04.07.12, 13:58
Witam. Co sądzicie o Pubie Gryff?
Obserwuj wątek
    • polokokt Re: Gryff 08.07.12, 14:18
      Klasyka gatunku :). Dosyc uciazliwy lokal dla okolicznych mieszkanców. 4 rano w sobotę i niedziele i wracajacy, dracy jape młodzi alkocholicy. No nie jest to rozrywka kulturalna przez duże "K".
      • walington Re: Gryff 08.07.12, 14:36
        Niestety to jest przypadłość wiekszosci lokali tego typu chociaż w Gryffie po zmianie właściciela jest coraz lepiej pod tym względem
        • jaskinia_zla Re: Gryff 26.09.12, 10:26
          W Gryfie było fajnie za czasów ogródków na dworze, i Tomka W. (właściciela). Tym obecnym chyba mało zalezy na ugoszczeniu gości :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka