walington 04.07.12, 13:58 Witam. Co sądzicie o Pubie Gryff? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polokokt Re: Gryff 08.07.12, 14:18 Klasyka gatunku :). Dosyc uciazliwy lokal dla okolicznych mieszkanców. 4 rano w sobotę i niedziele i wracajacy, dracy jape młodzi alkocholicy. No nie jest to rozrywka kulturalna przez duże "K". Odpowiedz Link Zgłoś
walington Re: Gryff 08.07.12, 14:36 Niestety to jest przypadłość wiekszosci lokali tego typu chociaż w Gryffie po zmianie właściciela jest coraz lepiej pod tym względem Odpowiedz Link Zgłoś
jaskinia_zla Re: Gryff 26.09.12, 10:26 W Gryfie było fajnie za czasów ogródków na dworze, i Tomka W. (właściciela). Tym obecnym chyba mało zalezy na ugoszczeniu gości :) Odpowiedz Link Zgłoś