IP: *.dip.t-dialin.net 23.02.02, 13:06
No tosz niych bydzie i nasze VI LO.

Kto jeszcze pamiynto Miska?
Od niyj "mata" boua wykuadano richtik pozondnie.
Co tam dzisiej suychac, je jeszcze te LO, abo je to tera gimnazjum?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka