Dodaj do ulubionych

remont Piłsudskiego

05.09.13, 20:38
Ząbkowsko-wołomińskie władze odwaliły kolejną fuszerkę, na kilka kilka dni zamknęły tą przelotową ulicę. Wykonywany był jej remont, jednak już teraz wychodzą niedociągnięcia. Czy nie można było wyprofilować jezdni, a tak prawie każda studzienka nie znajduje się na wysokości jezdni, w kilku miejscach już tworzą się zapadliska, jeśli tak dalej pójdzie, to niedługo znowu zostaną wybite dziury w jezdni. Czy nikt nie potrafi z głową wykonać pracy, coby posłużyła mieszkańcom z kilkanaście lat. A tak w prasie odtrąbiony sukces, kasa wypłacona wykonawcy, a mieszkańcom dalej dzwonią meble, kiedy ciężarówka kołami wpada w dziurę.
Kurcze i oni rwą się do władzy i jeszcze większej kasy.
Obserwuj wątek
    • waclawawa Re: remont Piłsudskiego 06.09.13, 07:16
      Nie wiem czy zauważyłeś, że między pasami jezdni (przynajmniej w okolicy Powstańców, Andersena i Szwoleżerów) jest wyraźna różnica w wysokości pasów ? To conajmniej 5 centymetrowy "próg" :( Ktoś tam odwalił paskudną fuszerkę!
    • necnec Re: remont Piłsudskiego 06.09.13, 12:19
      Jakość wykonanej pracy jest fatalna. Głębokość i "staranność" umiejscowienia w jezdni studzienek była główną bolączką tej ulicy. Po "remoncie" jest niewiele lepiej w tym temacie.
      Urząd Powiatowy zlecił tą pracę i on powinien nadzorować i ją odebrać. Widać, że zleceniodawca nie wywiązał się ze swych obowiązków. Konkretne osoby z powiatu powinny być pociągnięte do odpowiedzialności.
      • kriis.borowski Re: remont Piłsudskiego 17.09.13, 13:19
        Otrzymałem taką informację od Rzecznika p.Kaczorka

        Witam ,
        w odniesieniu do sytuacji na ul. Piłsudskiego w Ząbkach - tak. Zwrócono uwagę wykonawcy na zapadnięcie w okolicach studzienek przy cmentarzu i Lidlu w ul. Piłsudskiego w Ząbkach. W ustaleń specjalistów z Wydziału Inwestycji i Drogownictwa zapadanie się w tych miejscach jezdni nie jest spowodowane złym wyprofilowaniem jezdni lecz rozszczelnieniem rur kanalizacji deszczowej. W ten sposób w wyniku awarii doszło do rozmycia gruntu oraz poszczególnych warstw konstrukcyjnych jezdni, czego efektem jest osiadanie nawierzchni. Wykonawca został zobowiązany do naprawy defektu.

        Pozdrawiam
        Piotr Kaczorek
        Rzecznik Prasowy Starostwa Wołomińskiego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka