Dodaj do ulubionych

Pamięć wyczerpana

17.05.20, 12:36
Świat podobno czerpał z naszych wzorców!
A min hałsen zapytane o taktykę działania bredzi jak niżej:

Koronawirus w Polsce. Tak rząd odpowiada na wniosek. "Informacja istnieje tylko w pamięci"
Niełatwo dowiedzieć się czegoś od obozu władzy, szczególnie jeśli chodzi o działania podczas epidemii koronawirusa. Sieć Obywatelska "Watchdog" przekazała Wirtualnej Polsce korespondencję, którą prowadziła z KPRM. W oficjalnym piśmie czytamy, że niektóre informacje "istnieją tylko w pamięci" przedstawiciela władzy, więc nie można ich udostępnić.

wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-tak-rzad-odpowiada-na-wniosek-informacja-istnieje-tylko-w-pamieci-6510759331989633a?fbclid=IwAR264z9XNbKwFznGIfRpw3cl5OLOOEg9UtXMdANy5nAm2jwQQc9gn3wk3xY
Znakiem tegoż Obce Sużby włamały się do muzgu matołuszka i wykradły wzorce. A skoro tak, to czy takie coś winno stać na czele rzondu?
Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Pamięć wyczerpana 17.05.20, 12:59
   Pamięć zawodzi również pana prezydenta, chociaż nie stary przecież jeszcze. Zapomniał, że obowiązuje noszenie maseczek, a przy jednym stoliku (od poniedziałku) będzie wolno siadać tylko z rodziną. Prezydent to jakiś tam zwykły obywatel. którego obowiązuje przestrzeganie prawa!

   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Andrzej Duda mimo pandemii koronawirusa jest wyjątkowo aktywny. Podróżuje po Polsce, spotyka się z Polakami w różnych miejscach i pokazuje swoje działania w Internecie. W sobotę postanowił wybrać się w Bieszczady, gdzie spotkał się z leśnikami z Nadleśnictwa Baligród, Marcinem Sceliną oraz Kazimierzem Nóżką. Uwagę mediów oraz internautów przykuła jedna rzecz, którą niestety wcale nie była przepiękna natura.

   Andrzej Duda rozwścieczył Polaków

   Andrzej Duda pozował w Bieszczadach do licznych zdjęć, jednak internauci oraz media szybko dostrzegli, że prezydent naszego kraju nie założył maseczki, które są obowiązkowe.

   - Odkrywajmy Polskę! Wspierajmy polską branżę turystyczną - pisał prezydent.

   Brak maseczek na zdjęciu opisała na Twitterze Katarzyna Lubnauer z KO.

   - A Ty się Polaku męcz na pustej ulicy w maseczce. A w restauracji też będziesz mógł usiąść tylko sam lub z rodziną i to dopiero, jak je otworzą. Chyba, że to nieznana rodzina wspólnie zamieszkująca z @Andrzej Duda? Twoje prawa są lepsze niż nasze? - czytamy w jej wpisie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka