Dodaj do ulubionych

Mam dziś komfort

11.07.21, 19:59
Komfort emocjonalny. Bardzo lubię i Włochów i Anglików, więc będę kibicować jednym i drugim. Niech wygrają ci, którzy zagrają lepiej. 😊
Obserwuj wątek
    • sorel.lina Re: Mam dziś komfort 11.07.21, 21:15
      Obłęd na ulicach Londynu tuż przed finałem Euro między Włochami i Anglią. Jedna z tysięcy grupek kibiców gospodarzy próbowała wedrzeć się na teren Wembley. Ostatecznie została zatrzymana przez policję.

Organizatorzy poinformowali, że nikt bez biletu nie zdołał się przedostać. Stewardzi z pomocą policji skutecznie powstrzymali osoby próbujące przedrzeć się przez barierki. "Środki zapobiegawcze zostały szybko uruchomione w odpowiednich obszarach i nie doszło do naruszenia bezpieczeństwa przez osoby bez biletów, które próbowały dostać się na stadion" - poinformowano w oświadczeniu.

Na ulicach Londynu tuż przed finałem Euro panował chaos. Okolice stadionu były ogarnięte kompletnym szaleństwem, drogi przepełnione były śmieciami, w których dominowały puste butelki po alkoholu. W stolicy Anglii przebywały tysiące głośnych i barwnych kibiców reprezentacji gospodarzy turnieju.

https://r-scale-20.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/5227b6aaf294f5f027273aebf16015f2/fd5906db-ddfd-4c80-b0c8-2ffcd1148470.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=840&srch=2000&dstw=840&dsth=2000&quality=80

https://r-scale-20.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/5227b6aaf294f5f027273aebf16015f2/79ba0e5e-802d-4ce0-8ee1-2dd959de81be.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=840&srch=2000&dstw=840&dsth=2000&quality=80

https://r-scale-40.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/5227b6aaf294f5f027273aebf16015f2/20dd2129-a32a-408a-8dd6-9b76428ead82.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=840&srch=2000&dstw=840&dsth=2000&quality=80

• dunajec1 Re: Mam dziś komfort 12.07.21, 01:12
              Czytam ze wlosi wygrali po rzutach karnych, hmmmmm, dla mnie to nie jest pokazanie kto lepszy, bo karne to zawsze loteria, wzialbym za przyklad hokej w usa i kanadzie a mianowicie puchar stasia, w finale zadnycj rzutow karnych nie ma, jest dogrywka ktora moze trwac i pare dni, do pierwszego gola .
              Mysle ze to wtedy pokazuje kto jest lepszy,wiem to pilka a to krazek, ale jednak.......
                • wscieklyuklad Re: Mam dziś komfort 12.07.21, 19:39
                  Czarnuchy wypierdalać na Czarny Ląd!
                  Takie mniej więcej panują nastroje na pozaeuropejskiej wysepce renegatów.
                  Nie tylko kopacze zdjęli medale z klaty.
                  Nie tylko tu obejrzeliśmy dowody chamstwa i brytyjskiej buty.
                  Brytania już nigdy nie będzie symbolem "fajfu" ani synonimem dżentelmena.
                  Najpierw uliczne chlanie. Potem burdy tamże z atakami na całkiem abojowych bojów,, wreszcie bicie przyjezdnych w tym dzieci i wreszcie setki ton śmieci na wymuskanych zazwyczaj ulicach.
                  Dzicz doszła do głosu a kibole tak skutecznie zdekapitowani przez Szanowną Panią Prajmkę Małgorzatkę znów podnieśli faszystowskie ryje.
                  Jak w Wolsce marzy się im (i nie tylko im) odrodzenie faszyzmu i Narodowa Czystka - to decydenci w referendum bredzixowym i tegoż referendum zwycięzcy konsumenci.

Wróżby netowe mają swą wartość. Na fejsie umieszczono quiz typujący sukcesora.
                  Trzeba było przycisnąć migającę kółeczko pokazujące z szybkością światła naprzemiennie
                  Włochy/Anglia. Migotka zatrzymała się na Włochy zatem spokojnie czekałem na dalszy rozwój wypadków mimo dołującego gola w pierwszej "triadzie" meczu.
                  Niecierpliwie czekałem na skład wykonawców "karniaków" - niestety Dumny Albion do ich egzekucji wyznaczył rasę niższą w liczbie tak znacznej, iż nie mogło być wątpliwości co do konsekwencji tegoż. Czarnuchy sprowadzone z Czarnego Lądu (jakby w okolicy Stonhidż nie było talentów) trenowały zapewne grę w piłę wyznaczając bramki między paszczą lwa a rogiem nosorożca i nabrali złych i niemożliwych do przezwyciężenia i eliminacji przyzwyczajeń adaptacyjnych - wydawało im się zapewne, iż słupki bramki dzieli kilkanascie metrów, a Panna Ruma to zwykła baba w dodatku o parametrach Pigmejów.
                  Efekt znamy!

Kaptajn Obywatel Kane (zdecydowanie cittizen!) - słaaaaaaaabiutki! Orson Welles przewraca się z pewnością w swym Losandżeleskim grobie wspominając dokonania przereklamowanego cittizena - też jak bohater jego scenariusza filmowego milionera, co - wobec postury wspomnianego- grozi trzęsieniem ziemi i kolejna katastrofą wizerunkową Bajubajdena - też przecież angielskojęzycznego.
                  Podobno Kane w trakcie bezradnego biegania po murawie mamrotał pod nosem tajemnicze ROSEBUD wprawiając w konfuzję kolegów z drużyny nie kumających znaczenia słowa tegoż.
                  Było jednak zbyt mało czasu na dochodzenie do prawdy, a płomienie dewastowanego miasta miały ukazać się dopiero po meczu.
                  Być może w językach pożaru ukazały się jakieś saneczki z kejnowego dzieciństwa.
                  Nie byłyby wtedy symbolem miłych wspomnień sprzed laty ale zwykłą dziś zachętą do "zjazdu".

Jak kwiliło hałhał - słaby wynik drużyn to odzwierciedlenie słabości państwa.
                  Nas to nie martwi, gdyż Europa wygrała z odszczepieńcami a zarazem neoimperialistami rekrutującymi rasę niższą do gier z tradycjami i właściwie stworzonych dla Łajt Pałer!

Faszystowskie społeczeństwo lokalne zaczyna powoli (także i ze względu na powolne trzeźwienia po Głinesie) rozumieć swój błąd.
                  I właściwie lokalizuje źródło problemu.

Nie wierzycie?

To poczytajcie!

natemat.pl/363593,rasistowski-atak-na-angielskich-pilkarzy-po-finale-euro-policja-w-akcji?fbclid=IwAR2NU4imhA4FEkKFsVfiCjdr9kbCfh23KHrQEtpH6Uqg06xERDCddIivYTY
                  • sorel.lina Re: Mam dziś komfort 12.07.21, 20:56
                    Poniosło Cię, WU! Nawet Cię rozumiem, bo to zwykli bandyci. Ale nie uogólniaj! Nie jest to właściwe tylko Anglikom. Czy nasi rodzimi, polscy kibole są lepsi? A czy rasistów, nazioli i podobnego barachła u nas brakuje?

Powtórzę więc: wszyscy kibole, rasiści, naziści są tacy sami! Są siebie warci.

Niektórzy co prawda ( np. prezes i spółka) nazywają ich nawet patriotami, ale pożałowania godny byłby naród, dla którego tacy jak oni staliby się wzorem miłujących Ojczyznę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka