IP: *.iwan.kdvz.net / *.dip0.t-ipconnect.de 07.10.05, 10:29
Ma byc podobno ciekawy reportarz o wypedzeniu Niemcow ze Slaska i o przybyciu
wypedzonych Polakow na Slask z Ukrainy.

Ten czas i te wydazenia to zrodlo naszych sprzecznosci.
Obserwuj wątek
    • ballest Re: WDR 20:15 07.10.05, 10:31
      Gość portalu: Ramon napisał(a):

      > Ma byc podobno ciekawy reportarz o wypedzeniu Niemcow ze Slaska i o przybyciu
      > wypedzonych Polakow na Slask z Ukrainy.
      >
      > Ten czas i te wydazenia to zrodlo naszych sprzecznosci.

      DZIYNKI RAMON ! bydam patrzou!
      • Gość: Ramon Re: WDR 20:15 IP: *.iwan.kdvz.net / *.dip0.t-ipconnect.de 07.10.05, 10:52
        jak sie niy myla, to idzie tam uo Dobzyn Wielki (Groß Döbern).
        • szwager_z_laband Re: WDR 20:15 07.10.05, 12:17
          www.wdr.de/tv/wdr-dok/archiv/2005/051007_01.phtml
          dziynki za info!
          • dede99 Re: WDR 20:15 07.10.05, 12:26
            szwager_z_laband napisał:


            > dziynki za info!

            DITO!
            • ballest Re: WDR 20:15 07.10.05, 12:34
              Miou uech dobrego kpolegi aus Groß Döbern, jak uech w Blachowni Sl. robiou !
              Godou bardzo dobrze po niemiecku.
              • braid Re: WDR 20:15 07.10.05, 12:36
                ballest napisała:

                > Miou uech dobrego kpolegi aus Groß Döbern

                nie trudno bylo przewidziec ;)
              • szwager_z_laband Re: WDR 20:15 07.10.05, 12:37
                widzieli 'escie juz piyrszo czynsc mozno?
                • braid Re: WDR 20:15 07.10.05, 12:39

                  szwager_z_laband napisał:

                  > widzieli 'escie juz piyrszo czynsc mozno?

                  z pewnoscia laband ...dlatego tak sie ciesza ze dowiedzieli sie
                  ze jest taki program
          • szwager_z_laband Re: WDR 20:15 07.10.05, 13:02
            www.wdr.de/tv/wdr-dok/archiv/2005/051014_01.phtml
    • szwager_z_laband Re: WDR 20:15 07.10.05, 13:15
      na tyj zajcie tysz to znondziecie - kliknijcie na od tego titel, je tam konsek
      dugszy opis i pora ciekawych obrozkow!:

      www.klack.de/TvHLFramemiddle.php3?TOPFRAME=%2FTvHLFrame.php3&DATE=20051007&TVTODAYTYPE=TIPP&TITLE=Highlights+vom+07.10.2005
      • ballest Re: WDR 20:15 07.10.05, 20:01
        Zaraz sie zacznie !
        • sss9 Re: WDR 20:15 07.10.05, 20:04
          a potem się skończy !
          • Gość: Ramon Re: WDR 20:15 IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 07.10.05, 20:11
            Pacz gamoniu z za Buga i mysl o twojich przodkach!
            • sss9 Re: WDR 20:15 07.10.05, 20:21
              ramool, ty mnie osłabiasz... nagraj sobie ten film i oglądaj z kumplami co wieczór.
              puaczcie, puaczcie głośno i rzewnie, jak dorosłe chooopy puaczom, to musi byc
              swięto !
              • ballest Re: WDR 20:15 07.10.05, 21:02
                Ramon, popuakouech se !
                Fantastyczny reportaz !
                Nie przydam tak chnet do siebie
                • sss9 Re: WDR 20:15 07.10.05, 21:05
                  ballest napisała:

                  > Ramon, popuakouech se !
                  > Fantastyczny reportaz !
                  > Nie przydam tak chnet do siebie

                  a nie mówiłem ? jak dorosłe chooopy puaczom, to musi być święto ! (Pawlak do
                  Kargula).
                  • ballest Re: WDR 20:15 07.10.05, 21:09
                    Ja Kargule, skuli wos uech se popuakou!
                    • sss9 Re: WDR 20:15 07.10.05, 21:12
                      ??? kargule ??? no dobra, puacz dalyj, to mocka dobrze na oczy robi. ino se te
                      gile wytrzyj ze gymby, bo wyglondosz jakby ci jaki ślimak łaził.
                      • sloneczko1 Re: WDR 20:15 07.10.05, 22:38

                        Panie Boże wiem to nie moja sprawa
                        ale czy ty nie dajesz ludziom za diabła-brata
                        czemu mu pozwalasz na żądzenie światem
                        tyle bólu,nieszczęść i ludzkich łez
                        czy to się zbliża ten świata kres?.

                        Matka dziecko swe zabija
                        człek człowieka z pogardą omjia.
                        Tyle młodych z tego świata odchodzi,
                        panie Boże czy ciebie już naprawdę to nic nie obchodzi???

                        Czy nie słyszysz o mój panie ludzkie w rozpaczy wołanie,
                        modły tobie ludzie z miłością ślą
                        w płaczu,bólu krzyczą
                        wygoń tego diabła stąd!!!!!!!!
                    • Gość: Ramon Re: WDR 20:15 IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 07.10.05, 22:34
                      Ballest, jedyn z najlepij zrobionych filmow na tyn tymat.
                      • ballest Re: WDR 20:15 07.10.05, 22:40
                        To BOU NAJLEPSZY, Ramon wierz mi !
                        Uon Goroli uoszczyndzou, a uo nos prouwda godou !
                        • Gość: Ramon Re: WDR 20:15 IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 07.10.05, 22:44
                          Ballest, jyno terouski bandymy musieli pomyjslec eli uostawiymy te forum pszi
                          zyciu, abo smolic to tukej?
                          • ballest Re: WDR 20:15 07.10.05, 23:44
                            Ramon, jou juz uo tym myslou, pogodomy prywatnie, najprzod uobejrzymy co se
                            dziauo bydzie, a potym zadzwoniam do Labanda, Hanysa, Dede, Socera do Ciebie i
                            innych i pogodomy na tyn tymat, ale domy im szansa, choc wiym, ze to mafia.
                            • sss9 Re: WDR 20:15 07.10.05, 23:55
                              wyglondo ize jedno Mafia wyciepla drugo Mafia. :)))))
                            • Gość: Ramon Re: WDR 20:15 IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 08.10.05, 00:06
                              Balest, jou rozumia Labanda, bo co to mou za syns tukej jeszcze cojsik pisac
                              jakto za chwila poprzez tego slimouka wytniynte zostanie.
                              Jou bou zawsze przeciw jakemu kolwiek moderowaniu, ale nigdy bych niy myslou,
                              ze tego polinteligynta wybierom - to jusz niy jest smiyszne, to jest naprawdy
                              koniec tego forum.
                              • settembrini Re: WDR 20:15 08.10.05, 01:30
                                bron boze nie odchodzcie! nadajecie FG jakis niepowtarzalny smaczek, a w tym
                                watku czyta sie was po prostu wysmienicie! :)
                            • Gość: Attenzione Pomylka panowie Schlonska mafia IP: *.catv.ppp.infoweb.ne.jp 08.10.05, 00:08
                              To nie Wy dajecie szansę !!

                              Jak się nauczycie kultury i netykiety to możecie
                              wrócic bez obaw . To WAM dajemy szansę powrotu.
                              Będziecie trollowac - wynocha bez pardonu .
                              Wasz świat jest trochę na opak więc najwyższy czas
                              dorosnąc do forum , im prędzej dorośniecie tym lepiej.
                              Waszego bezchołowia i chamstwa mamy już serdecznie dość.
                              To Wasza ostatnia szansa!
                              • rico-chorzow Re: Pomylka panowie Schlonska mafia 08.10.05, 00:21
                                Gość portalu: Attenzione napisał(a):

                                > To nie Wy dajecie szansę !!
                                >
                                > Jak się nauczycie kultury i netykiety to możecie
                                > wrócic bez obaw . To WAM dajemy szansę powrotu.
                                > Będziecie trollowac - wynocha bez pardonu .
                                > Wasz świat jest trochę na opak więc najwyższy czas
                                > dorosnąc do forum , im prędzej dorośniecie tym lepiej.
                                > Waszego bezchołowia i chamstwa mamy już serdecznie dość.
                                > To Wasza ostatnia szansa!


                                Ja,Some;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka