Dodaj do ulubionych

Deb(ill)ata od kuchni, czyli

19.06.20, 15:48
.. jak TVP skręca rzeczywistość

Na początek przypomnienie.

[b]TVP Info odwołało internetową sondę po prezydenckiej debacie telewizyjnej./b]

https://koduj24.pl/wp-content/uploads/2020/06/Debata.jpg

W środę, 17 czerwca, TVP Info zorganizowało na Twitterze sondę, w której zapytało Polaków o ich sympatie – głosujący mogli zagłosować na zwycięzcę przedwyborczej debaty. W ankiecie na prowadzenie wysunął się Rafał Trzaskowski.

https://koduj24.pl/wp-content/uploads/2020/06/tvp-info-ankieta-prezydencka-600x441-599x440.png

Polityk KO zdobył w niej 72%, co nie mogło pozostać bez reakcji pracowników TVP. Sonda została anulowana ze względu na rzekome „fałszerstwa”. Redaktorzy twierdzili, że zrobili to ze względu na nadaktywność botów opozycji.

https://koduj24.pl/wp-content/uploads/2020/06/tvp-info-ankieta-2-600x361-512x308.png

No i tu TVP przestrzeliło. Redaktorzy nie wiedzieli (?),nie docenili (?) wiedzy specjalistów-informatyków. smile

Okazuje się jednak, że na TT nie można wykryć botów.Tak twierdzą eksperci z grupy „Niebezpiecznik”.

Zastrzeżenia TVP Info sprawdzili internetowi specjaliści. Stwierdzili, że administratorzy profili na Twitterze nie mają możliwości sprawdzenia, kto oddał głos w zorganizowanych przez nich sondach. Pracownicy TVP nie mogli więc odkryć rzekomego „strumienia botów”.
TVP - jak ma to w zwyczaju - ordynarnie kłamało! Kompromitacja!

„Nie mamy pojęcia, jak TVP tak dokładnie wyliczyło liczbę botów. Naszym zdaniem określenie liczby fałszywie oddanych głosów w twitterowych ankietach nie jest możliwe” – napisali zaznajomieni w tematyce social mediów redaktorzy.

Czy pracownicy TVP Info wystraszyli się wysokiego poparcia dla Trzaskowskiego? Czy może nie chcieli podpaść swoim zideologizowanym przełożonym?

Myślę, że jedno i drugie. smile

Obserwuj wątek
      • sorel.lina Re: Deb(ill)ata od kuchni, czyli 19.06.20, 17:19
        Dzień bez dziwnego pytania do Rafała Trzaskowskiego jest dniem straconym. Po pytaniach o pierwszą komunię świętą syna oraz o dżem przyszedł czas na pytanie o... kolejność wyjścia ze studia po debacie prezydenckiej w TVP.

Była losowana kolejność wychodzenia. Jednak pan opuścił w niewłaściwej kolejności budynek TVP nie zatrzymując się na ściance do udzielania wywiadów. Dlaczego? – brzmiało pytanie.

Usłyszeliśmy najpierw wybuch śmiechu Rafała Trzaskowskiego. A potem nastąpiła odpowiedź.

– Proszę państwa, no naprawdę... Państwo mi zadajecie pytania, kto w jakiej kolejności opuścił telewizję publiczną, podczas gdy w czasie tej debaty zamiast dyskutować o tym, co jest najważniejsze dla Polek i Polaków: czyli kwestii służby zdrowia, bezpieczeństwa, walki o każde miejsce pracy, pytaliście mnie państwo o to, kiedy wprowadzimy euro – wyjaśniał prezydent Warszawy, dlaczego nie było go na ściance TVP, gdzie zapewne usłyszałby kolejny ciekawy zestaw pytań.

I dziś próbujecie mnie pytać, dlaczego nie staję na ściance TVP, gdzie zorganizowaliście 20-minutowy wywiad dla pana prezydenta, a zamiast zadawać konkretne pytania na debacie, skoncentrowaliście się na pytaniach, które nie nurtują Polek i Polaków. I pytacie mnie, czy ja mam 40 minut czekać, czy ktoś mnie wypuści z telewizji publicznej, czy nie. Granice absurdu, w jaki sposób została zorganizowana ta debata, zostały przekroczone. To coś absolutnie nieprawdopodobnego – powiedział Rafał Trzaskowski.

Na absurdalność powyższej sytuacji zwrócił między innymi uwagę prawicowy publicysta Łukasz Warzecha ("Do Rzeczy"). Wiele innych wypowiedzi internautów sugerowało, że Trzaskowski znów "zaorał" TVP.

• sorel.lina Re: Deb(ill)ata od kuchni, czyli 20.06.20, 10:30
          Kto układał pytania na "debatę? Ano... wiadomo! smile

/Z netu /

BEATA SZYDŁO - OMYŁKOWO PRZYZNAŁA SIĘ DO PYTAŃ W DEBACIE PREZYDENCKIEJ.
          Dzisiaj po "wydarzeniach" w Polsacie, w rozmowie na żywo pani redaktor prowadząca program zapytała Beatę Szydło czy nie żałują tematu LGTB.
          No i proszę "wyszło szydło z worka". Była premier powiedziała, że nie żałują bo Polacy oczekują na ten temat wypowiedzi:
          "DLATEGO ZADALIŚMY TO PYTANIE WSZYSTKIM KANDYDATOM NA PREZYDENTA".

Dziękuję, nie mam więcej pytań, kto układał pytania w tej żenującej debacie w TVpis.
          Ona przynajmniej się przyznała.
          Ciekawe jak szybko to wyłapią media i kaczorek.
          Porażka i kompromitacja na każdym kroku tej sekty.
          • sorel.lina Re: Deb(ill)ata od kuchni, czyli 20.06.20, 10:33
            Oprócz PiSowców - wszyscy to złodzieje! big_grinbig_grinbig_grin

"Andrzej Duda: "Jak nie wygram, przekonacie się, Polska zostanie cofnięta. Znowu będą się panoszyli złodzieje."

Odwagi, proszę podać nazwiska tych "złodziei"!

Do wyborów nieco ponad tydzień.
            Czym jeszcze zamierza straszyć naród wymarzony kandydat Kaczyńskiego? Czarną wołgą?"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka