Dodaj do ulubionych

Frekwencja

16.11.14, 21:54
Frekwencja na poziomie 35% o 17.30
Tragedia, nie zapomnijcie potem tylko narzekać na władzę.
Obserwuj wątek
    • attiya Re: Frekwencja 17.11.14, 06:57
      ale co się dziwisz, skoro nie ma na kogo głosować?
      przejrzałam około 90 kilku ulotek osób, które startowały w wyborach, szukałam sensownych propozycji co chcą zrobić dla swojego otoczenia, co proponują itd
      niektórzy chodzili po domach, z kilkoma osobami rozmawiałam - sory, to są ludzie bez moralnego kręgosłupa, chcący dorwać się do comiesięcznej kasy, bez programu, bez wizji, naprawdę uważasz, że na takich ludzi można głosować? Poszłabym zagłosować nawet na kogoś z pisu, gdyby miał sensowne propozycje - a nie takie typu pomnik smoleński, JPII itepe.
      Aha - dwójka nawet mówiła o tym, że drogę zrobią do Zacisza - no proszę, to nie leży w kompetencjach radnych z innej miejscowości :> ale z drugiej strony czy w takich ząbkach inna partia niż pis może wygrać? przecież tu nie było żadnej alternatywy...
      • sara06 Re: Frekwencja 17.11.14, 07:22
        Zgadzam się z Tobą, nie było na kogo. Byłam, zagłosowałam, ale poziom szkolenia pomagajacych przy wyborach był żenujący. Byłam na liście, Pesel się zgadzał, adres zameldowania nie z zamieszkania i zrobił się raban na skalę światową ... zgroza
      • kriis.borowski Re: Frekwencja 17.11.14, 08:06
        wystarczyło iść i zagłosować błędnie (najlepiej skreślając kilka nazwisk a nie wrzucając pustą kartkę dając możliwość manipulacji Twoim głosem) pokazując władzy co się o nich myśli... Wyobraźcie sobie te twarze gdyby frekwencja wyniosła grubo ponad połowę a nieważnych głosów byłoby więcej niż ważnych....
        • wolverine_14 Re: Frekwencja 17.11.14, 08:38
          Ale to nie jest żadne pokazywanie władzy co się o nich myśli, a w każdym razie władza oficjalnie tak tego nie interperetuje. Jedni to oficjalnie interpretują jako debilizm głosujących, a inni dopatrują się fałszerstw (jak PiS swego czasu).
          • kriis.borowski Re: Frekwencja 17.11.14, 16:38
            nigdy nie było takiego przypadku (przynajmniej ja nie kojarzę).Kto jak co interpretuje nie mnie oceniać... ślad jednak jest, a dobrzy dociekliwi dziennikarze do prawdy dojdą wcześniej czy później :-)
            • wolverine_14 Re: Frekwencja 18.11.14, 18:24
              Po 3 sekundach szukania google: www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/bardzo-duzo-glosow-niewaznych-kaczynski-sugeruje-falszerstwa,159508.html
            • wolverine_14 Re: Frekwencja 18.11.14, 18:26
              Dziennikarze oceniają tak jak im wygodnie i tak jak pasuje to do przestawianej przez gazetę linii.
        • attiya Re: Frekwencja 17.11.14, 09:51
          że słucham?
          mam chodzić na wybory i głosować błędnie?
          jeśli tak, to mogę wcale nie głosować :-/
        • attiya Re: Frekwencja 17.11.14, 09:52
          a tak na marginesie - strasznie nieaktualny ów blog
          • kriis.borowski Re: Frekwencja 17.11.14, 16:40
            już dawno nie używam, przeżyciem się na fejsa ;-) tylko podpisu zapomniałem zaktualizować
            • attiya Re: Frekwencja 17.11.14, 17:48
              no to czemu sygnaturka jeszcze nie zmieniona? :P
    • awawawaw Re: Frekwencja 19.11.14, 19:00
      Frekwencja w okręgach:
      1. 49,2%
      2. 47,7%
      3. 54,7%
      4. 54,1%
      5. 53,3%
      6. 50,8%
      7. 53,3%
      8. 55,0%
      9. 43,6%
      10. 42,6%
      11. 45,6%
      12. 47,5%
      13. 47,4%
      14. 43,6%
      15. 45,7%
      16. 31,1%
      17. 38,3%
      18. 46,6%
      19. 46,6%
      20. 39,1%
      21. 37,7%
      Ogółem 46,1%

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka