja w wyborach była jak najwyższa - — powiedział prezydent, odnosząc się, w wywiadzie dla tygodnika „DoRzeczy”, do możliwości głosowania korespondencyjnego.

          No tak, nic dodać, nic podzielić. Ofiara dominującej matki wciąż na poziomie oseska.
          • 1zorro-bis Re: "Wybory" 10 V 2020 10.04.20, 09:07
           Wybory wygra, a raczej wygral juz DUDA. I to jest chyba wszystkim w tej chwili jasne. Nie ma takiej mozliwosci ( znajac kurestwo rodakow ), zeby sie wszyscy , WSZYSCY kandydaci oprocz DUDY wycofali. Wiec ta FARSA - zwana przez PISuarow wyborami sie odbedzie. Wrocilismy niestety do lat 50-tych....Wtedy tez byly "wybory" - "
           3 x TAK".

           --
           A takie sobie cusik....big_grin
           www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
           • ulisses-achaj Re: "Wybory" 10 V 2020 10.04.20, 16:43
            Podobnie to widzę. Tym razem zamiast 3xtak , mamy zasadę głoszącą, że "na kogokolwiek zagłosujesz i tak wygra Duda". Tyle że takie wybory, o ile się odbędą, będzie można zakwestionować, a uzurpatorka pozbawić urzędu. Przyjdzie kryzys, ludzie otrząsną się z zaczadzenia

            --
            Ulisses
            Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
             • wscieklyuklad Re: "Wybory" 10 V 2020 10.04.20, 18:55
              Problem w tym, czy już po epidemii ludzie faktycznie otrząsną się i przejrzą na oczy.
              Niestety Ulissesie, śmiem w to wątpić. Ci, co się otrząsnęli, zrobili to już dawno i w większości przed ostatnimi wyborami.
              Ciemny Motłoch nie otrząśnie się nigdy, gdyż nie pojmuje właściwie pojęcia elity, demokracja, państwo liczące się w świecie. Mogę zaryzykować twierdzenie, iż nie tylko nie rozumie, ale ma je w dupsku i to na takiej głębokości, iz tego "zaparcia w wierze" nie jest w stanie zlikwidować nawet tzw. "wysoka lewatywa".
              Równie dobrze można wyobrazić sobie inny scenariusz - znany z powojennych lat.
              "Naród buduje swoja Stolicę" i udręczone społeczeństwo dźwigało kraj z gruzów (a tak będzie oczywiście w sensie przenośnym) nie dostrzegając jakby, że narzucony rząd demoluje struktury demokratyczne, prześladuje oponentów identyfikowanych także w szeregach intelektualistów. Przecież np. socrealistycznej sztuki nie tworzyły ćwoki i nieudacznicy (w odróżnieniu od "stroicieli" instytucji państwowych). Możemy mieć zastrzeżenia do treści generowanych przez twórców, ale prawdę mówiąc takie choćby plakaty choć żenujące treścią i propagandowym wydźwiękiem, są przecież plastycznie atrakcyjne.
              Po tragedii umierania/cierpienia następuje odmrożenie fazy określanej przez Anglików "stunning". Oto ów dramat opuszcza środowisko w znaczeniu globalnym (tu kraj) więc każdy w głębi duszy odczuwa przede wszystkim ulgę i nadzieję, że teraz powoli zaczniemy odbijać się od dna "pod światłym przewodnictwem partii" (tu mafii), która niejednokrotnie dała już dowód, ze umie skutecznie (i niestety trwale) robić wodę z mózgu. Zapędy "terrorystyczne" są obce ludzkiej naturze w chwili otrząśnięcia się z tragedii, obawiam się raczej "ideologicznego wyciszenia" o różnym czasie trwania. W pierwszym rzędzie każda rodzina oceni skalę własnego uszczerbku, który jednak powiąże nie z mafią, lecz siłą wyższą.
              mafia - i tu trzeba jej przyznać "palmę pierwszeństwa w cynizmie" - już to wie o czym może świadczyć planowanie procedowania w tygodniu poświątecznym ustaw o całkowitym zakazie aborcji czy zezwolenia na udział dzieci w mordowaniu zwierząt leśnych. Teraz nikt nie zauważy tego problemu, a nawet jeśli, to stan wojenny wprowadzony tylnymi drzwiami zniweczy wszelki (a zwłaszcza uliczny) protest. Te ustawy przejdą bez szmeru, a w przyszłości ten problem przerobią na własnej skórze NIELICZNI (przecież aborcji z powodu ciąży w efekcie gwałtu domaga się niewiele kobiet, a aborcja związana z letalnymi wadami genetycznymi płodu jest już i tak praktycznie niemożliwa - vide bandzior chazan). Udział dzieci w polowaniach mało kogo obchodzi - myśliwym da furtkę do zaszczepiania u dzieci dewiacji lub narażania ich psychiki na traumę (ale też trzeba pamiętać o tym, iż część z tych małolatów pójdzie kiedyś w ślady ojców. Dowód? Przed laty zaproszono mnie na wieczorek do ośrodka rekreacyjnego dla lekarzy na południu Francji. Ruletka zgromadziła niemało dzieci mniej więcej 10-15 letnich. Z przerażeniem obserwowałem bezwzględność i łapczywość tych dzieciaków (potrafiły wyrywać nie swoje żetony, by je natychmiast obstawić, choć była to jedynie zabawa bez profitów). Z całą pewnością juz wtedy wpadały w nałóg).
              Po dramacie COVID większość zajmie się odbudową swego statusu ekonomicznego. Wartości wyższe będą musiały poczekać. Państwowa propaganda szczekaczką kurskiego podejmie kontynuację nagonki na "wrogów", znajdą się w tym gronie ci, co "sypią piach w tryby i wbijają kij w szprychy powstającej z kolan wolskiej gospodarki: Dodrukuje się pieniądze na nowy sponsoring (któż tego nie doceni i nie... nagrodzi przy utnie?) Sąd Najwyższy nie będzie już istniał, podobnie jak pozostałe instytucje demokratyczne (RPO odejdzie już jesienią). Media niezależne zostaną unicestwione.
              Naród, który dopiero przeszedł realną hekatombę (dosłownie dla wielu, w przenośni dla większości pozostałych) nie wykrzesze z siebie energii niezbednej do odbudowy struktur "wyższego rzędu".
              Zwłaszcza, że w gronie dzisiejszej opozycji NIE MA NIKOGO, kto byłby w stanie korelować takie potencjalne działania i nadać im odpowiedni i SZYBKI bieg.
              W tym gronie nie ma ANI JEDNEGO na tyle BRUTALNEGO polityka, który potrafiłby przejąć ster oporu w stopniu widocznym.

              Obserwuję też rozwój wydarzeń w Ameryce. Ten idiota na stlcu prezydenta wykorzystuje każdą okoliczność by na konferencji prasowej gloryfikować Wielkość Ameryki. Jest świetnie, a będzie za moment wręcz zajebiście - to przekaz tych bredni.
              I tłum WALI BURNYJE APŁADISMIENTY!
              Dżo BUJDEN już może zamawiać wizytę u psychoterapeuty po spuszczeniu mu listopadowego manta.
              Mamy swego trampka. Nie, nie to nie infanthylismum ratlerek.
              To kreatury pokroju bredzącego megalomana-narcyza, którego chory dialog Ciemna Masa przyjmuje z orgazmem w oczch. Bo w chwili kryzzysu Naród potrzebuje kogoś, kto go uspokaja i mnoży wiarę, że jest zajebiście, przyszły sukces (wsparty pomocą Min Hałsena) jest nieunikniony i pewny, a nie kwękacza.
              Przerażony lud czeka na ukojenie.
              Tym "huśtaczem" jest mifister na zdrowotnym stolcu. Liczba zachorowań jest oficjalnie przynajmniej trzykroć mniejsza od faktycznej, a ilość zgonów jakieś czterokrotnie.
              Czy kiedy mówią, iż zmarło 8 miast 32 chorych (jak było w Warszawie) odbiorca odczuwa strach, czy ulgę?
              A czując tę ostatnią jest skłonny całować rządzących po dupsku wypiętym ku suwerenowi nie skromnie, lecz cynicznie, czego ów suweren nie rozumie.
              Całowanie w dupę ma tu bowiem charakter dziękczynny, a Suweren nie kuma, iż winien wypięcie traktować nie jako zachętę do składania hołdu, lecz zwykłego wypełnienia przekazu "pocałujcie nas wszyscy w dupę".
              Dlatego nie wierzę w szybkie rozliczenie mafii.
                • wscieklyuklad Re: "Wybory" 10 V 2020 10.04.20, 20:08
                 Dziś będzie, mam nadzieję krótko. Przynajmniej, jak na moje możliwości. Ale pierdolnięty premier z drugą spasioną bankową gnidą, doprowadzili mnie dziś do granic moich nerwów.
                 Jesteśmy młodą demokracją i od niedawna cieszymy się tak zwaną gospodarką kapitalistyczną i wolnym rynkiem. W przeciwieństwie do innych państw, już od wielu stuleci targały nami różne dziejowe burze. Nigdy nie posiadaliśmy kolonii, które mogli byśmy ograbić z bogactw naturalnych i czerpać z nich tanią siłę roboczą, a w czasie, kiedy inne kraje przeżywały rewolucje ekonomiczne, my siedzieliśmy pod zaborczym butem. Potem doszczętnie zniszczyła nas wojna, a późniejsza współpraca z radzieckimi przyjaciółmi nigdy nie pozwoliła nam skoczyć powyżej dupy. Mówiąc krótko, raczej od dawna mieliśmy pod górkę i staliśmy w ogonie cywilizacji. Każdy, kto chociaż trochę zna historię doskonale rozumie, że nie mieliśmy żadnej możliwości być przodownikami gospodarczymi lub prekursorami myśli technicznej. Nie ważne, czy to była nasza wina czy wina losu. Tak było i przeszłości już zmienić się nie da. I tak uważam, że jak na to, co nas w historii spotkało, radziliśmy sobie całkiem dobrze. Nie daliśmy się złym wiatrom, a kolejne pokolenia wydawały z siebie wybitnych inżynierów, muzyków, czy pisarzy.
                 Ostatnie 30 lat było jak odrodzenie. Jak nowa szansa, jak zaczynanie z czystym kontem, jak nadzieja. Zupełnie, jakby ktoś wreszcie z nas zdjął jakąś klątwę.
                 Ale nikt w to nie powinien wierzyć, że przez te 30 lat staliśmy się potęgą gospodarczą, bo to jest po prostu niemożliwe. Tak, jak nie powinniśmy wierzyć w to, że dokonaliśmy tego bez żadnej pomocy. Bo te obce, znienawidzone pieniądze zagranicznych inwestorów mają niepodważalny udział w naszej drodze do sukcesu.
                 Ale sukces, to nie jest coś, co się dostaje w pięknie zapakowanym kartonie z kokardką w prezencie. Sukces to proces, który nigdy się nie kończy.
                 Dlatego zastanawiam się, jak WY możecie żyć w tym samym kraju z taką podłą, kłamliwą kurwą, którą macie za premiera.
                 Nie wchodzę tu w szczegóły, czy przez ostatnie 5 lat PIS przehulał większość oszczędności pozostawionych przez poprzedników. Bo w ogólnym obrazie sytuacji gospodarczej Polski nie ma to aż tak wielkiego znaczenia. Prawda jest taka, że Polska owszem, nie jest już krajem biednym i jest stabilna finansowo. Ale do prawdziwych potęg gospodarczych jeszcze nam bardzo daleko.
                 I to właśnie nie upoważnia nikogo, nawet premiera, by nas traktował, jak głupków.
                 To, co daje PIS przedsiębiorcom i pracownikom, w ramach tak zwanej tarczy, to nie jest jakaś wyjątkowa pomoc. Wspomnę choćby takie przykłady: Niemiecki przedsiębiorca dostaje 10 do 15 tysięcy euro w zasadzie bez żadnej papierologii i w ciągu 48 godzin. W Anglii, przedsiębiorca dostaje 10 tysięcy funtów, pracownikom na postojowym państwo płaci 80% pensji, a pracodawcy są zwolnieni na rok z wszystkich obciążeń wobec państwa. Bezzwrotnie!
                 To, co proponuje PIS wszyscy znacie. To nawet nie jest jakiś duży ułamek w morzu potrzeb.
                 Ale wiecie po co WAM tu zaserwowałam ten historyczny wstęp. Powiem wprost, gdyby premier wyszedł i powiedział wprost:, niestety nie jesteśmy Ameryką, ani Anglią, ani Niemcami czy Francją, ale dajemy WAM wszystko, na co w tej chwili stać nasz kraj, biłabym brawo. Powiedziałabym, że to odważny człowiek i stawia sprawę jasno. I założę się, że tę szczerość docenili by wszyscy, którzy ten kryzys odczuwają już na własnych plecach.
                 Zrozumielibyśmy, ty szmato!, gdybyś powiedział prawdę. Zrozumielibyśmy, że więcej nie ma! Tak jak dziecko rozumie matkę, że zamiast szynki ma w kanapce placek ziemniaczany, a na obiad zamiast schabowego kartofle z tłuszczem. Nie jesteśmy ani głupcami, ani pazernymi świniami, które chcą się nachapać kosztem Polski.
                 Ależ nie, tego gada nie stać na ani jedno słowo prawdy. Do tego jest zwykłym złodziejem, który kradnie pomysły innym partiom i ogłasza jako własne. Okazuje się, że to właśnie rząd PISu przygotował najlepszy program pomocowy w Europie, a może i w skali światowej. Wszyscy w stosunku do nas są z tyłu i obiektywnie przeznaczyliśmy na ratowanie gospodarki, to znaczy oni kurwa przeznaczyli, największą ilość pieniędzy, a w dodatku siedzimy na złocie złożonym u Glapińskiego .I to dlatego, tam, gdzie w Europie wszystkich zwalnia się z płacenia podatków i składek całkowicie i bezzwrotnie!, PIS tylko odracza, albo zmniejsza o 50%? Większość programów pomocowych to nie jest jakaś gotówka, którą można będzie wykorzystać na przetrwanie kryzysu, a raczej łaskawie udzielane tanie pożyczki, które, może!!! jeśli będziecie grzeczni, to WAM rząd umorzy, albo i nie, jeśli będą potrzebowali znowu czymś przekupić wyborców. Patrząc na szybkość z jaką PIS zwraca polskim firmom należny watt, można mieć wiele wątpliwości.

                 cdn
                 • wscieklyuklad Re: "Wybory" 10 V 2020 10.04.20, 20:09
                  A potem wychodzi inna gnida i się wprost ludziom w oczy śmieje mówiąc, że nie należy przesadzać z czarnymi prognozami, że przecież żyjemy w czasach cudu gospodarczego...
                  To tak wygląda cud?, że nas nie stać na zakup odczynników do testów, a maseczki lekarzom muszą lekarzom darować organizacje charytatywne, że się zbiera na to pieniądze wśród ludzi, albo wzywa się, by ludzie po prostu szyli za własne pieniądze odzież ochronną? To jest ten wasz kurwa cud?! No dla ciebie spaślaku może i tak, z tą pensją bankiera nigdy ci głód w oczy nie zajrzy.
                  Jeśli się, tak jak ja przeżyje połowę życia w komunie i się słyszy to całe pierdolenie i śni te sny o potędze, które się w końcowym efekcie skończyły katastrofą, a potem się człowiek budzi i znowu to słyszy, to powiem WAM, że żyć się odechciewa. I jeszcze do tego okazuje się, że będziemy nasze polskie firmy bronić przed wrogim przejęciem. Człowiek przeciera oczy i myśli, że to znowu spocony towarzysz Wiesław do ludu przemawia. A kiedy się bliżej przyjrzeć, na te zmrużone oczka za okularkami, to już się nie ma wątpliwości, że Gomułka zmartwychwstał.
                  W przemówieniu premiera zawsze jest dla każdego coś dobrego. Ale w obliczu tej tragedii, która spotkała całą ludzkość, granie na narodowej nucie jest naprawdę skurwysyństwem. Bo matce, która nie będzie miała na chleb dla dzieci będzie wszystko jedno, czy ją zatrudni Niemiec, czy Chińczyk, byleby dał pracę i byleby zapłacił. Mogę to powiedzieć z własnego doświadczenia, bo pamiętam lata dziewięćdziesiąte, kiedy naprawdę nie było pracy i kiedy w lodówce nie było nic do zjedzenia. Przeżyłam to na własnej skórze. I nie życzę tego nikomu jeszcze raz.

                  wilma.listygoplany.com/…/askawy-lichwiarz-tekst-z-dn…
  • 1agfa Re: "Wybory" 10 V 2020 11.04.20, 14:30
   https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/92861225_2817857001781643_1567925910743547904_n.png?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=Ik7Kc6R1ba8AX9Ii2Z2&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=6dbbb8f047cacbd71e4445b71d458ad0&oe=5EB591E3

   www.facebook.com/robert.janowski.7/posts/2892763310805224

   "Wybory"?! Raczej głosowanie bez skreśleń. Ta kpina z prawdziwych wyborów - bez nas.


   --
   Musicie baczyć aby nie wyzyskiwali Waszej wiary ci, co Boga i Ojczyznę mają wciąż na ustach, ale sam fałsz i obłudę w duszy, co dla swoich prywatnych celów gotowi są nadużyć Kościoła i ambony. Wincenty Witos
     • wscieklyuklad Re: "Wybory" 10 V 2020 11.04.20, 20:09
      Do Pana Prezesa
      Kończy się bardzo pracowita sobota, bo udało nam się przyjąć na magazyn 900 tysięcy masek chirurgicznych. Będzie co we wtorek wysyłać, bo jeszcze mamy inne rzeczy, jak maski czy przyłbice dla ratowników. Wśród adresatów jest kilkadziesiąt Domów Pomocy Społecznej. Jeśli uda się paczki spakować i nadać do 15-tej, to następnego dnia, a najpóźniej w czwartek wszystko będzie na miejscu. Paczki rozwozi firma kurierska, bo Poczta Polska potrafi nawalić. Nie uwierzy Prezes, ale w tym roku kolejny raz moje kartki walentynkowe szły w stolicy 5 tygodni! Ale swój urząd pocztowy i panie tam pracujące lubię, nawet dałem im ostatnio pudełko maseczek, bo firma im tego nie zapewniła.
      À propos, Panie Prezesie, maseczek - my w Chinach teraz kupujemy po 60 centów amerykańskich. To drogo, ale popyt i podaż kształtują cenę. Można w Polsce kupić za 2,80 - też takie kupowaliśmy. 3,20 to już dla nas cena spekulacyjna. A co dopiero 8,40, jaka ma być w automatach! To tak, jakby bochenek chleba kosztował 84 złote!!!! Kombinujemy, czy aby seniorom nie rozdawać ich za darmo przy tych automatach. Co Prezes myśli?
      Ale piszę w jednej sprawie. Otóż po tym rozładowaniu transportu maseczek patrzę w Internet i widzę, że Pan Prezes odważnie wyruszył w miasto! I to nie sam!
      Ja bym się bał. Jak my pracujemy na magazynie, to obowiązkowo w maseczkach, rękawiczkach, a jak pakujemy, to ekipa w kombinezonach - bo nie ma przebacz, najważniejsze bezpieczeństwo. Pan Minister Zdrowia podkreśla to, i słusznie, co chwilę. A Pan, Panie Prezesie, ot tak na figurę ruszył z buta. Jak zobaczyłem jeszcze ten tłum ludzi z Panem, to zaniemówiłem. Ale kozactwo! – pomyślałem. Tak bez niczego w środku pandemii! Trzeba być niezłym chojrakiem. Mało tego! Przecież jest zakaz takiego paradowania! Mało! Zakaz w ogóle spacerowania!
      Ale uspokoiłem się, kiedy usłyszałem komunikat Policji. Wytłumaczenie proste i jasne - zgromadzenie służbowe. No tak, służba to… służba! Grad, deszcz, wichura - nie ma przebacz.
      Ja dzisiaj wystawiłem mojej załodze specjalne kwity. Ten a ten, nr dowodu, pracuje przy akcji pomocy w walce z koronawirusem. A przecież można łatwiej - zgromadzenie służbowe. Jak to od wtorku ułatwi setkom tysięcy pracowitych Polaków, chcących dbać o swoje firmy, pojechać do nich, przypilnować, może coś dokręcić w kilka osób w bezpiecznej odległości… Pan, Panie Prezesie, pokazał, że można. Zgromadzeniem służbowym otworzył Pan moc energii, którą my, Obywatele, skierujemy na dobre tory.
      U nas we wtorek wielka wysyłka, będzie nas kilkadziesiąt osób - jak to na zgromadzeniu służbowym. Dzięki za pomysł!
      Ciągle jeszcze Wesołych Świąt!
      Prezes Jurek Owsiak
  • k.karen Re: "Wybory" 10 V 2020 13.04.20, 11:33
   ulisses-achaj napisał:

   > Wyborcza hucpa, która łamie konstytucję i której wynik jest z góry przesądzony,
   > jak w państwach gdzie rządziły lub rządzą junty.
   >
   > NIE WYBIERAM SIĘ!
   >
   > Nie będę uwiarygadniał kpiny z prawa, ludzi, umowy społecznej i rozumu.
   >
   > Karty nie oddam, albo ją zniszczę.
   > Wszystkim popierającym nadal PiS serdecznie współczuję z powodu ich nieuleczaln
   > ej ignorancji.
   >

   NIE! Nie wezmę udziału w tych "wyborach"

   To będą pierwsze, które zbojkotuję. Nawet za komuny (w 1980 i 1985 r.) brałam udział w wyborach, ale tylko dlatego, żeby mieć swoje 5 minut wolności i możliwość (W TAJNYM GŁOSOWANIU) przekreślić kartę do głosowania i napisać: pocałujcie mnie w dupę, komuchy!

   Dzisiaj tu, oficjalnie, publicznie napiszę: pisowcy nie zasługują nawet na to, żebym im napisała - pocałujcie mnie w dupę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka