xsqr 16.11.14, 21:54 Frekwencja na poziomie 35% o 17.30 Tragedia, nie zapomnijcie potem tylko narzekać na władzę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
attiya Re: Frekwencja 17.11.14, 06:57 ale co się dziwisz, skoro nie ma na kogo głosować? przejrzałam około 90 kilku ulotek osób, które startowały w wyborach, szukałam sensownych propozycji co chcą zrobić dla swojego otoczenia, co proponują itd niektórzy chodzili po domach, z kilkoma osobami rozmawiałam - sory, to są ludzie bez moralnego kręgosłupa, chcący dorwać się do comiesięcznej kasy, bez programu, bez wizji, naprawdę uważasz, że na takich ludzi można głosować? Poszłabym zagłosować nawet na kogoś z pisu, gdyby miał sensowne propozycje - a nie takie typu pomnik smoleński, JPII itepe. Aha - dwójka nawet mówiła o tym, że drogę zrobią do Zacisza - no proszę, to nie leży w kompetencjach radnych z innej miejscowości :> ale z drugiej strony czy w takich ząbkach inna partia niż pis może wygrać? przecież tu nie było żadnej alternatywy... Odpowiedz Link Zgłoś
sara06 Re: Frekwencja 17.11.14, 07:22 Zgadzam się z Tobą, nie było na kogo. Byłam, zagłosowałam, ale poziom szkolenia pomagajacych przy wyborach był żenujący. Byłam na liście, Pesel się zgadzał, adres zameldowania nie z zamieszkania i zrobił się raban na skalę światową ... zgroza Odpowiedz Link Zgłoś
kriis.borowski Re: Frekwencja 17.11.14, 08:06 wystarczyło iść i zagłosować błędnie (najlepiej skreślając kilka nazwisk a nie wrzucając pustą kartkę dając możliwość manipulacji Twoim głosem) pokazując władzy co się o nich myśli... Wyobraźcie sobie te twarze gdyby frekwencja wyniosła grubo ponad połowę a nieważnych głosów byłoby więcej niż ważnych.... Odpowiedz Link Zgłoś
wolverine_14 Re: Frekwencja 17.11.14, 08:38 Ale to nie jest żadne pokazywanie władzy co się o nich myśli, a w każdym razie władza oficjalnie tak tego nie interperetuje. Jedni to oficjalnie interpretują jako debilizm głosujących, a inni dopatrują się fałszerstw (jak PiS swego czasu). Odpowiedz Link Zgłoś
kriis.borowski Re: Frekwencja 17.11.14, 16:38 nigdy nie było takiego przypadku (przynajmniej ja nie kojarzę).Kto jak co interpretuje nie mnie oceniać... ślad jednak jest, a dobrzy dociekliwi dziennikarze do prawdy dojdą wcześniej czy później :-) Odpowiedz Link Zgłoś
wolverine_14 Re: Frekwencja 18.11.14, 18:24 Po 3 sekundach szukania google: www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/bardzo-duzo-glosow-niewaznych-kaczynski-sugeruje-falszerstwa,159508.html Odpowiedz Link Zgłoś
wolverine_14 Re: Frekwencja 18.11.14, 18:26 Dziennikarze oceniają tak jak im wygodnie i tak jak pasuje to do przestawianej przez gazetę linii. Odpowiedz Link Zgłoś
attiya Re: Frekwencja 17.11.14, 09:51 że słucham? mam chodzić na wybory i głosować błędnie? jeśli tak, to mogę wcale nie głosować :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
attiya Re: Frekwencja 17.11.14, 09:52 a tak na marginesie - strasznie nieaktualny ów blog Odpowiedz Link Zgłoś
kriis.borowski Re: Frekwencja 17.11.14, 16:40 już dawno nie używam, przeżyciem się na fejsa ;-) tylko podpisu zapomniałem zaktualizować Odpowiedz Link Zgłoś
attiya Re: Frekwencja 17.11.14, 17:48 no to czemu sygnaturka jeszcze nie zmieniona? :P Odpowiedz Link Zgłoś
awawawaw Re: Frekwencja 19.11.14, 19:00 Frekwencja w okręgach: 1. 49,2% 2. 47,7% 3. 54,7% 4. 54,1% 5. 53,3% 6. 50,8% 7. 53,3% 8. 55,0% 9. 43,6% 10. 42,6% 11. 45,6% 12. 47,5% 13. 47,4% 14. 43,6% 15. 45,7% 16. 31,1% 17. 38,3% 18. 46,6% 19. 46,6% 20. 39,1% 21. 37,7% Ogółem 46,1% Odpowiedz Link Zgłoś