Dodaj do ulubionych

PSZERARZAJONCE!

18.10.20, 14:14
Obejrzałem właśnie pszrarzajonce sceny z Wysp!.
Dostałem gęsiej skórki na widok Niezwykłej Brutalności Boyów w bojach ze swirem antymaseczkowym (czekam na identyczne filmidła z pubów bo tam o wiele więcej takich świrów bywa!)
Na pierwszym Dramatycznym Mówsie widzimy młodziana ignorującego zaproszenie Boya do opuszczenia wagonu w metrze ze względu na odkryty ryj w miejscu publicznym.
Młodzian zaprasza Boya do fuck you, co Boy przyjmuje ze słuszną negacją.
Boy próbuje przy użyciu NIEWIELKIEJ siły, jako półśrodka przymusu bezpośredniego, zachęcić Młodziana do udania się na najbliższy peron.
Młodzian stawia Czynny opór w postaci wyrywania się z rąk Boya-brutalnego Oprawcy (w brutalności swej równych nie mającego). W użyciu jest gaz łzawiący (przecież i na wyposażeniu torebkowym pewnej anielicy)
a następnie mięśnie w wyniku użycia których Młodzian zostaje PUBLICZNIE OBNAŻONY!
Jest to zatem wyraźnie atak gejowski oraz propagacja ideologii (bo przecież nie ludzi) LGBT w MIEJSCU PUBLICZNYM!
W ostatecznym rozrachunku Młodzian - na poły (bo bez poły ubraniowej i bez użycia poły Boyowskiej) roznegliżowany, zostaje wystawiony na widok zamaskowanych zapewne pasażerów wsiadających i wysiadajacych na peronie co w stopniu skrajnym narusza dobra osobiste Młodziana, jak i zakres społecznej akceptacji takiego przymusowego widoku przez podróżnych.

Wszonśnienty tym Mówsem sięgnąłem po kolejny przykład Skrajnego Brutalizmu brytyjskiej policji.
I cóż? Widzimy JEDNEGO stawiającego czynny opór Boyom Staruszka obalonego na ziemię. Wyrazem Skrajenj Brutalności było w tm przypadku pozostawienie Starca w tej pozycji bez obezwładneinia go chwytem duszenia i przygniatania kolanem ryja do gleby, że o skuwaniu kajdankami nie wspomnę.
Jeden z brutalniej nastawionych Boyów zamachnął się pałą Boyowską w strone filmujacego, jednak jak i w przypadku Starca zrezygnował z ciosu, czym obu (Starca i kamerzystę ) naraził w stopniu Skrajnym na Niebywały Uraz psychiczny, gdyż żadna z tych dwóch osób nie mogła zabiegać o nimb Bohatyra i aureolę Martyrologii.

W dalszych kadrach Mówsa dostrzegamy tłuszczę kroczącą bez masek ulicami miasta.
Brutalność Boyów polega tu na tym, iż albo stoją BIERNIE wzdłuż trasy przemarszu albo też asekurują ów marsz po bokach krocząc wraz z tłuszczą.

Fauck-tycznie te sceny budzą pszerarzenie.
Jeszcze większe pszerarzenie budzi jednak komentarz opiekunia (bo że wkeljone nie wiedzieć czemu przez bezmuzgofca to naturalne).
Pozostaje nadzieja, iż opiekunie nie oglądając Mówsów uwierzyło, iż przedstawiają sceny rozlewu krwi, łamania kości i wleczenia po brytyjskim bruku Bogu ducha winnych tuziemców.
Bo jeśli obejrzało i wyciągnęło taki "wniosek" to pozostaje tylko teza: takiem u czemuś nie powinno się powierzać opieki nad kimkolwiek. Zero kumania nigdy nie daje bowiem szansy na profesjonalizm.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka