Dodaj do ulubionych

Opiekunkę dorywczo

27.08.15, 18:46
Witam , poszukuje kogoś najlepiej z naszego osiedla do zaprowadzania, odprowadzania dziecka do szkoły, ewentualnie zaopiekowanie się półrocznym dzieckiem przez kilkanaście minut, by mozna bylo pojechac po dziecko do szkoly.Osoby zainteresowane proszę o pozostawienie numer tel.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka