meg_s
10.06.05, 14:02
no to ja o czymś na czym się naprawdę znam :)
dobra, dobra - nie bójcie się, nie będę zanudzać - ale chciałabym poprzez
dyskusję "na szerszem forumnie" poznać inne niż własna opinie
po tym niezrozumiałym wstępie przechodzę do rzeczy:
jak niektórzy wiedzą, a innym ku wiadomości jesteśmy stowarzyszeniem
powołanym dla "Odbudowy Cmentarza Hutniczego" - hasło jak hasło, jakoś ten
punkt statutu trzeba było sformułować - ale taka prawdziwa odbudowa
cmentarza nie jest możliwa - zbyt wiele zostało zniszczone i rozkradzione, w
dodatku nie ma planu cmentarza i zachowało się dosłownie KILKA zdjęć,
poszukujemy "formuły" na to miejsce - nie zdradzę tego o czym myślę, żeby nic
nie sugerować - wdzięczna byłabym za refleksje, a generalnie zapraszam tamże -
zazwyczaj pracujemy w każdą sobotę od 10.30 - chyba że "pierze żabami"