izuful
16.09.11, 14:23
Apeluję do właścicieli psów ,by oszczędzili mieszkańcom Ząbek niespodzianek na chodnikach i trawnikach. Zastanawiam się czy właścicielom piesków nie jest wstyd pozostawiać nieczystości w miejscu publicznym, generalnie gdzie popadnie. Wczoraj np......Wychodzi taka wielka pani ze swego strzeżonego osiedla na chodnik i załatwia swojego pieska na skrawku trawniczka, po czym wraca do siebie.... oczywiście piesek, o którym mowa nic za to nie może....a pani?...wstyd,wstyd,wstyd....powinno jej być...Ale chyba nie jest!!:( Szkoda, że nie smrodzi swoim sąsiadom pod oknami, na terenie swojego osiedla. Jeśli to jej, niech robi sobie co chce, ale nie w miejscu publicznym..To nie PRL, jak wszystkich ,to znaczy, że niczyje......Pozdrawiam właścicieli psów. Żeby nie było,że nie wiem, że w Ząbkach mieszkają też bardzo kulturalni ludzie powiem, że widuję osoby, które sprzątają po swoich pupilach, nawet w naszym lasku i jestem im bardzo wdzięczna, szkoda tylko,że jest ich tak mało :(:(:(